0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Asiri derecede telefina bagimli esim elinden hic dusurmuyor surekli biseyler izliyor ve izlerken dunyayla baglantisni kopariyor kac kere konustum yok ayni yine ayni bugun en son patladim diyorum yaninda sesleniyorum duymuyorsun defalarca sesleniyorum duysa bile kafasini kaldirmadan ha falan diyo suratima bakmadan dinliyo yarim yamalak o da en son bi tane yapistirdim dedim kendine gel artik yaninda kalp krizi gecirsem ruhun duymayacak illa ya durtecem ya da vuracam kafasini kaldirmiyo ya arrik dilimde tuy bitti sanki ergen genc bir isi yapmaz zar zor yaptiririm dedim sen niye evlendin madem rahatina bu kadsr duskunsun bide benimle tartisiyo ya asiri sinir oluyorum artik sogidum resmen adamdan sizin esleriniz dr bu kadar duskun mu telefina ya

14 Cevaplar

+1 oy
(879 puan) tarafından
Tam olarak benım esımıanlatmıssın degısmıyor defalarca konuştum boş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle ama bırak muhabbet edelim dediğim zaman bırakıyor sıkıntı yok aşırı video bağımlısı 
(771 puan) tarafından
Benimkinde o da yok biraksa da 3 4 dk sonra geri aliyor duramiyor
0 oy
(212 puan) tarafından
Bacm benimkide aynı *** elinden dusmuyo
(771 puan) tarafından
Cok sinir bozucu ya
(212 puan) tarafından
Napak bacm ben bilseydim hiç evlenrmydm bunla
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Benimkide öle ya diyom la bi bırak bi konuş Bi kızınla ilgilen ne yaptın nasılsn sor yok anam yok :D

(771 puan) tarafından
Alip agzina sokacan bunlarin:)
(2,307 puan) tarafından
:) Bide bana diyor cok oynyn die kendisi elinden düşürmez
0 oy
(3,640 puan) tarafından
Benim eşimde telefonuyla ilgilenir ama muhabbet etmek için ağzımı açtığım an kapatır atar bir kenara. 
(771 puan) tarafından
Benimki atar 3 4 sk sonra geri alir duramiyor adam
(3,640 puan) tarafından
Delirmiş numarası yap. Sen benim aldatıyosuğğğnnn diye ağla. Kiminle konuşuyosun de ağla. İşe yaramazsa bende birşey bilmiyorum.
(2,075 puan) tarafından
:) :) :) süpersin
(771 puan) tarafından
Zatwn delirdim ailecek delirttiler sagolsunlar ama umurlarinda degil
(3,640 puan) tarafından
Ozaman bir deliye yakışacak hareketler yap, mantıklı olmayı bırak. Rezil et herkese
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi sadece video falan olsa iyi oyun oyundan çıkıp sanal ortamda panel denilen pislik yuvasında ses yaparlardı akşam 9 da konuşmak için sese girdi sabah 7:30 da kapattı tlfn saat tuttum neler neler çocuk hasta olsa tlfn elinden düşüp bakmazdı şimdi düzeldi ve şimdi o haline diyor ne kadar akılsız mışım diye
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Büyük bir saygısızlık biz eşimle birimiz konuşurken birimiz telefona baksa bile saygısızlık olarak değerlendiririz.  Eşinin bu konu da üstüne gitme sende tamamen bağlantıyı kes gidip soru sorma yemek ye çay ic vs kendi sorunca söyledim duymadın dersin 
0 oy
(1,640 puan) tarafından
Kac senelik evlisin benimki de ilk evlendigimiz de böyleydi kavga ede ede düzeldi yine tel elinde ama bisey dediğim de ikiletmez 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Benim eşimdede vardı bu huy telefonunu da yeni almıştı bir uyardım iki uyardım üç uyardım yetti dedim aldım elinden telefonu duvara fırlattım dahada cesareti yok yine öyle davranırsa yine yaparım laftan anlamıyorsa napalım bizde biliriz telefonda o uygulama benim bu uygulama benim takılmayı yani
0 oy
(5,893 puan) tarafından
Valla böyle olsa telefonu kırardım
0 oy
(94 puan) tarafından
Benim ki de eline almaz bazen markete gider evde unutur bende ona kızarım birşey lazım olsa nerden ulaşıcam dşye bizimkinin kötü huyu tv kumandası hep onda olcak gerçi uyandıktan 5 saat sonra işe gidiyor bende birşey demiyorum kumanda ods olmasına 
0 oy
(4,214 puan) tarafından
Hiç eline almaz evde. Akıllı telefon yerine tuşlu telefon kullansın bence madem bakmadan duramıyor
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Off nasıl düşkün hemde bende çok gıcık oluyorum aynı öküzden bendede var ben direk teli elinden alıyom sonra ditomki ölsem umrunfa olmıcakmı biraz duygu sömürüsü yap 
0 oy
(62 puan) tarafından
Sanki benim eşimi anlatmışsınız resmen aynısı kendisi de telefon bağımlısı olduğunun farkında ama asla bırakmıyor mesela oturuyoruz film izliyoruz Duramaz açar bakar bırakır çocuğumuzla oyun oynadigimizda da aynı üç beş dakika hatta daha kısa süre birakir sonra cocuk iki dakika yanından gitsin hemen telefon ben diyorum bu senin 3. Elin falan ruh hastası gibisin bence git tedavi ol diyorum insanın cidden sinirleri bozuluyo

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 353 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 701 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 165 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elf123 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 103 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elf123 (19 puan) tarafından soruldu

379,381 soru

11,356,260 cevap

34,832 kullanıcı

...