0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,014 puan) tarafından
Kızlar bı kere düşük yaptım bı dahakinde adetim bir kaç gün gecikti beta değerim biraz yüksekti devletteki kadın doğum daha çok yeni gebesin dedi adetim bir hafta gecikti ve ben 7 .günde adet oldum beta değerim sıfıra indi özele gittim beta degerin zaten dusuk çıkmış gebesin dememiz için  1000 olması filan gerekirdi menapoza giren bayanlarda bile beta değeri bazen böyle biraz yukselebiliyor dedi.simdi benim son adet tarihim 14 Kasım adetimden 4 gün geçti evde test yaptım pozitif çıktı doktorum haftaya gel dedi bugün gitmeyi düşünüyorum özele gidicem ama ya yine erkense diye düşünüyorum kese görünurmu kızlar eğer gebelik varsa açıkcasi param boşa gitsin istemiyorum sizce biraz dahami beklemeliyim gitmek için.uzun oldu kusura bakmayın lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(5,378 puan) tarafından
5 haftalıkken gittim kalp atışı için 6 haftalık olunca yine gittim kesin olmasını istiyorsanız 6-7 haftadan sonra gitseniz daha iyi olur geç dollenmede bu sürek daha da artabiliyo
-Reklam-
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Ben uygulamaya  göre 7 haftalık hamileyim adetim 19 gun geçti 2 gün sonraya randevu aldım bence seninki çok erken gitsen bile bebek de kesede gözükmez
0 oy
(334 puan) tarafından
Bacım uzundu diye okumadım ama bence doktora gitmelisin, ne gibi dezavantajı olurki
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Bence haftaya git bugün değil
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Özele gidiyorsan 10 gün ya da bir ay içinde ücretsiz tekrar muayene olma hakkın oluyor. Yani erken biraz sanki ama gidebilirsin yani. 
0 oy
(3,256 puan) tarafından
1 hafta bekle 
0 oy
(922 puan) tarafından
Canım ben 5 haftada keseyi göremedim 6+1 ken keseyi gördüm 8.haftada çağırdı doktorum bebek ve kalp atışı için bence erkenden ultrasonla girme gözükmüyorlar çünkü biraz geçsin sen sadece 2 günde bir 2 3 defa kan ver düzgün artıyor mu diye 
0 oy
(10,655 puan) tarafından
Son adete göre 7-8 haftalıkken git erken gitmek stresten başka bişey değil 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu