0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından
Anladınız mı kızlar gerçekten şu lafa çok gıcık oluyorum yeni doğum yapmışım gelmişler bana annen de şimdik anladın mı diyorlar değerini anlayacak ne durum var onu anlayamadım açıkçası veya bu insanlar neden sürekli bu şekilde konuşuyorlar böyle geliyorlar sanki biz annelerimizin eziyet falan ettik ben anlamadım yani ben mi istedim beni doğurmas bu insanlar neden her şeyin suçlusunu evlatlara veriyorlar ben anlayamadım bana da soracak olursanız annemin değerini falan anlamadım çünkü benim annem hiçbir zaman anne gibi davranmadı

11 Cevaplar

+2 oy
(1,726 puan) tarafından
Senin annen anne gibi davranmadığı için bu düşüncedesin ben anne olunca annemin değerini çok iyi anladım değer veriyordum elbet ama daha iyi anladım sabaha kadar uykusuzluk bebeğin hastalığı şu bu bi anne emek veriyor böyle anne olmadan anlamıyoruz çektiği cefayı
(197 puan) tarafından
Gende insanların gelip de bu şekilde suçlarcasına söylemesi doğru mu sence
(1,726 puan) tarafından
Hayır tabiki suçlayarak söylemeleri onların cahilliği elbet
-Reklam-
+1 oy
(7,591 puan) tarafından
Ben anne olunca annemin beni ne kadar ihmal ettiğini anladım sadece benim evladıma verdiğim ilginin çeyreği ni ben kendi annemden göremedim çünkü.
(1,674 puan) tarafından
Ben dahada nefret ettim annemden bazen diyorum keşke beni evlatlık verselermiş
(197 puan) tarafından
Aynen ben de öyle düşünüyorum çok baskıcı bir anneydi ne sütünü helal etti ne hakkını helal etti her hatam da beni keşke doğurmasaydım diye dile getirirdi ben yavruma her bakışında aşkla bakıyorum anneciğim diyor sevgiyle yanaşıyorum bunu gördüğü zaman kahkaha atıyor çocuk musun kız sen diyor hiç beğenmiyor anneliğimi ben bir çişini ettiği zaman hemen altını değiştiriyorum o böyle değiştirip durma altına peçete koyuyor bebek evde uyurken 2 dakika git ekmek al diyor bebeğin başını bekleyeceksin öyle diyor ben yeni doğum yaptığım zaman göğüslerimi çok yaradı emzirmekte acı çekiyordum bana emzirir yoksa babasını daha çok sever dedi mama vermemizi istemiyordu verdiğimiz zaman düşman gibi bakıyordu çok acılar çektirdi o yüzden bu laf bana çok zıttıma gidiyor
(7,591 puan) tarafından
Evet canım biz ihmal edilmiş çocuklar bu yaramız yıllar geçse bile kapanmıyor ne yazık ki.
(1,674 puan) tarafından
Benim de çocuklarımı asla tahammül edemiyor pislik
0 oy
(5,145 puan) tarafından
Bence bu lafta kötü bir niyet yok şu an çocuklar küçükse hele bunun ergenliği var ilerisi var annelik çok zor gerçekten insan yaşadıkça anlıyormus 
(197 puan) tarafından
Evet öyle ama gelip de yeni doğan birisine de annenin değerini şimdi anladın mı gibisine saçma saçma saçma yorumlar yapılmamalı bence ben bu sözün altında art niyet arıyorum sanki annelerimize bir şey yaşatmışız gibi de suçu bizmişiz gibi annenin değerini şimdi anne olunca anladın mı gibisine söyleniliyor bu yüzden biraz zıttıma gidiyor
(5,145 puan) tarafından
Lohusa kadına bjsey denmesine bende karşıyım insan hassas bjr donemde zaten bunu söylemek için erken evet haklisiniz
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Cok saçma bana böyle bısı dıyen hıc olmadı. Sen cpk mu ezıyet. Cektırdınd e annene öyle dıyorlar yanı nerden akıllarına geldı. Ya da cocuk bıraz büyüse neyse hemen baslamıslar. 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bende sevmiyorum sen benim annemin nasıl biri olduğunu biliyor musun yada benim nadil bir evlat olduğunu boş beleş konuşuyorlar iste
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Banada mantıksız gelir laf olsun diye söylenen bi söz gibi gelir.
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Anne olmadan önce de annemin degirini bilirdim ama anne olunca dahaniyi anlıyorsun önceden annem operdi derdim öpme sevmiyorum opulmeyi şimdi ses çıkarmıyorum :) çünkü bende oğlumu annem gibi sürekli öpüp kokluyorum:)
0 oy
tarafından
Evladına kiymama canından bi parça olduğu için öyle demişlerdir ama işte senin için anlamı yok cümlenin 
0 oy
(664 puan) tarafından
Annemi önceden de çok severdim şimdide seviyorum. Ama önce ara sıra kırdığım olurdu. Anne olduktan sonra çok daha dikkatliyim nasıl bir şey olduğunu şimdi anladım çünkü 
0 oy
(4,635 puan) tarafından
Annem olunca babamın bize davranislarinin cogunun ne kadar hkli olduğunu anladim 
0 oy
(12,970 puan) tarafından
Değerini anlamak değilde anneliğin göründüğü kadar kolay olmadığını anlamak diyelim biz ona 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 693 göst.
28 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Mınıkkız7 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 347 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Anagibiana (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu

379,385 soru

11,356,356 cevap

34,832 kullanıcı