0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (412 puan) tarafından
gercekten hakediyorlar cocuklarimin da benim de zerremi haketmiyorlar gozlerinde o kadar degersiziz ki anlatamam ama.gorunuste deli.divaneler.cocuklari alip es ve ailesinden son surat uzaklasmak.istiyorum bir daha.gormemecesine.insanlar bu kadar kotu olamaz ha kabullenemiyorum.allahim ne zaman bunlara dur diyecek cok merak ediyorum kotuler icin yasasjn cehennem

3 Cevaplar

0 oy
(143 puan) tarafından
Noldu bacım hayır olsun 
(412 puan) tarafından
degerimiz yok yok sayiliyoruz sesimiz ciksa susturuluyoruz.bana ve cocuklarima yapiliyor bunlar sadece.hicbiseye hakkimiz.yok.cocuk hastalandi.buyugu okula.goturup getirirken bana diyorlar ki okula gidiyorda ondan hasta al okuldan.zengin olmasalar anlarim da.araba alalim usumesinler gotur getir demiyorlar da babasi da icinde dahil al.okuldan diyorlar.cocugun egitimi kimsenin umrunda degil.hersye para var biz dilenci gibiyiz.o kadar pintiler ki
(143 puan) tarafından
Vallahi bende konuşmuyorum yüz vermedim için aramiyolar ben de aramıyorum gelmiyolarda.surwkli oğluna diyo gelin de gelin ben istersem gidiyoruz ama bu sefer emri vaki yapıyo eşim yil başı için
(412 puan) tarafından
bana kalsa asla gitmem ama.esim kaniyor onlara onlar sanki bize.olup bitiyo gibi gosteriyo kaniyor adam aklina bile getirmiyor olumsuz seyleri zaten onun da coluk cocuk umrunda degil
(143 puan) tarafından
Erkekler öyle malesef
-Reklam-
0 oy
(669 puan) tarafından
Bende elimi eteğimi çektim kaynanadan, iletişimi kopardık aynı eşimde annesi ile görüşmüyor. İnanki insanın evine öyle bir huzur geliyor ki 
(412 puan) tarafından
gorumce kaynana.kayinbaba ve esim.de icinde dahil.bu aile benim.ailem.esimde bize gelmis.bi.misafir kaynanama ait kendisi.kukla gibi ne derlerse onu yapiyor.cocugumun gelecegi umurlarinda bile degil.olseler hastalansalar guluyorlar ama rol yapiyorlar uzuluyormus gibi.flash tv oyunculugu ile.esim de alet oluyor tum bunlara kaniyor.bj insan bu kdr slak olur
0 oy
(7,134 puan) tarafından
Hayırdır canım seni bu kadar sinirlendiren şey nedir?
(412 puan) tarafından
esim.ve ailesi.tarafindan deger gormuyoruz cocuklar ve ben

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 332 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Tevafuk (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 422 göst.
16 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 398 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mine.k (32 puan) tarafından soruldu