0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Ya kizlar 2bucuk aiylik bebegim uyumuyor yataga koyunca uyaniyor sizce kucagami alıştı bu cocuk

6 Cevaplar

+1 oy
(3,230 puan) tarafından

Canım sana bir anımi anlatim arkadaşımın bebegi 2 aylıktı uyumuyordu kucağımda orhan olmezin damla damla  sarkisini mırıldaniyordum çocuk uyuyakaldi :) sonra telefondan açtık baya sakinleşip uyuyordu çocuk adamin sesinden 

(1,253 puan) tarafından
Haha vallahi deniycem
(3,230 puan) tarafından
Gerçekten çok zarif bir ses :))
(3,230 puan) tarafından
Dene bakalım inşallah işe yarar evde damla damla aksam sana diye geziyor şimdi arkadaş:D
(1,253 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin biraz önce denedim dahada cok bagirmaya başladı fayda etmiyor hic bişey beni yakinda timarhaneye yatirirlar
(3,230 puan) tarafından
Hahahhah ayy güldüm valla kusura bakma:) Allah kolaylık versin canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evet kucağa alışmış 

0 oy
(119,139 puan) tarafından
gazi vardir kulagi agriyodur vardir bi derdi
(1,253 puan) tarafından
Kiz nasil anlicaz :D kulagim agriyo da demiyo :D
(119,139 puan) tarafından
gazuni cikardimi kakasini yaptimi kabizlik varmi kulak agrisini dr anlar
(1,253 puan) tarafından
Kuzu gazi var galiba anlayamiyorum büyük adam gbi gaz cikariyor. Ama yine yok yine yok sürekli karnina masaj yapiyorum karnida ac degil kakasini da yaptı ee sıkıntı nedir ben anlayamadim bu 3uncu bebeğim . Diger cocuklarimsa ben boyle bsiey yaşamadım hic
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Biz artık beraber yaşıyoruz tuvalete gitmeye babayı bekliyoruz;) geçen ebeeyle konuştum koku arıyor birde yatarken üzerimizde yüz üstü yatıyor ya o şekilde uyumak çok rahtalyormus biz çocuğu sırt üstü yatirinca uykusu açılıyormus. Ben isim olmadığında yüzüstü yatırıyorum o şekilde biraz yatıyor ama sürekli gözün  üzerinde olsun
(1,253 puan) tarafından
Yüzüstü cok tehlikeli dgilmi
(1,206 puan) tarafından
Dedim ya gözünün önünde dursun çok da tehlikeli değil olsaydı hastanede kuvezde o şekilde yatirmazlardi
(1,253 puan) tarafından
Nasil ya neden oyle yatiriyorlar ki kuvezde
0 oy
(425 puan) tarafından
2bucuk çok güzel uyuyan bebeyim kaç gündür uyumuyordu burnu tıkalı diye herzamanki xpozisonunda koymuuordum yüz üstü seviyor 2gundur yine aynı yatırmaya calisdim şükür uyuyor sevdiyi yatış şeklini bulmay çalışan acaba uyurmu
(1,253 puan) tarafından
Ani bebek ölümleri yüzüstü oluyor allah korusun sakin yatirmayin yüzüstü
(425 puan) tarafından
Evet oyuzden korkuyorum ama başkada uyumuyor yanındayım hep
(1,253 puan) tarafından
Sizinki kac aylikti
(425 puan) tarafından
2bucuk
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Bende oğlumu uyutamadigim zamanlarda internetten dua açıyorum nazar ayeti yada Nebe süresi yada bir rukye var zor uyuyan bebekler için diye öyle uyuyo şuan bile 18 aylık huysuzlanibca açıyorum uyuyo
(425 puan) tarafından
Ben de doğduğu günden  butarafa teli uçak moduna alıp hep neba süresini axiyorum gerçekten çok işe yariyor özelikle gece uykusuna
(8,975 puan) tarafından
Yer gök dua ile var olmuş açıp ninni dinletmek tense Allah'ın ayetlerini dinletmek daha çok huzur veriyor bence. Ben meme reddi yaşadığım zaman nazar duası açıp öyle emziriyodum öyle öyle döndük memeye

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
17 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
17 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde siyaholta (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 322 göst.

378,321 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı

...