0 oy
91 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Dogumdan sonra hala veremedim kiloları 

Satmayı düşünen var mı arkadaşlar 

Benim şehir Kırıkkale 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende istiyorum yaa evim küçük olunca alamadım ama buradan bı tasinayim ilk isim koşu bandı almak olacak 
tarafından
Gerçekten ihtiyaç:)
-Reklam-
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Apartmanda oturuyorsan tavsiye etmem ne kadar sessiz adi altinda satilsa bile assagi asiri ses iniyor gümbür gümbür adım sesleri bisiklet tercih etmen daha uygun olur karin bacak bel göbek için çok daha faydalı
tarafından
Bizim koridor bir hayli geniş oraya koymayı düşündüm ama bakalim
tarafından
Yağmur oğlun nasıl oldu daha iyimi geçiyormu artık zamanla büyüdükçe merak ediyorum arada aklıma geliyorsun ben çok eski üyeyim de seni tanıyorum ama sen beni tanımazsin nadir yazarım buraya
(1,181 puan) tarafından
Cicegim cok sukur rabbime binlerce kez sukurler olsun ki cok iyiyiz yasitlarimizi yakaladik normal cocuktan ayirt edilemiyor asla artik konusma iletisim tüm otistik belirtilerimiz kayıp oldu piskiyatri ve öğretmenlerimiz seneye rapor vermezler büyük ihtimal diyor şükrümüzün sabrımızın çabamızın mükafatini aliyoruz artik unutmaman beni cok mutlu etti inan ❤️
tarafından
Çok sevindim gerçekten aklıma geldikçe Rabbim şifa versin dedim çok şükür

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugbaca (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
21 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kelebekkm34 (1,117 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sabrettigim (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (894 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...