0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (873 puan) tarafından

canım çikolatalı muzlu bisküvili pasta çekti hemen kızı uyuyyum yaptim başka da bi işim yok bugun bi mutfağı supurum sonra kahve  keyifi yapacağım siz naptınız işler bitti mı 

image

18 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından

Afiyet olsun bugun forx 5 kahveye baslaamam peki bu saat oldu ay ben tatli bisiler yemedim:woot::P

tarafından
Ayy faydasnj gorurse lutfe banada yazarmisn bende almyi dusnyrm o kahvden bide trendyolda hindiba kahvesmj ne var onuda almayi dusnyrm zayfltyomus
(13,821 puan) tarafından
Kilomu bilmiyorum ama siskoyum:) bugun ilk ictim.iste valla tatli yemedim daha bu saat olmus:) ama yan etki yapanlarda oluyormus blmyrm burdan arkadas bobreklerime dokundu dedi hatta ondan hani bisi diyemiyorum
(1,715 puan) tarafından
Ay öyle olunca insan korkuyor ya
(13,821 puan) tarafından
Ben yorumlara baktim herkes memnundu cnm.ama bu aksam.bi post acilmis meselaa ona yan etki yapmis ondan hani ben kimseye kullan demek istemem
(1,715 puan) tarafından
Tmm canım tşk ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(3,642 puan) tarafından
Eline sağlık  canım çok güzel gözüküyor bende işler yeni bitti kahve yapcm ama yerimden kalkmak istemiyorum :)
(873 puan) tarafından
teşekkür ederim canım:)) bende tam kahve yapacaktım bebek uyandı iptal oldu şimdilik
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Aseren geldiii :D afiyet olsun kuzum ♥️

(873 puan) tarafından
ay bende hamileylen aseren gelme gorunce merak edip hep girerdil hakkını helal et
(1,533 puan) tarafından
Helal olsun tabiiki ♥️ afiyet şifa olsun
(873 puan) tarafından
sağ ol canım benim ❤️
0 oy
tarafından

Oğlumun Burun akıntısı buronşite çevirdi randevu aldım geldim saatini bekliyorum sabaha kadar uyumadım gibi birşey ayakta uyuyorum resmen pazartesi gittigim doktoru gidip evire çevire saçlarını yolasım var verdiği fizyolojik serumu alsın biyerlerine döksün evde ben serumla temizliyor dum zaten

Ellerine sağlık bol bereketli olsun inşallah 

image

tarafından
Amin inşallah canım oturdukları yerden g.o.t büyütüp para alsınlar sadece
(6,245 puan) tarafından
Bronşite çevirdiğini nasıl anladjn
tarafından
Geçe tıkandı nefes akışından belli şimdi Dr yanından çıktık üst solunum yolları enfeksiyonu artı buronşit başlamış dedi ben oğlumun bakışından hareketinden neresi ağrıyor noluyor anlıyorum
(6,245 puan) tarafından
Benim oglanda hasta tıkalı sürekli burnunu aciyorum balgam var ama ilaç kesinlikle içmiyor
tarafından
Benimkine zorlada olsa içiriyoruz cnm ama pazartesi gittim birşeyi yok dedi yolladı bugün yine hastane yollarına düştük
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Kıçımı kaldirirsam iş yapcam bir markete gidip sebze alisverisi yaptım aha o başkada bişey yapmadım 
(873 puan) tarafından
oda bişey canim :))
0 oy
(998 puan) tarafından

