0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (345 puan) tarafından

Aylardır bu anı bekliyorum :) oğlum arada söylüyordu ama bir daha duymuyordum . Bugün alışverişe gittik beni arabada beklerlerken babası anneyi çağır demiş o da annneee diye bağırmış videoya çekmiş tabi hemen <3 eve geldiğimizden beri anne diyor çok mutlu oldum çok şükür bu gözler gördü duydu sonunda :)

9 Cevaplar

0 oy
(1,241 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğiniz bende heyecanla bekliyorum annesinin ben olduğumu bile bilmiyor kızım :) 
(1,241 puan) tarafından
12 aylık kızım. ay 27 ay mı dedin çatlarım ben o zamana kadar :D
(345 puan) tarafından
Valla ben ümidimi kesmiştim 3 yaşına kadar beklerdim herhalde :) inadına söylemiyordu çünkü bilmediğinden değil . Zaman o kadar hızlı ki çabuk büyüyorlar ve bi anda söylüyorlar:)
(1,241 puan) tarafından
Benimkide baba diyor anne de diyorum onada baba diyor sabırla bekliyorum bakalım :)
(345 puan) tarafından
Der canım sabret inşallah bana neler diyordu heyy bi anneyi söyleyemiyordu seninki minicik daha yolu uzun sağlıkla büyüsünler :)
(1,241 puan) tarafından
Amin inşallah :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Maşallah ah o kadar çok ağladım ki o anne kelimesini duymak için şimdi anne anne peşimde 

(345 puan) tarafından
Evet ya bende hiç söylemeyecek sanıyordum hep baba diyor kıskanıyordum geç oldu güç olmadı çok şükür :)
tarafından
Aynen çok şükür cnm
0 oy
(1,611 puan) tarafından

Benmkide 13 aylık cok cok nadır sölüyo ya oda kızarsa yada ağlarsa:D

(345 puan) tarafından
Ay ne güzel maşallah erkenden dili açılıcak demekki söyler alışınca
0 oy
(1,076 puan) tarafından

Benim oğlum da dün anneee diye koşup sarıldı bana :'(<3

(345 puan) tarafından
Çok güzellll maşallah ona ahhh öyle olsaydı tabi farklı bir duygusal olurdum ama buna da şükür :)
0 oy
(2,966 puan) tarafından
Ay ne güzel benim oğlum bana abaaa, baba, ınnııee gibi şeyler söylüyo :)
(345 puan) tarafından
Heh bana da öyle diye diye anneye geçti sonunda seninki de eli kulağında o zaman hadi bakalım :)
0 oy
(648 puan) tarafından
Kızım 15 aylık baba diyor ama anne demedi. Emeği çeken benim ama sen git baba de olmuyor böyle ;) 
(345 puan) tarafından
Kızlar hep babacı olurlar benimki oğlan yine babacı :)
Besle büyüt işte anne demesin iyi mi :)
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Gözün aydın seni çok iyi anlıyorum benim kızım da en son anne dedi ilk söylediğinde inanamamistim çok şükür 2 yaş iki ay on günlüktü söylediğinde 
(345 puan) tarafından
Sağol canım:) arada söylüyordu yanlışlıkla tekrar etsin diye uğraşıyordum ama yok ama dünn hep söyledi ve bildiğin çığlık attım anne diyor diye :) :)
(2,291 puan) tarafından
Ne güzel çok şükür
0 oy
(1,153 puan) tarafından
Bzmki erken dogdu suan 20 aylık ama konusamıyor anne demesini bnde bekliyorum baba dıo ama herseye baba der
(345 puan) tarafından
Allahım hepsi mi babacı olur :) Kolay geldiği için babayı önce söylüyorlar bence. Üzülme canım ben 3 yaşa kadar ümitsizdim o derece :)27 aylık daha yeni söyledi zamanı varmış demekki
0 oy
tarafından

Bende Birgün herife dedim kızı al parka götür bende evi temizliyim çıkmışlar eşim demiş anne nerde anne çağır kızımda annee diye bağırdı eve geldi birden anne dedi daha susmadı aşırı mutlu olmuştum demekki babalar söylese bunlar demeyecekler <3

(345 puan) tarafından
Senin adına da çok sevindim canım .demekki biz söyleyince bizi takmıyorlar başka birinden duyunca tekrarlıyorlar :) Bakalım bugün diyecek mi inşallah unutmaz ya çok heveslendim kursağımda kalırsa üzülürüm
tarafından
Eşine söyle ha bire söylersin öyle unutmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 502 göst.
0 oy
12 cevap 360 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy