0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar birkaç ay önce dişimi çektirdim yirmilik dişimi dikiş atıldı ama hala dikişim düşmedi bana gel alalım falan da demediler gitmem mi gerekiyor acaba bilen var mı? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onu kendinden alabilirsin canım. Ben çektirdim 1 hafta sonra gel alalım dediler. Kendi kendine düşen dikişler değil. Ya sen al ya da aldır. Oradaki ipler çürür bu sefer. 
tarafından
Kendi alan çok kişi var ben diğer 20lik diş içinde gittiğimde onu aldırmıştım canım. Oturdum koltuğa adam ipi almış haberim yok tamam geçmiş olsun dedi bu kadar mı dedim. İpin bir bölümünü makasla kesti cımbız gibi şeyle aldı hemen. Ama bir kaç ay için çok uzun bir süre ve hala ağrısı var doktora görün. Normalde 2 haftaya ağrı filan kalmıyor toparlıyor.
(100 puan) tarafından
Ya ciksaydi da ister düşsün ister doktor alsın farketmiyor ama emin olamadim gel falan demedi çünkü ben köyde oturuyorum devamlı gidip gelemiyorum merkeze
tarafından
Git canım sen bunca zaman geçmiş. Çürüme yapar Allah korusun daha büyük sorunlar çıkmasın. 1 hafta tutuyorlar genelde. Bazı dikişlerde kendiliğinden düşüyor.
(100 puan) tarafından
Öyle yapacağım çok teşekkür ederim canım
tarafından
Geçmiş olsun canım.
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Bı git istersen kuzum iltihap falan yapmasın benimki düşmüştü 1 hafta içinde sonra da kapandı orası 
(100 puan) tarafından
İltihap yok ama düşmüyor da. Gel falan da demedi
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Gel demediler mi canım ameliyatla alındı iki tanesi 20,lik dusimin bir hafta sonra gittim aldilar
(100 puan) tarafından
Benim normal çekim yapıldı o esnada atıldı. Gel demedi bana
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ben aldırmıştım dikili canım ilk gitmedim kızarık olmaya başladı sonra gittim dişçi aldı geçti kızarıklık
(100 puan) tarafından
Bizim baya oldu olmazsa gideceğim ilk fırsatta
0 oy
(558 puan) tarafından
Benimki kendi düştü
(100 puan) tarafından
Bizim baya oldu kendi düşer dedim gel demedi çünkü olmazsa gideceğim ilk fırsatta teşekkür ederim
0 oy
(462 puan) tarafından
1 hafta sonra gidip dikişler aldirman gerekiyor du
(100 puan) tarafından
Bizim baya oldu kendi düşer dedim gel demedi çünkü olmazsa gideceğim ilk fırsatta teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 113 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim500 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
1 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metehannyksl (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ilknur17 (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu

379,024 soru

11,345,028 cevap

34,809 kullanıcı

...