0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (790 puan) tarafından
40 aylık 17 aylık iken ayısina bağlandı hep elinde birde yetmiyor gibi eliyle sürekli dürtüyor ayıyı az önce de video attım kadının biri yazmış yine elinde ayıcık iyice canım sıkıldı bu kadar bağımlı olması normal gelmiyor bana eşim birşey olmaz bırakır diyor ama yok sanki anası babası ayı onun sizinde böyle olan var mı nasıl bir çözüm bulabilirim bilmiyorum 

16 Cevaplar

0 oy
(462 puan) tarafından
Biraz büyünce  kreşe başlayınca bırakır bence çokta absürt bir durum değil olabilr bu yaşlarda  bi tanıdığımız çocuğu battaniyenin hiç bırakmazdı ayaktayken bile elindeydi senin ki yine daha usturuplu:))
(790 puan) tarafından
Daah üç yaşında
(462 puan) tarafından
Farkettim sonradan değiştirdim yorumumu :)
(790 puan) tarafından
Evet ya ama insan endişe ediyor sıkıntı mı var diye
-Reklam-
0 oy
(4,637 puan) tarafından
Kiz ne var bunda bişey olmaz 
(790 puan) tarafından
Ya görsen sende kızarsın elinden bırakmıyor hiç bir de o elinde olunca saflasiyor
(4,637 puan) tarafından
Benimki otizmli mesela battaniyesi var ilk battaniyesi onu yıkarım tükürükle tekrar pisletir o sekildr sakinlesir ama seninkinde birşey yokmuş normal geldi bana
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Keşke benimkide ayisiyla takilsada benim yakamı bıraksa 
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Ne var ki gayet normal bence zamanla unutur
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Ayy bende öyleymisim benimde battaniyem vardı nereye gitsem yanımda gotururdum :D yıkanırken makinanin önünü beklerdim hatırlıyorum sonra geçiyor kendiliginden şimdi düşünüp guluyorum karsiliksiz masum sevgi işte demek ki çok seviyormusum ♥️

0 oy
(12,988 puan) tarafından

Benim oğlumun da pandası var 20 aylık 12 aylıktan beri pandayla sürekli :)

Bugün kızımı servise bırakacağız kızımım ayakkabısını giydiriliyorum oğlu.im girdi içeriye pandasını arıyor :)

0 oy
(119,252 puan) tarafından
daha emzik emen var o ayalrda ☺️
0 oy
(442 puan) tarafından
Sizinki en azından oyuncak ayısına bağımlı. Bdnim 19 aylık kızım aylardır suluğuna bağımlı oldu sulukla uyuyor suluğu hep elinde gezmek istiyor kafayı yicem üstünü giydirirken suluğunu zor bıraktırıyorum elinden
0 oy
(601 puan) tarafından
Normal aslinda .benim kizimda 3.5 yasinda bi iki ay oldu birakali uyurken pelus bebegi var onla uyuyo normalde tuvalete giderken markete giderken piknige giderken her yere tasiyorduk bi iki aydir yatagindan cikarmiyor simdi sadece uyumak icin kullaniyo once gezmege giderkende aliyordu.bi iki gundur aklina geldi yine gezdiriyo sofraya koyuyo.cok normal bi oyuncagi benimsemesi annem anlatiyodu bnim bi bebegim varmis mine.kolu koptu bacagi cikti yinede mine mine diye sevip gezdiriyodun diye anlatir :)
0 oy
(1,167 puan) tarafından
Benim kızım da battaniyesini hiç bırakmazdı koklaya koklaya uyur gece uykuda bile arardı. 4 yaşından sonra yavaş yavaş azalttı artık koklamıyor bile . Kuzeninde bir battaniye bir de bizim kızda sürükleye sürükleye büyüdüler . Takılmayın zamanla bırakıyorlar . 
0 oy
(994 puan) tarafından
Benim kardeşim 7 yaşına kadar gece yatarken annemin yazmasını eline alıp öyle yatardı ne yaptıysak bırakmadı sonra kendi kendine unutup bıraktı.  
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Ayı deyil ama benim oğlum da 40 aylık araba düşkünü.. şimşek makvu diye bir araba var kırmızı yanından ayırmaz parka bile onunla gider banyoda bile elinde onunla yıkanır.. seviyorlar böyle şeyleri.. eminin ilerde geçer 
0 oy
(472 puan) tarafından
Bizimde ayımız var .  Çok seviyor . Ailemizden bı birey gibi . 3 buçuk yaşında . Bizde yaşında girmeden almistik
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Benim kizininda var gülü et bebek önceden heryere onla gidiyorduk onla uyuyorduk şuan çok şükür sadece uyuyor ama yavaş yavaş geçiyor merak etme 
0 oy
(9,575 puan) tarafından
Seninki yine ayıcık oyuncak benimki battaniye ve yastığına bağımlı her gittiğim yere taşımak zorundayım unuttu mu kıyamet kopar. Evin içinde her yerde mıtfağa gidiyor mutfağa götürüyor yatıyor uyuyor sonra geliyor salona getiriyor tuvalete gidiyor kapının ağzına kadar getiriyor 3.5 yaşında valla artık kafayı yiyeceğim onları görmeye tahammül edemiyorum 
0 oy
(6,785 puan) tarafından

Ahanda bu biziz :D  ayiciyla sarmaş dolaş bizimkide.  Geceleri uyku aracı ortamıza alır ayıyla sabahlarız hep.. Okula gidince bırakırlar inşallah. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 460 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gayegaye (8 puan) tarafından soruldu

379,331 soru

11,354,506 cevap

34,828 kullanıcı

...