0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasıl kombin yapılır hangi pantolon altına nasıl ayabbı giyilir kızkar güzel giyinmek farklı olmak istiyorum kombin becerim sıfır fazla giysimde yok ama cok özeniyorum uygun seylerle değişik giyinmeye pantolonlarımın pacasını kestirince özelliği değişiyor gibi kötü duruyor mesela boyum 155 nasıl pantolon almam lazım Jean olarak 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende burada bekleyim 
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Canım mesala neyle nasıl kombin yaparsın bende sana göre yardımcı olurum 
tarafından
Hep düz giyiyorum canım pantolon üstü kazak swet yazın tişört fln nebilim ne bulduysam gibi almayı beceremiyorum ki
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Yüksek bel Jean, kumaş ya da keten pantolonlar sizi daha uzun gösterirken, düşük bel pantolonlar basık ve kısa gösterecektir aşırı bol ve hacimli pantolonlar yerine dar hacimli olmayan pantolonları tercih etmelisiniz. Pantolon modeli belirlerken seçimleriniz boru paça veya İspanyol paça yönünde olmalıdır

0 oy
tarafından
Pinterst gir orada daha guxel fikirler mevcut 
(1,707 puan) tarafından
Uygulama mı o
tarafından
Evt cnm
tarafından
Ne yazıp aratıcam
tarafından
Aciksan giyim onerileri yaz tesetturluysen tesettür giyimi yaz sen baktıkça daha çok fikir cikiyo
0 oy
(1,033 puan) tarafından
Ben tesettürlüyüm ve boyum uzun canım mesela dışarı çıkınca benim boyumda tesettürlülere bakarım ne giymişler hoşuma hangi model gidiyor onun harici Pinteresti çok öneririm oraya girince kendime bir ton kıyafet sipariş veresim geliyor ama ekonomi hali bende de az ve öz kıyafetler vardır mont diyelim aldım gidipte ucuz sıradan 2 tane alacağıma pahallı trendinden 1 tane almak daha mantıklı geliyor sizde öyle yapabilirsiniz boyunuz 1.55 açıksanız elbise giyinin siyah mini tarzda uzun çizmeler çok yakışır kısa botlar olduğundan daha da kısa gösteriyor bence yüksek bel jean yakışır kiloluysanız bilemiyorum ama bol pantolon Jean giyinmeyin yakışmaz trendyolda bluzlar satılıyor çokta pahallı değil alabilirsiniz böyle yani. 
tarafından
Pinterest ne yazıp aratıcam
0 oy
(6,032 puan) tarafından
Canım sadece boya değil tipine de uygun pantolon alman lazım. Ha İspanyol paça pantolon alırsan altına topuklu ayakkabı ile boyun uzun durur mesela

İlgili bir soru bulunamadı

380,446 soru

11,390,802 cevap

34,899 kullanıcı

...