0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (1,707 puan) tarafından
Kızım iki yaşında masal okumak istiyorum ama anlamiyor durmuyor 

Siz kaç yaşında masal ve kitap okumaya başladınız çocuklara

8 Cevaplar

0 oy
(4,494 puan) tarafından
Valla 3 yaşında yatarken okuyorum önceden sayfalar yürütülüyordu kitap havada uçuyordu düşün yani daha 1 aygır güzel dinliyor resimlerine bakıyor
(1,707 puan) tarafından
Erkenmi yani
(4,494 puan) tarafından
Çocuğuna bağlı canım benimki 35 aylık dediğim gibi 1 2 aydır edepli bir şekilde dinliyor
-Reklam-
0 oy
(2,116 puan) tarafından
Bir yaşında iken abisi oluyor oda dinliyordu şimdi bazen okuyorum bazen kendim anlatıyorum amA kısa zamanda 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ben kırmızı başlıklı kız masalı ile başladım heyecanlı heyecanlı anlatmıştım 2 ay boyunca her gece aynı şekilde kırmızı başlıklı kızın masalını istiyor du daha snra farklı masallara başladık 3 yaşında ☺️☺️ ama uyumuyordu neredeyse 10 kere anlatırdim
(1,707 puan) tarafından
Of çok sıkıcı olur öyle 19 kere üst üste
0 oy
tarafından
Doğduğundan beri elime geleni kızıma okudum. 6. Ayında beri de yaşına uygun görselleri büyük kitapları alıp okudum. Şu an 17 aylık akşam yatmadan önce kitap seçer kendine yatakta oturur ben okurum o görsellere bakar. Sonra uyumak isterse uyur. 
0 oy
(724 puan) tarafından
Ben 3 de başladım..başlamaz olaydım bazen geceleri iki üç masaldan sonra uyuyorlar ve Artk kitap filan da bıraktım kafadan uyduruyorum :) 
0 oy
(15,253 puan) tarafından
2 aylıkkenden beri kitap okurum oğluma. Aisir zamsnla 
0 oy
(3,111 puan) tarafından
Dikkatini fekecek şekilde oku ve kitapların resmine odaklanmasini sağla biz Hz. Salih peygamberin masalını okuduk geçen hafta bu haftada Hz. Musayi okuduk. Şimdi de Zeydi aldık ;)
0 oy
(396 puan) tarafından
anlamasa da hep okudum 4 yasinda simdi kendi secer kitabini okuruz az once bimden yeni kitap aldik yine.yasi yok ne kadar erken o kar iyi fikrimce.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 137 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
24 Temmuz 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 474 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu

380,446 soru

11,390,687 cevap