0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Kaç rakamlarına düştü de doktor acil sezeryana aldı?

9 Cevaplar

0 oy
(7 puan) tarafından
Benim hem suyu azalmıştı hem kalp atışı düşmüştü 40+0 da oksijen verdiler normale döndü atışları sonra normal doğum istediğimi söyledim suni sancı verdiler ama strese girerse bebek acil sezeryan olucağımı söylediler. Doğum hızlı osun diye suni sancıya çook yüklendiler dayanamadım ağrılara sezeryan oldum. 
-Reklam-
0 oy
(1,497 puan) tarafından
60 a düşmüştü en son gerisini hatırlamıyorum çok kötüydü direk sakinleştirici verip ameliyata götürmüşlerdi
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Öyle kaça düştü hatirlamiyom 

Suyun bitti dediler ilk önce yatış verdiler sonra bı saat ultrason baktılar cocgun mide bağırsak filan tam odaya aldılar .o kalp ölçme için taktılar 10 dk geçmedi sezeryan yaptılar hmn
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Özelde mi oldun Ben de özelde normal doğum hayaliyle gittim ama bebeğimin kalp atışları hızlıydı yani 160'tan başlamıştı Doktor daha doğumun başlamamış bile bu kalp atışıyla 200'ü bulur demişti istersen Suni sancı vereyim Ama o daha çok tetikler dedi Benim tavsiyem sezeryan dedi Ben de korktum riske atmadım sezeryan oldum ama hala içimde bir ukte kaldı hala çok üzülüyorum Çok şükür ki ben de bebeğim de sağlıklıyız
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Benimde öyle oldu kaça düştü bilmiyorum ztn düşük riskim vardı ve erken doğdu 7 aylıkken suyum geldi birden 2 -3 hastaneye sevkedildim bir hastanedede sevk edilmek üzere beklerken kalb atışı azalıyor acil alınması gerek demişlerdi eşime

sevkedilecek yer uzakta beklemeyiz dedi bulunduğum hastanedede yeterli küvöz yok aynı bölgedeki özel hastaneye sevkedildim gider gitmez sezeryana aldılar sonra 1 aylık küvözde kaldı kavuştuk çok şükür şuan 18 aylık
0 oy
(10,521 puan) tarafından
Kalp atışı yavaşlamasına rağmen suni sancı verdi hiç kimildamiyordu sabah verdi akşam doğdu aklım olsa.sezaryen derdim ama 

Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Tam sezeryana girerken son kez kontrol ederken artık ilaçtan mi bilmiyorum bebeğin kalbi yavaşladı xtn imza atmıştım sezeryan için direk gelip sonda taktılar ameliyata girdim brbegi göstermediler çıkarır çıkarmaz alıp götürdüler nefessiz kalmıştı nefes alamiyordu anca odaya çıkınca gördüm 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
40a düştü canim aninda aldılar 
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Ben tam hatırlamıyorum ama baya düşüktü 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 616 göst.
0 oy
5 cevap 252 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu