0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından

Ben şunu sorguladım; Avmlerde çocuklar için emzirme ve bakım odaları var ama çarşılarda neden yok ?  :happy:

8 Cevaplar

+2 oy
(665 puan) tarafından
Her şeyin okulu eğitimi var da neden anneliğin babalığın yok. Anne babanın yeterliliği çok önemli öğretmen olmak için 16 yıl okudum en az öğretmenlik kadar yeterlilik isteyen annelik için hiç eğitim almadım bu çok büyük bir eksiklik. Ayrıca anne destek hattı olmalı 
(251 puan) tarafından
Aynen çok guzel cvp vermissin katılıyorum
-Reklam-
+1 oy
(996 puan) tarafından

Küçük Bi şehirde yaşıyorum bir tane çarşımiz var ufak ve iki tane emzirme odası var :D kız çocuklarını kadın gibi giydiren insanları sorguladım file çorap aşırı dekolteli kıyafet veya leopar desenli sırt dekoltesi giydiren anneleri çok sorguladım 

0 oy
(323 puan) tarafından
Ürünlerin içeriğine 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
:D bende nereye gitsem emzircek yer arıyorum
tarafından
Geçen mağazanın kabininde emzirdim Hamza yi hsjcnxfm
(17,874 puan) tarafından
:D  ben işte bu yüzden çıkmıyom mecbur kalmadıkçaa
0 oy
(56 puan) tarafından

Keşke oyun parklarında tuvalet olsa diye çok düşündüm :D

(1,786 puan) tarafından
Off aynen her ağacın dibine işetiyolar bazıları :)
(7,266 puan) tarafından
Oğlan cocuguysa pet şişe ☺☺
(1,786 puan) tarafından
Ayy evet hele o şırrr sesini illa dinletecekler git uzakta yap napıyosan:)
(7,266 puan) tarafından
Hahahaha :))
0 oy
tarafından
Bende neden bakım odaları sadece anneler ıcın var dıye sorguladım ben mesgul olsam ya da ölmüş olsam babası altını degıstırıp mamasını hazırlayamıcak mı bır odada? 

Sonra butun yuk neden kadınlarda dıye sorguladım, hamılelık, dogum, emzırme etme vs işin maddi boyıtı erkekte sadece

3-4 cocuk yapanların nasıl buyuttugunu sorguladım hala da sorgularım benım mumkun degıl cınku cok cocuk yapmam 

Cok cocuklu kadınların herseye nasıl yetıstıklerını sorguluyorum ben bır cocukla yetısemıyorum 
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Hiç birşey sorgulamadim canım nirmal hayatıma devam ediyorum sanki yıllardır bebeğim benimle beraber mis gibi 8 aylık anneyim 

İlgili sorular

+4 oy
23 cevap 490 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (874 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
17 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 173 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
17 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pikachu.53 (1,757 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...