0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından

Ya arkadaşlar bir arkadaş hediye aldık dediler ki sen karttan ver biz sana parasını verelim bende tamam dedim herkes hediyenin parasını vermiş 1 kişi vermedi arkadaşım hemen gidip sen hediye parasını vermedin ver diye benim sanki ona söylettirmisim gibi konuşmus kızda bana mesaj attı seni adam bilirdim benim vereceğim parayla mı zengin olacaksın diye hakaretler etti valla sinir oldum sizce kim haklı :'(

7 Cevaplar

+1 oy
(3,320 puan) tarafından
Bunun zengin olmakla ne alakası var ortak alındıysa mecbur verecek salakk mı ne öteki de işgüzar onamı kalmış söylemek 
(877 puan) tarafından
Evet bende isteyebilirdim ama demedim belki o an parası yoktur diye
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Sen tabiii kiii ♥️ senin suçun ne söyle benim haberim yok diye kendi aralarinda toplayıp sana da söylemişler de seni tanıyan gerçekten dostun olan biri bilir zaten senin öyle istemeyecegini hem istesen nolur ya zaten vermeyecekler mi nakit sana sende kartına yatirirsin
(877 puan) tarafından
Ben kızdan istemedim o an parası yoktur belki diye :( ama şimdi bana hakaretler ediyo
(1,533 puan) tarafından
Ne kadar ayıp yaa suçsuz yere hemde senin inceliğine bak onun yaptığına sende payla alma parasını da muhatap olma boşver arsız mıdır nedir
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ne kadar saçma ya demedigim şeyi takmam arkadaşının dediği lafta yanlış evet zengin olmaxsin belki ama öyle anlasmissiniz zamanında vermesi gerekiyordu yada bu işe bulasmamasi lazimdi
0 oy
(4,216 puan) tarafından
İki arkadasin da haksiz bence parayi isteyen sana ne oluyor vermeyen de yüzsüz baksana bence ikisiyle de arana mesafe koy
0 oy
tarafından
Ikiside haksız para isteyene mi düşmüş istemek ona ne oluyor diğeride saçmalamış guzelcene 
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Arkadaşın nasıl darladi acaba nasıl aksettirdi. 
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Herkes arkadaşına yüklenmiş ama hepimiz verdik sende ver demesi çok  anormal bir durum değil bence, arkadaşın paranın üstüne yatacağını düşünmüş olabilir.  ortalaşa girdiniz bu işe biz enayi miyiz der gibi düşünmüş olabilir. bir kişinin para vermemesi hepsinin kul hakkına girmesi demek benim için böyle. asıl suçlu olan borcu olan. Sende isteyebilirsin sana da mı böyle cevap verecekti hakkın olanı istemek suç mu 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 892 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Aycaninannesi (3,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 445 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 494 göst.