+1 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından
Paşam rahatsız bende grip oldum surunuyom bide uyuyordu paşam uyandı baby shark bakıyoz bizde szde nasıl geciyo gece 

15 Cevaplar

+1 oy
(322 puan) tarafından
Oğlum hasta uyutmaya çalışıyorum uyumuyor uykusuzluktan ölcem her gece aynı dert offff offf
(133 puan) tarafından
Kaderlerimiz aynı canları sag olsun gülüm  gerisi olur gider
(322 puan) tarafından
Aynen cnm bana ihtiyaçları olan uctane daha var gece bebek uyutmayinca inan oburleriyke ilfilenemiyom oğlumda her hafta hasta
(133 puan) tarafından
Allahm yardmcin olsun inşallah gülüm zor ama sabret Allah'ın iznyle geçer bu günlerde
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Yatağıma doğru yol alıyorum :angel:

Geçmiş olsun canım 
(133 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim gülüm iyi geceler Allah'a emanet olun
0 oy
(246 puan) tarafından
Yarın doğum için gün almaya gidicem hem heyecan hem de ağrıdan uyuyamadım ☺️
(133 puan) tarafından
Ya Allah'ım sağ saglim kavstursun inşallah bebeginizi size allahin izniyle hayrlı haberlerini bekliyorum gülüm
(246 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
(133 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından

Oğlum rahatsız ve huysuz adami yataktan kovdum oğlumla ilgileniyorum uyursa uyuycam

tarafından
Dışa akması iyi cnm geniz akıntısı kötü ediyor ilerlemez inşallah yarın randevu aldım goturecem inşallah
(133 puan) tarafından
İnşallah gülüm hkkinizda hayrlisi olsun inşallah
tarafından
Amin inşallah canım
(3,050 puan) tarafından
Cânim yüz üstü yatir ve sırtına masaj yap ayni gaz çıkarır gibi öyle ben yarım saat yapıyorum rahat uyur mizikladikca yanında seversin sırtını o uyurken sen de uyur diblenirsin. Rabbim şifa versin insaAllâh.
tarafından
Yüz üstü şuanda cnm sağ elimde telefon sol elimle masaj yapıyorum diğer türlü hiç uyuyamiyor meleğim sabah olsada Dr a götürsem diye bakıyorum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Yorgunluktan ölüyorum. Fıtığım çoştu yine. Kayınvalidemlerle annemler vardı toplam 10 kişiydik kahvaltı hazırla, sofrayı topla, bulaşıkları hallet, dışarı çıkıp gezdik biraz. Kayınpederim gideriz biz dedi yemeğe kalın diye ikna ettik. Yine aynı yemek yap, sofra hazırla, sofrayı topla, bulaşıkları hallet. Kahveydi çaydı. Gittiler kızımı yıkadım oyun oynadık filan derken zaman geçti uyuttum evi topladım. Anca şimdi kahve yaptım kendime kahve içiyorum sonra gidip yatarım herhalde. TV izleyesim de var. 
(133 puan) tarafından
Valla çok zor gülüm allahm yardmcin olsun bnm o kadra değil şükür öyle olsam heralde kitlenirim iyice ☹️
(3,050 puan) tarafından
Skolyoz için de ameliyat olanlar çok pişman çok ağrılı bir süreç ve ben de aşağı yukarı ona yakın sol kolumda brakiyal pleksusum var ve skolyoz baslangici boyun kireçlenmesi o sebeple dediğin gibi hacamat sülük ilerle. Bel için YouTube da haraketler var onları da uygulayın ama bir de iç yağına karabiber kırmızı biber koyup 40gun güneş almayan yerde bekletiyorlarmiş sonra onu sürünce ağrılara iyi geliyormuş. Bir türlü iç yağ temin edemedim onu da yapicam.
(133 puan) tarafından
İnşallah gülüm alalhn izniyle hayra çıkar inşallah açınız hafifler inşallah amin
tarafından
Amin inşallah canım. İç yağ istemediğim kadar annemde kayınvalidem de var. Öyle şeylere kullanmam ben. Hacamat neyse de. Bu günde kayınvalidemin kardeşi sülük tedavisi yapıyor senelerdir. Sülük yapalım dedi onu da yaptırmam dedim. Hacamat yapan varsa bildiğiniz tanıdığınız gidelim ya da malzemeleri alsın gelsin dedim. Ama sabırı böyle şeylerinde inanmayla alakası var sanırım. Ben inanmıyorum ama yine de denemekte fayda var diye yaptırıcam.
(3,050 puan) tarafından
Yaptır bi iznillâh şifa olur.
0 oy
tarafından

Uykum var ama uyuyamıyorum :) 

(133 puan) tarafından
Oku üfle gülüm allahn izniyle uykun gelir
tarafından
Okuyamıyorum regl oldum :(
(133 puan) tarafından
Bnde ayni hem gribim hem regl oldum az önce ☹️
tarafından
Of çok kötü çok geçmiş olsun Rabbim yardımcın olsun
(133 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bebeğim ateşli biraz onu kontrol ediyorum sürekli uykum kaçtı...Sabahda erken kalkmam gerek çocuk okula eşim işe gidecek uyuyamıyorum
(133 puan) tarafından
Ah ah gülüm benm eşimde dn geldi şuan onu yatrdim pasamla bnde salondayiz şarkı dnliyoz oku üfle gülüm Allah'ın izniyle inşallah iyileşir bebisiniz Allah sanada kolaylık versin inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun ❤️
(133 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Allah şifa versin.. Uyumaya niyetlendim ama bakalım :) 
(133 puan) tarafından
Oku üfle yat gülüm Allah'ın izniyle inşallah uyursun sende
0 oy
(2,094 puan) tarafından

Kocamı bekliyom 8 aylık hamileyim beraber bekliyoruz ay bide kayınvalidemlw yaşıyorum :woot:

(133 puan) tarafından
Şükür gülüm o zamn ben normal doğum yapmıştım gulum
(2,094 puan) tarafından
Banada herkes normal yap diyor onlara neyse sen cesaretliymişsin
(133 puan) tarafından
Gülüm ben en baştan beri normal istedim hep sukurki 14 saat sonra bebeğime kavuştum şükürler olsun darısı sana Allah'ın izniyle inşallah kucağına alırsın amin
(2,094 puan) tarafından
Inşallah canım benim teşekkür ederim
(133 puan) tarafından
Rica ederim gülüm
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Sabahtan beri deprem olup duruyo eşimde nöbetçi korktum uyuyamıyorum 
(133 puan) tarafından
Amanin oku üfle gülüm allahim korusun inşallah ☹️
(5,837 puan) tarafından
Aminn bacım ben hissetmedim daha hiç çok şükür ama bildirim geliyo habire
(133 puan) tarafından
Allhm kmseyi yolundan ayırmasın insallah sinavdayiz hepimiz allahm deniyo bu günlerinde sonu gelir inşallah
(5,837 puan) tarafından
Aminn bacım Rabbim büyük felaketlerden korusun Türkiyeyi
(133 puan) tarafından
Amin inşallah gülüm
0 oy
(8,205 puan) tarafından
Kitap okuyordum az ara verdim mutfağa geldim şimdi tekrar döneceğim baya sürükledi kitap beni.. 
(133 puan) tarafından
Akıcı o zaman kitap ne okuyorsunuz merak ettim
(8,205 puan) tarafından
Kraliçenin soytarısı canım evet hoşuma gitti.
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Gecmis olsun cocuklar uuuyali cok oldu da benim her gecem boyle:P

(13,821 puan) tarafından
20 dis cikiyor toplam 10 alt 10 ust bizimde son 3 var daha
(5,837 puan) tarafından
Bacım en arka azılarsa onlar biraz daha kolay çıkıyor benim 4ününde ucu belli artık tamamen çıkmasını bekliyoruz
(133 puan) tarafından
Aynen gülüm valla patır patır patladı annmler sana çekmiş bu Dyo bnde byle patlamış hep o zman son 2 mi kaldı bizimde şükür Yarabbim ya
(13,821 puan) tarafından
Biri cikti baya da son 3 kaldi bakalim
(133 puan) tarafından
Azilaralt üst çıktı 1 er tane ikinci geliyo alt ust sağ sol olarak
0 oy
tarafından

Oğlum huysuz uyumuyor bı turlu gerçi hərgün böylede ayaklarım kopuyor sallamaktanndirenmis uyumuyor oluyorum uyumak için ya uyusada bende uyusam:sleeping:

(133 puan) tarafından
Gülüm YouTube sen sakinlestirici bebek müziği aç bn öyle uyutuyom drencini kriyom ve kundakliyorum ayakları açık kalacak ve kolları bağlı sadce 1.5 yaşında bu arada oğlum
0 oy
(12,605 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım umarım tez firsatta iyileşir ♥️

Konuşanlar izliyoruz kızım uyuyo biz geç yatıyoruz zaten 
(12,605 puan) tarafından
Oyle oyle
Şükür ablası geç kalkıyor da zorlamıyor uyku
Senin oğlan kaç aylık
(133 puan) tarafından
1.5 yaşında gulum
(12,605 puan) tarafından
AA yaşıtlar benim kiz 22 Mayıs doğumlu,azı dişleri çiktı mı ? Bizim öbür dişleri hep çikinca gördüm hiç biri belli etmedi ama üst uç azı kabarmış çikamıyo uzun zamandır
(133 puan) tarafından
Patladı gülüm bide grip olduk oğlumla sürünüyoruz gülüm☹️dış skntisi devam bzm glum
(12,605 puan) tarafından
Üzüldüm çok geçmiş olsun fazla ilerlemeden atlatırsınız inşallah canım
Bizim de azılar çikamadı hala bi ayı geçti yankesiciler çıktı
0 oy
(751 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bende hamileyim karnım sis hafif mide bulandım var uyuyamiyorum karnından hiç rahat edemiyorum belimde agriyor
(751 puan) tarafından
Bende gecen sene kimyasal gebelik geçirdim 2 senedir hamile kalamıyordum çok şükür sonunda oldu. 6+1 de kesemizi gördük 2 hafta sonra bebeği ve kalp Atışını dinlemeye gidicem Allah Nasip ederse. Hazırsan bence yap canım Allahım sanada nasip etsin inşallah ☺
(133 puan) tarafından
İnşallah gulumde yaşım bide genç smdi oğlumda küçük bı yandan ondan oturude beklemedeyim eşim sürekli yanımda değil zaten
(133 puan) tarafından
Allah'ın izniyle kucağına alırsın inşallah gülüm
(751 puan) tarafından
Anladım canım yaşın gencer daha olur Allahın izniyle Allah Hayırlı zamanda vakti zamanı gelince nasip etsin inşallah canım. Amin inşallah sağolasın
(133 puan) tarafından
Amin sağolasın gülüm Allah razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 371 göst.
0 oy
14 cevap 327 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 260 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 690 göst.

379,478 soru

11,359,810 cevap

34,837 kullanıcı

...