0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Kızlar merhaba benim Bi kızım var çok şükür 3bucuk yaşında ikinciyi düşünüyoruz eşimle ne zaman korunmasak sürekli bisey oluyo ve bu beni çok korkuttu bundan 5ay önce felan kürtaj oldum boş gebelikten geçenlerde de korunmamistik adetim gecikince hamileyim sandım bide baktım ki kistmis çok şükür kistimde yok artık kendiliginden düştü şimdi cocuk istiyoruz ama biyandan da korkuyorum sağlıklı Bi şekilde nasıl hamile kalabilirim acaba herhangi bir yontemlerinizvar mi ?

4 Cevaplar

0 oy
(209 puan) tarafından
Allah'ın elinde olan bişey canisi dua edicen sağlıklı besleneceksin verdimi verir vermedimi ne yapsan boş düşünme akışına bırak ben beş ay uğraştım düşükten sonra uğraşmayı bıraktım kafamı baska yöne çevirdim düşünmedim hamile kaldım iki ayımız kalmış su an allah sizede tüm isteyenlere sağlıklı bir şekilde versin 
-Reklam-
0 oy
(4,955 puan) tarafından
Folik asit kullanamaya başla cnm . Zaten bebiş olursa onun için 3 ay daha kullncan . Bn hiç bişey yapmadım sözde gericekilme vardı üstüne hamile kaldım bn sonra öğrenince görümcem sağlıkçı keşke folik asit kullnsaydin dedi . Oysa korunuyorduk biz
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Valla canım benimde bir kızım 3 yaşında bizde ikinciyi istiyoruz bu ay gecikince hamileyim sandım değilmisim adet oldum bizde spirali yaklaşık 5 ay olacak bakalım nasip inşallah hayırlısıyla hamile kalırız ikimizde canım 
0 oy
(283 puan) tarafından
Kız gerekeni yap gerisine karışma:))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 308 göst.
0 oy
10 cevap 354 göst.
0 oy
42 cevap 909 göst.
0 oy
23 cevap 370 göst.