0 oy
990 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Yemin ederim delirecem artık delirecem. Ama yetti artık elin o... Lariyla uğraşmanin vakti geldi ya bi insan evli barkli bir adama niye canım der. Dünde tamam bebeğim demiş hayırdir ya kızlar sizce napim arimmi iş yerine mi gıdım mesaj mı atım? Bu arada eşim gayet mesafeli konuşmuş 

28 Cevaplar

+8 oy
(2,316 puan) tarafından
O samımıyetı esın verıyorsa esıme hesabı sorarım hıc bır insan cıddıyet sahıbı insana devamlılıgı olamaz sozlerıne dıkkat et der keser atar demekkı dıyemeyecegı bırı ve ses cıkarmamıs 
(180 puan) tarafından
Haklısın biliyorum ama beklesin onlar hep beni susturdu bir şey deme işten atarlar diye ikisinde......
(2,316 puan) tarafından
Demekkı işte o yüzden susmuş balım yanı ben elın kadınından önce o rahatlığı veren kocama hesap sorarım
(180 puan) tarafından
Kaç defa sordum kaç defa birbirimize girdik önce şey dedi ağız alışkanlığı herkese diyorlar ki cidden öyleymis araştırdım canım kelimesi. Dünde bebeğim yazmış bebek tenks hayırdir ya
(2,316 puan) tarafından
Rahat tavırlı insanlardan nefret ederim çok haklısın o zaman aslında öyle olmayız onun kocasına gıdıp kadın gelınce bebegım tenk dıyeceksın anlıcak da işte bız yapamayız onu patron mu bu kadın ne bu genıslık
(180 puan) tarafından
Hayır danışman sadece
-Reklam-
+5 oy
(2,771 puan) tarafından
Karşıdaki kadının bebeğim demesi hoş olmamış ama illa birini döveceksen eğer, dövmen gereken kişi eşin.. Rahatsız olsaydı bunca zaman mesafesini koyardı. Bu ilk kez olmamıştır. Hep derim bizlere karşı sorumlulukları olan kişi elalem değil, eşlerimizdir. Suçluyu dışarıda aramak yerine önce yanınızdakilere bakmanız gerek.
(180 puan) tarafından
Beni rezil etti biliyor musun söyledim ve suçlu ben oldum neymiş telefonunu niye kurcalamisim. Ağzımı acıyorum konuşma sesini kes Allah ikisinin de bin bir türlü belasını versin bu akıttıgim göz yaşları ahım olsun
(2,771 puan) tarafından
Allah sabır versin sana.
+4 oy
tarafından

Kusura bakma ama o.r.ospuluk senin kocanda baştan o rahatlığı vermeyecekti sen suçu kocanda ara git kocanın a.zina s.i.c kocana kedi olupta millete aslan kesilmeyle çözülmez yorumlar da gördüm birde kocan seni haksız çıkarmaya çalışmış ben şunu anlarım o kadınla bile birşey yoksa başka biriyle var birşeyler saklıyor ki telefona bakmana tepki veriyor 

(180 puan) tarafından
Sabah aradım kendisini dedim ki ya dedim ben niye kadına kızıyorum ki sen de o******** olmasa kadın niye sana öyle bir şey yazdın aynı böyle dedim yemin ederim
0 oy
(26 puan) tarafından
Iş yerine git goster kendini
(180 puan) tarafından
Onun ağzına sicacam bekleyin
0 oy
(4,447 puan) tarafından
Konu ne bilmiyorum ama eşimin iş arkadaşı eşimden 10yaş büyük canım küçücük diye herkesle konuşuyor eşim hanım  diye hitap ederken de bebeğim ne yani
(180 puan) tarafından
Ya canıma alıştım da bebeğim ne demek ya bebeğim
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Evli olup olmamasindan bagimsiz bir kadin arasinda duygusal iliskisi olmayan birine bebegim diye hitap etmesi ne kadar basit resmen araniyo kadn

Kavga cikarmak gibi degilde isyerine git derim muhabbet aras8nda da laf vur 
(180 puan) tarafından
Yok ben çıkaracam o kavgayı ya telefondan ya ordan yeter onların yüzünden eşimle her gün kavga ediyorum
(2,475 puan) tarafından
Bu devrin insanlari midemi bulandiriyorlar herkes araniyor olta kime gelirse artik bu donemde yasamaktan nefret eder hale geldm
(180 puan) tarafından
Onu iyi arayacak beklesin o
(4,151 puan) tarafından
Bu ne rahatlık gerçekten de bebegım ne ya biz kocalarimiza bile demiyoruz elin ooo gelip diyor o kim oluyor agzını yırtarım onun
0 oy
(299 puan) tarafından
Eşim sınır koymayı bilecek ama hala yapiyorsa sorun et 
(180 puan) tarafından
Valla yetti artık
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Bebek tenks ağız alışkanlığı biri benim efendiye dese ha bu tepkiyi vermem. 
0 oy
tarafından
Canım iş yerinden kocan mesafeli olmamıştır ya vala mesafe olsa diyemez eşimin üstleri vardi astsubay kadınlar hani bir arkadaşa canımli konuşurmus adama volkanım demiş kadın baya sinirliydi vala ben eşime dedim sende böyle misin falan yok canım farkındaysan bana karşı böyle değiller o rahatlığı vermem sevmiyorum kadın astsubayları demişti cidden tanıyordum kadınları da iyilerdi arkadaş gibiydik ama eşim sağolsun ona göre davrandı hep seninki biraz rahatlık vermiş ya
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Ben kadını değil eşimi çarparım 
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Erkeklerle o kadar rahat konuşan insanlardan nefret ediyorum ama burda ki genişliği eşin veriyor rahatsız olduğunu belirtmediği sürece kademe kademe arttırmış kadın böyle bir şey olsa ilk eşimi iyi bir benzetirim suç onun o rahatlığı vermeyecek 
(180 puan) tarafından
İkisinin de Allah belasını versin ama elbet yüz yüze geleceğim o kadınla
0 oy
tarafından
Eşinden yüz buluyor demek ki
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Tek kadındaki suç peki esinizde yokmu mesafeyi korumuş diyorsunuz da demeyin diyebilirdi illa hirpalayacaksan bı koçanı elinin altına al gerekirse kadınla gorusursun
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Benim eşim de bankalarla calisiyo ilk evlendigim zamanlar da bir bankacı bayan vardı eşimden bı iki yaş küçük eşim onu arayıp çek ile ilgili bişey soruyo bankadaysanz geliyorum diye kadında bankadayim cnm demiş ona tabi ben bunu ses kayıtlarından duydum senmisin bunu diyen eşimi karşıma alıp birdaha o bankayla calismicaksn eğer çalışırsan gider bankaya kızı rezil ederim dedim tm diyip çalışmayı bıraktı 
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Eşinde canım derken yazsin? Anlar o mesafeden ziyade numarası niye var ben onu anlamadım ben müsade etmem byle şeylere eşimde asla numarasını almaz hiçbir kızın 
(180 puan) tarafından
Güya kadına söylemiş eşim rahatsız oluyor diye de ben pek inanmıyorum çünkü onda onu söyleyecek o g** yok zaten benim eşim milletin kendisini pullamasından hoşlanır
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Burada kadını dövecek sebep görmüyorum eşimde çalışırken adıyla bile hitap ettirmez bey diyeceksin bende hanım arkadaş değiliz olamayız herkes yerini bilsin der çok kezde şahit oldum 
0 oy
(15,177 puan) tarafından
Kız sen değil eşin diyecek. Canım bebegim diyosun hayırdır diyecek. Mesafeni koru bacım diyecek. Deli olurdum ben de. Ama bunu yapması gereken kişi esin
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Eşin seni susturuyorsa demek ki keyif alıyor o laflardan 
(180 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum ama onun anasını s********
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Eşin bu zemini hazırlıyor olabilir mi?
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Yani canım içine kurt düşürmem istemem ama aralarında bence bişey var kimse kimseye bebeğim canım vs şeklinde cümleler kurmaz bende evliyken çalıştım iş yerimde de evli erkekler vardı yani isminin yanına bey eklemeden bile konuşmuyodum olması gereken bu çünkü He benden küçük çocuklar var 17 yaşlarında onlara cano filan derdim ama baya yaş farkı vardı aramızda onlar da bana abla derdi yani bence sen bu işin peşini bırakma 
(180 puan) tarafından
Aşkım kurt düşürme değil ben de öyle düşünüyorum zaten kimse kimseye durduk yere bebeğim demez kadın bana diyor ki benim 10 yıllık sevgilim var evlenmeyi düşünüyoruz madem evlenmeyi düşünüyorsun ki sevgiline bebeğim de
(3,097 puan) tarafından
Bence de öyle bişey var kesin

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,057 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 454 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bezelyem90 (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 251 göst.
0 oy