0 oy
44 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kizlar normaldede sinirliyim ama sinirlerime hakim olurum ama şuanda ağlama krizleri falan geçiriyorum sakinleştirici çay dua yada ne biliym ne önerirsiniz 10 haftalık hamileyim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valaha bende öyleyim doğuracam ondan sanırım herşeye sinjr oluyorum geçenlerden. Okadar çok ağladım ki eşimi istememisim.yanima.adam.yine iyi sabırlı vallaha Saba kadar ağladım kendime geldim 32 giriyorum ben 
tarafından
Hayır alakası yok canım ya kızım.olcak inşallah başım ağrıyor şuan tüh gibiyim bugün hele çok kötüyüm
(1,217 puan) tarafından
İnşallah benimde kızım olur çok istyorum dua edermisin banada hamile duası kabul olur derler sağlıcakla al kucağına :)
tarafından
İnşallah canım rabbim kız da tattirsin ,❤️ sende bana dua et inşallah sagliklica doğar kızım ben artık yol son 63 gün kaldı doguma
(1,217 puan) tarafından
Bi nefeste kurtul inşallah canm
tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(603 puan) tarafından
Ben üç gündür sürekli ağlayıp sinir krizi geçiriyordum.Eşimin bazı davranışları da sinirime dokunuyordu tabi ama sabredemiyordum nerdeyse evi trk etme noktasına gelmiştim.İki gündür şükür daha iyiyim.Bu ruh halinden çıkamıyorum bende bugün biraz kuran okumaya çalışıcam
(1,217 puan) tarafından
Allah kabul etsin inşallah benm gebelikten sanirim
(603 puan) tarafından
Canım bende gebeyim 6 aylık olduk.Hormonlarımla baş edemiyorum bu aralar onu demek istedim.Evde durmakta insanı sıkıyo tabi briaz meşgale bulmak lazım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.
15 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,374,007 cevap

34,856 kullanıcı

...