0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (2,146 puan) tarafından
Hiçbir iş yapmicam derken kendimi temizliğin ortasında buluyorum .sürekli bir kısır döngü birgün süpürge tutmasam olmuyor oda oda gideyim dedim bu sefer daha çok dağınık oldu artık bunaldım ya 

24 Cevaplar

+1 oy
(13,288 puan) tarafından
Yani dağınıklıkta ruhum daralıyor ama iş yapmayı da çok sevmiyorum o yüzden sıkıntı yok yapmasam da olur 
(2,146 puan) tarafından
İşte oturuyorum herşey gözüne batıyor her yer oyuncak kıyafet sürekli giysi çıkarıyor benim ufaklık
-Reklam-
0 oy
(732 puan) tarafından
Hiç duramıyorum maalesef çalıştığım için haftada birmkez yapiyrm ama yinede hafta içi illa bir yerleri yaparak buluym kendimi
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Hiç.. hergun kirleniyor nasıl oluyorsa süpür sil tozlari al bakıyorum yine dip bucak olmuş illa ki bir şey çıkıyor :D 

(2,146 puan) tarafından
Aynen valla öğle
0 oy
(683 puan) tarafından
Kendimi iyi hissetmediğim zaman bile bi süpürge tutuyorum hamileyim ikinciye bulantılarım vardı öyle ev kokuyordu burnuma çokta gelenim gidenim oluyor ayrıntılıya her gün giremesemde hergün süpürge tutuyorum 
(2,146 puan) tarafından
Hastayken mutfak dolabı siliyor halde buldum kendimi
(683 puan) tarafından
Aynen canım o kadar halsizdim mesela dün gece saat 1 e kadar mutfak dolaplarını sildim
(2,146 puan) tarafından
Çünkü oturunca gözüme batıyor heryer
0 oy
(2,396 puan) tarafından
Duramıyorum sonra pişman oluyorum dün kendimi yordum bugün bebeği aşağıda hissediyorum pişman oldum yapmasam da pişman oluyorum nebilim ya amann
(2,146 puan) tarafından
İşte yapsan bı dert yapmasan ayri
0 oy
tarafından
Gece 12de sabah 12ye kadar durabiliyorum. Onun haricinde şunu yapayım, bunu yapayım. Kurt var bir tarafımda oturamıyorum. Akşam oluyor yoruldum diyip uzatıyorum bacaklarımı kimse dokunmasın bana diye :) :) 
0 oy
(4,250 puan) tarafından
Ayni isi gunde belki 50 kez yapiyorum.sipam sagolsun
(2,146 puan) tarafından
Oof benimde aynı su döküp duruyior
0 oy
tarafından
Canım kısır istedi kısır döngü diyince ahaha hamilelik hormonları tavan benim 

Eğer çok çok kötü olmassam.acilllik ne gibi evimi herzaman temizlerim ölüm var 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Hergün temizliyorum her gün pisleniyor dağılıyor bir gün bile yapmasam olmuyor valla 
0 oy
tarafından
Heryeri hergun pok götürüyor her sabah kalk süpür sil tuvalet banyo çamaşır bulaşık hergun aynı evim küçük heryer saç bıktım valla 
tarafından
Al benden de o kadar
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Hergun sil süpür yaparım asla tahammülüm yok pis ve dağınık eve
0 oy
tarafından
Ev işi yapmadan ömür boyu durabilirim ama mecbur yapıyoruz ahahahahah
(2,146 puan) tarafından
Aynıyım
0 oy
tarafından
İs yapmadigim gunum hic yok ancak yatak döşşek hastaysam belki 
0 oy
(7,170 puan) tarafından
Sen bi de benim evi gör pilav gibi şuan bende diyorum akşamdan yapıyım yarın rahat olurum akşam evi yalayıp tutuyorum ertesi gün başka iş cikariyorum kendime sabah bi kalkıyorum geri akşam yatarken oturuyorum 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ben yatmadan hersey temizleyip uyuyorum bugün birşey yapmixam diyorum kendimi cam dilerken buluyorum bugün ara ara ağrım var bı kalkıp sunudami yapsam deyip duruyorum bu duyumu sevmiyorum hic
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Hiçbirsey yapmasam bile o ev mutlaka her gün süpürülüyor yani 
0 oy
(2,922 puan) tarafından

Her gün yapıyorum, bugün iş yapmıyorum dediğimde dayanamıyorum yapıyorum yine, veya bir yer eksik kaldığında hep aklımda orasi dönüyor, kızım bazen izin vermiyor tüm modum düşüyor sinir oluyorum. 

İşi bitirdiğimde de odaları gezip bakıyorum bisey kalmış mı diye yoksa içim ferahliyor oturuyorum :D Sanirim temizlik hastası oluyorum 
0 oy
tarafından
Kaynanamn evinde herşey birbirinin içinde evin içi kilere dönmüş adım atacak yer yok kendi evimde gereksiz herşeyi kaldırdım sadece işime yarayan kullandığım malzemeler var temizliği kolay oluyo ev ferah oluyo hiç bişi yapmasam bile süpürüp siliyorum baska bişi yapmaya gerek kalmıyo
0 oy
tarafından

Hergun süpürüp toz alıyorum 2 günde bir yerleri siliyorum banyo tuvalet Hergun yıkarım arkamı donmemle ev eski halini alıyor 3 tane erkek çocukla asla toplu kalmıyor sürekli yiyecek birseylerde istiyorlar poğaça kurabiye pasta derken yatağa zor atiyorum yatakta daha çok yoruluyorum bebeğim hasta uyumuyor emmek istiyor anammm yazarken darlandım kizzzzz:D

0 oy
(5,904 puan) tarafından
Max 2 gün durabilirim temizlik yapmadan toplamadan hiç duramam bende eşimde evi sürekli topluyoruz :D

İlgili bir soru bulunamadı

381,116 soru

11,409,593 cevap

34,946 kullanıcı

...