0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 4 aylık bazen dışarı çıkmak istediğimde eşim kızıyor hava soğuk çıkarma diye ama evimde güneş görmüyor biraz kızım güneş görsün hava almak için cikiyorum aslında bu aralar hastada eşim de kızıyor bende hep evde daha hasta oluyor insan diyorum haksız mıyım siz çıkıyor musunuz küçük bebekle 

10 Cevaplar

0 oy
(12,617 puan) tarafından
Yedi günlükken başladım her gün dişarı çiktım. 19 aylık şimdi 40 haftalık hamileyim her gün çikarız hala
(62 puan) tarafından
Eşin bişey demiyor mu canım
(12,617 puan) tarafından
Ne münasebet?
Evlenmek karşındakının sınırlarını aşabilir kısıtlayabilirsın anlamına gelmiyor
Oyle bilinçsiz biriyle evlenmedim şükür
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evt arabasına koyup çıkarırdım hiçte bitsey olmazdı hatta daha mutlu olurdu 
(62 puan) tarafından
Aynen fark ettim benimkide öyle daha mutlu oluyorlar sanki
0 oy
tarafından
Eve tıkılmak daha çok hasta ediyor bence. Benim kızım şubatta doğmuştu. Haftada 2 kere kayınvaldieme giderdim.
(62 puan) tarafından
Eşime diyorum anlamıyor
0 oy
tarafından

Valla oğlum o. Aylardayken sokak  kesmiyor du bizi biz il il geziyor duk güzel giydir çıkar temiz havaya da ihtiyacı var 

(62 puan) tarafından
Aynen canım bende temiz hava almasını istiyorum ev zaten güneş görmüyor bunaltıcı
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Haklısın dogalgaz zaten mahvediyor güneş oldugin da çik zaten üstünü kalın giydirirsinn 1 saat  durmak ne olacak .aman bizim millet anlatamazsın  dışarda bu çocuk üşür diyen teyzeler gereksiz muhatap içinde olnlar olur .
(62 puan) tarafından
Elektrik sobası kullanıyorum diğer odalar soğuk evde zaten güneş görmüyor bende biraz kız güneş alsın diyorum ama çevre işte hep çıkarma diyor
(3,767 puan) tarafından
O çevre sanki bakıyor demeli anlatamazsın sen cikar
(62 puan) tarafından
Aynen canım ben doğru bildiğimi yapayım
0 oy
(97 puan) tarafından
4 çocuğumla fildir fildir gezen ben sjdsjskskalaksjskaksj valla cnm daha 40 lari bile çıkmadan gezmeye başladım hep çıktım dışarı ki zaten cikmamam mümkün değil okula bıraktığım çocuklarım da var en küçüğüm şuan 19 aylık 19 aydır hergun çıkarız okul a gideriz market pazar mağaza sonra da bi park yapar geçeriz eve :) 
0 oy
(95 puan) tarafından
Benim kızımda 4 aylık tek başıma çıkamıyorum ama eşim hafta da 2 gün izinli arabamız var hava soğuk da olsa çıkıyoruz sıkı giydirip üzerini örtüyorum genel de avm de geziyoruz ama doktorlar bile soğuk da olsa çocukları dışarı çıkarın diyolar 
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Canım bebeğim şuan 8 aylık 4.ayından itibaren hergun okula gidip geliyoruz hemde öyle kucagimda götürüyorum battaniye falan da sarmıyorum 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Şu ara havalar çok sert bence çıkarma gündüz uyuttugunda evini havalandır bende aldandım gğneşe çocugumu hasta ettim ateş ilaça ishal ugrastım durdum 
0 oy
(15,196 puan) tarafından
Hastalık bir virüse bakar. Evde durursun . Eşin disaridan size virüs taşır. Hastalanirsiniz. Dışarı çıkmayipnda ne yapacaksınız bütün gün. Arada insan çıkmak istiyor tabi ki. Ayrıca insan hastalanabilir. Çocuklar da hastalanarak elbette. Hastalıktan çok korkarak yaşarsan gelir bulur. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 395 göst.
27 Kasım 2020 Aile kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 270 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 491 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (333 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 541 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Seherkzll (194 puan) tarafından soruldu

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,840 kullanıcı

...