0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (603 puan) tarafından
Başvuralı bugün 14.gün hala cevap yok.Alanlar ne zaman sonuçlandı ne zaman almaya başladınız anlatabilir mi? İnternette sonuçlanmazsa gidip görüşün diyor ama yüz yüze utanırım ben 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir ay sonra cevap geldi canım önümüzdeki ay belli olur 
tarafından
Bence çok şükür canım en azından bebenin bezini islak mendilini alıyorum
Normalde ben çıkacağıni hiç ama hiç beklemiyordum çünkü bi kac kişiden duydum bende deneyim bi dedim mesaj geldi hayret ettim çok sasirdim
(603 puan) tarafından
Benim bebekte doğcak mart sonu gibi inşallah.Rutin olarak aldığınız bez ve ıslak mendil mi sadece.İnşallah bizede çıkarda
tarafından
Çok şükür öyle ihtiyacım yok dedim ya bi kac kişi deyince merak ettim doldurdum bir ay sonra mesaj gelince anlamadım hatta bi baktım 1200 yattı diyor çok şaşırdım:))) Bende yatınca direk bezle islak mendil aldım malum ucuz olmuyor onlarda iyi oldu valla :))
(603 puan) tarafından
Canım kenara atıp biriktiremediğine göre demekki ihtiyacın varmış.İhtiyacı olmayan mı var da neyse artık hayırlısı
tarafından
Biz birikimi yapıyoruz zaten canım çok şükür eşim kendi işini yapıyor atıyor hesabına elimdeki üç kurusa göz dikmez benim eşim kazanıyor bi kısmını koyuyor kenara
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Ne başvurusu aile destek filan mı ? Ya bide ben bununla alakalı soru sorucam doğalgaz yardımına ne zaman nasıl basvuruyoruz 
(603 puan) tarafından
Aile destek çocuğu olanlaea veriliyormuş diye okudum canım.Ben henüz gebeyim sosyal yardıma başvurdum.E devlette iki şekilde aratınca da çıkıyo Bi aileden bi kii başvurabiliyo.Sosyal yardımda ısınma yardımı istito musunuz diye bi soru vardı ben yok dedim para olarak alim diye.Başka bi başvurusu var mı bilmiyorum
(435 puan) tarafından
Evet şimdi hatırladım aile destek başvurusunda çıkmıştı ısınma diye o zaman doğalgazım çalışmadığı için yok demiştim dur baştan yapayım belki öyledir. Eğer sosyal yardım yakinindayda onlara bi sor istersen işlemi hızlandırıyor daha çok onlar
tarafından
Dogalgaza başvuru yaptım ama eşim esnaf olarak gözüktüğü için vermediler
0 oy
(150 puan) tarafından
Vala ben basvurdum çıkmadı camim bir çocuğum var eşim asagri ucrte çalışıyor evimizde kira hamileyim de şuanda ama çıkmıyor kişi başına düşen gelir yetiyormus öyle cevp olraka yazdılar 
(603 puan) tarafından
Aile desteğe başvur bir de sen.Onu sadece çocuğu olanlara veriyolarmış.Bir de bebek doğunca belediyeden hoşgeldin bebek yardımı da alırsın Allah yardımcımıx olsun
(150 puan) tarafından
Aile destege yaptim zaten ama vermiyorlar bize cikmadi yani bilmym niye cikmadgino acikcasi
(249 puan) tarafından
Ben 15 defa başvurdum 16 ncida kabul edildi geçen ay
(249 puan) tarafından
Benim eşimde asgari ücret kiracıyız geçen seneden basuvuruyodum15 defa 16da kabul edildi kendiliğinden elektrik yardimida çıktı şimdi doğalgazda cikti
(150 puan) tarafından
AA öylemi ne güzel canım valla
0 oy
(16,042 puan) tarafından
Benim red edilmişti sonra red edilen başvuru kabul edildi. Ama kabul edilene kadar 3 4 ay geçmişti 
(150 puan) tarafından
O nasıl olduki acaba bnm de red edildi kaç tane çocuğunuz var
(16,042 puan) tarafından
Kabul edildiginde 2 ydi şimdi 3
(150 puan) tarafından
Benim bir tane var ondan olmuyor galiba
(16,042 puan) tarafından
Valla 3 kuruş 5 kuruş ona da şükür hiç vermeyedebilirler onu. 1200 alıyordum 3. doğunca 1300 oldu
(150 puan) tarafından
Tabiki canim faydasi olmazmi bende istiyorum acikcasi esim asragir ucretle caliyor ama ben sistemi anlayamadim gerctkn durumu olanlara vermiyorlar durumi iyi olanlara veriyorlar şenlik değil yanlış anlama bak kesinlkle cevremde gördüğüm kadaryla konuşuyorum
0 oy
(249 puan) tarafından
Eşimin halasına iki hafta önce başvurdum dün sonuçlandı kabul edildi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 389 göst.