image

bu da benden 

Oruç borclarimi tutuyordum bugün tatil verdim ve kendimi ödüllendirdim miss

(873 puan) tarafından
olsun yinede sen yapmış sayılırsın:))
(1,011 puan) tarafından
Ellerine sağlık çok güzel görünüyor:))
Şu boncuklu suslerin paketini atmadysan bak kuzum sellak oluyor genelde ve o da haram
(998 puan) tarafından
Yaaa bilmiyordum bı daha almam paketi de attım malesef
(998 puan) tarafından
Google dan baktım şellak varmış içinde gerçekten onun helal haramina baktım
Şellak üretimi bal üretimine benzediğinden dolayı caiz olarak değerlendirilebilir. Bu yaziyo
Bir böceğin salgisindan uretiliyormus yani
(1,011 puan) tarafından
Helal gıda sertifikası veren yerler sellak için o sertifikayı vermiyor. Şüpheli diye biliyorum kesin caiz değil hani. Şüpheli olan şeyden de kaçınmak dinimizce en doğrusu diye düşünüyorum tabi sizin kararınız
0 oy
(1,163 puan) tarafından
Kızı okuldan aldim geldim  ufakligi  uyutmaya çalışıyorum  sonra mutfağı toplucam  Daha  kahvaltı  yapmadım kendime kahve yapicam yemeğimi yapmaya devam edicem  sana afiyet olsun 
(873 puan) tarafından
sağ ol canım sanada kolay gelsin bi otur önce kahvaltını yap öyle başlarsın
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Afiyet olsun :) hastaneden geldim şimdi dinlencem biraz sonra kahvaltı hazırlarım daha, iş güç kalır bugün yoruldum... 
(11,074 puan) tarafından
Son haftalarda normal de, daha erken ya 27+2 şu an. Senin kaç çocuk vardı?
(873 puan) tarafından
bir tane kızım var canım
(11,074 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzuyu ❤ kız çocuklarına hayranım da azcık ben :)
(873 puan) tarafından
amiin canım bende öyle kız olsun çok istiyorduk❤️ sende inşAllah sağ salim kucağına alırsın prensesi :))
(11,074 puan) tarafından
Aminnnn sağol canım :)
0 oy
(5,185 puan) tarafından
Afiyet olsun

Annemlere geldim bende 
(873 puan) tarafından
sanda iyii eğlenceler
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Afiyet olsun canım bende sarma dolma yaptım şimdi kızı uyutuyorum... Uyuusunda dinleneyim biraz 
(873 puan) tarafından
ah bu bebekler benimki de 10 dkk uyuyp kalkıyor:((
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Hemen bana yardıma kosman lazım derin temizliğe başladım camari sildin perdenin son postası makinada telefon geldi pazar gunune misafir geliyormuş 10 12 kişilik 2 aylık oğlum var nasıl yetiscem bilmiyorum mutfak dolaplarını falan silcem diye yağla yapılacak ikramliklari hallediyim dedim oğlanı uyutuyorum inşallah yapabilirsen 
(873 puan) tarafından
ayy kız 2 aylık bebekle nasıl 12 kişi ağırlican çok zorr yakın olsa koşarak gelirim valla
(7,019 puan) tarafından
Ay canım benim çok sağol düşünmen yeter gelmiş kadar odun valla da eksik yazmışım 2 ay değil 20 ay olcakti :)
(873 puan) tarafından
olsun canım yinede bebekk
0 oy
(15,984 puan) tarafından
Eline sağlık ben de yemeğimi yapacam birazdan sonra belki bende 1 kek cirparim 
(873 puan) tarafından
seninde ellerine sağlık canım afiyet olsun
0 oy
(1,175 puan) tarafından

image

bnde oğlumla dışarıdayim. Çay ısmarladı bana bende tatlı söyledim anne oğul keyif yapıyoruz ☺️☺️☺️❤️
(873 puan) tarafından
ohh iyi eğlenceler canım
0 oy
(753 puan) tarafından

image

buda benden kızlar işler bitti yemeklere gibi hazır kızımıda uykuya geçirdim bi kahve yapıp zikir cekcm
(873 puan) tarafından
ellerine sağlık canım çok güzel görünüyor
0 oy
(961 puan) tarafından

Aşeren gelme dediğiniz halde neden kendime acı çektiriyorum hiç anlamıyorum:(az daha gelmeseydim yakıyorum tepsiyi üstüne bı hindistan cevizi döktüm mu tamamdır...

image

(873 puan) tarafından
ayy cok güzel görünüyor ellerine sağlık:)) bende hamileyken merak Edip girerdim canım hakkını helal et
(961 puan) tarafından
Helal de olsun afiyet de cnm
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Annem vardi bugün yemeğimi yapmis camasir yikanmisti sermis tekrar camasir atmis is birakmamis bende kahve yaptim 
(873 puan) tarafından
Annelerr hep yanımızda olsaa :((
0 oy
(2,173 puan) tarafından

Bnde sütlaç yaptımimage

(873 puan) tarafından
canım acayip çekti ellerine sağlık canım
(2,173 puan) tarafından
Hakkını helal et ya
(873 puan) tarafından
helal olsun canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Süper görünüyor afiyet olsun hamarat baci

Ben kek yaptim o bitsin ağlayan pasta yapicam dbdbd
(873 puan) tarafından
asıl sensin hamarat kız
afiyet olsun canım şimdiden

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 435 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 614 göst.
1 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 224 göst.
0 oy
14 cevap 382 göst.
8 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...