0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,102 puan) tarafından

image

Kızlar eski postumda da yazmış çok kilo aldım ve cesaretim yok vermeye diye nihayet cesaret kazandım başladım bu 4. Günüm çok şükür güzel gidiyorum 1 hafta sonunda tartılıcam her sabah yulaf lapası yiyorum bu da kahvaltım :) var mı diyetteki kader ortaklarım 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Patates mi bu cnm bol eksilerin olsun inşallah 

(1,663 puan) tarafından
9 aş çok değilmi ya bitmişsiniz kaç kiloyla başladınız kaç kilosun boyun kaç
tarafından
140 küsur ile başladım şuan 75 ile noktaladim 70 kilo verdim kendimi kasmadim cnm ama hamur işleri nı bıraktım peyniri yoğurdu bile yağsız aldım ekmek asla yemedim tadımlık yedim herşeyi çokta güzel oldu
(3,102 puan) tarafından
Hey maşallah valla helal olsun size ya
(1,663 puan) tarafından
Maşallah çok imrendim şuan
tarafından
Teşekkür ederim kızlar darısı isteyen herkese inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,213 puan) tarafından
Bende diyet yapiyorum. Daha dogrusu dikkat ediyorum. 3 kg vermem gerek. Aralikli oruc yapiyorum. Kahvaltida istedigimi yiyorum genelde. Aksam yemeginde de 1 kase corba veya salata oluyo. 12 de kahvalti yapiyorum 6 da da aksam yemegi. 
(4,213 puan) tarafından
3 kg ama cok zor veriyorum canim :( 5 kg di koca 1 ayda zorla 2 kg verebildim.
Aksam ogununu daha erken saatte ye. Bende gec yatiyorum ama vucut 1 haftaya alisiyo. Emzirmiyosan eger 16 veya 18 saat ac kalmayi dene
(3,102 puan) tarafından
Canım valla ben uzun süreli açlıklara dayanamıyorum okula giden çocuğum var diğeri de 1 buçuk yaşında çok yaramaz benim enerjim kalmaz
(4,213 puan) tarafından
Anladim canim yediklerine dikkat et artik ,bol sans :)
(3,102 puan) tarafından
Saol canım inşallah gider kilolar eski kıyafetlerimin içine girsem bile yeter bana bir gardrop eşyam hiç bir olmuyor
(4,213 puan) tarafından
Aynen canim benim hedefim de o kiyafetlerim olsa yeter simdilik.
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Viyyy iskence dun kahveye basladim gece ac kaldim.tatlisizliktannnnn ruyamda baklava gordum:P

(13,824 puan) tarafından
Iskence yesek yesek de almasaydik ne olurdu sanki:)
(3,102 puan) tarafından
Ayy benim kuzenim öyle **** oluyorum dana gibi yiyor ama tık yok valla :)
(13,824 puan) tarafından
Ah ahhhh biz de ki sans iste:))
(3,102 puan) tarafından
Sihirli bir değnek olsa ne para ne pul sadece istediğimi yiyip içip fit kalmayı isterdim :)
(13,824 puan) tarafından
:((( keske ay
0 oy
(279 puan) tarafından
Bende diyetteyim ve senin gibi bugün 4. Günüm aralıklı oruç yapıyorum.10 kilo fazlam var bakalım ne kadar sürede gidecek 
(3,102 puan) tarafından
Ayy inşallah bir an önce gitsin kilolar ya sana da kolay gelsin kuzum suları içmeyi unutmayalım :)
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Ben varım yeni basladım dun kaçırdım misafir vardı tatlı yedim ama yemekten az yediğim için çok etkilemedi.. Klasik kahvaltı yapıyorum ara ogun akşam erken yıyoruz 4 5 gibi hafif yıcem tmmdır bu iş.. Birbirimize motıve edebiliriz post açsan her hafta tartı günü olsn cok guzel olur.. Benm vermem gerek cok kılo var. Sen kac kilosun? 
(3,102 puan) tarafından
Yemin ederim bende öyleyim birşey alıyorum yakışmıyor ondan sonra kıyafette almak istemiyorum aynaya da bakmak istemiyorum iyice tak dedi artık harekete geçtim
(4,136 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim 83 kiloyum 165 boyum dogumdan sonra 93 ten  indim 77 oldum geçen yıl, dikkat edemedim evde değildim depremden sonra tkrr aldım ne guzel olmustum hersey yakışıyordu yine.. Sımdı basladm bakalım devam edıcm hedefim 70
(4,136 puan) tarafından
Kendimi çok kötü hissediyorum yıllardır kılo problemim var en güzel yaşlarımda mutlu olamıyorum.. Artık yeter ya valla usandım 2 3 ay idare etsem tmmrir bu iş ama
(4,136 puan) tarafından
Sizde sarkma varmı ben 2 dogum yaptım ıc bacak gobek ve kollarda var bnm zayıflar sam ıyıce beter olur diye korkmuyor degilim
(3,102 puan) tarafından
Benim de göbeğimde sarkma var
0 oy
(178 puan) tarafından
Bende diyetteyim 
(3,102 puan) tarafından
Süper canım senin hedef kaç
(178 puan) tarafından
65 olmak 5 kilo gitti  Bi kaç günde hala devam
(3,102 puan) tarafından
Olur inşallah ya ne kadar fazlan var
(178 puan) tarafından
84 kiloyum şuan  hedef 60,65
(3,102 puan) tarafından
Verilir ya azim olunca benim kuzenimde 130 filandı o gerçi mide küçültme ameliyatı oldu ama çok dikkat ediyor 3 ayda filan 20 kiloya yakın verdi inşallah biz de ameliyatsız verebiliriz ben kilo verdikten sonra karın germe düşünüyorum doğumlardan sonra sarkma oldu biraz
0 oy
(143 puan) tarafından
Grup kurunca daha hızlı veriliyo bana da lazım öyle bişi :)
(3,102 puan) tarafından
Aynen bence de yapabiliriz :)
(1,663 puan) tarafından
Tamam özelden mesaj atayım
(3,102 puan) tarafından
Attım canım istek
(143 puan) tarafından
Bende katilmak isterim
(1,663 puan) tarafından
İnstagram adını özelden yaz eklim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
+1 oy
10 cevap 280 göst.
0 oy
4 cevap 164 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu

379,106 soru

11,348,230 cevap

34,813 kullanıcı

...