0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (1,053 puan) tarafından

Kızlar boyum 1.75 ayağımda 40 boy uzun olduğundan ayağımda uzun malum bende ayağımı dahada büyük göstermeyecek bot ya da çizme alıcam ama kafam çok karıştı botmu çizmemi alsam ya da hangi modeli alsam diye bi size sorayım dedim tesettürlüyüm kot İspanyol jean pantolon altına güzel bir tane gitsin diyorum sizce kızlar? 

image

image

image

image

14 Cevaplar

0 oy
(3,434 puan) tarafından
Ya cizme yadaen sondaki siyah bot 
(1,053 puan) tarafından
Çizme pantolon altında sırıtırmı peki canım eşimde en soldakini beğenmişti bende kürklü duranı ayağımda beğenmiştim
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Seninle aynı olculerdeyiz :D bende birincisinden kullanıyorum çok da memnunum ayağım büyük ama çok kibar duruyor ♥️
(1,053 puan) tarafından
Kız ben çok seviyorum o modelleri ama korkuyorumda ya ayağımı büyük gösterirse diye trend birde geniş kotlarda baya güzel duruyor ama çok kararsıs kaldım ya onun çizme modelini alıcam sanırım
(1,533 puan) tarafından
Bende çok korkuyodum denemeden aldım internetten ama bir güzel oldu ki :D normalde kürek gibi durur ayağım çok beğeniyorum ben
0 oy
(4,216 puan) tarafından
En sondaki siyah bot güzel hem herşeyle gider
0 oy
(656 puan) tarafından
Bence en sondaki bot her türlü kıyafetle kombinlenir
(1,053 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi eşimde öyle demişti aslında trendyolda da o şekilde var deichmanda 900 küsürdü ordan mı alsam bilemedim şimdi
(656 puan) tarafından
Sen bilirsin canım evet bence hem dar parçaya hem etek altına çok güzel oluyor bu modeller hem elbise hem kısa eteği her türlü kombinleyebilirsin . Ve  çok daha kullanışlı diğerlerine göre
0 oy
tarafından

İlk ayakkabı öyle her pantolonun altına olmaz :) ugg tarzı modeller kışın hiç uygun değil şu geçiriyor iki çizmeden birini tercih edebilirsin en sondaki süet mi 

(1,053 puan) tarafından
Evet en alttaki süet canım çizmeyi bende düşündüm hem bot gibi giyinilir pantolon altına hemde çizme olarakta kullanabilirim diye sence de güzel olmazmı
tarafından
Bence olur hem bacaklarını da sıcak tutar
(1,053 puan) tarafından
Aynen o da var çok teşekkür ederim canım önerin için çok sağol ☺
tarafından
Rica ederim :)
0 oy
tarafından
En sondaki daha guzel
0 oy
(4,548 puan) tarafından
En sondaki :)) artık topuksuz ayakkabılari sever oldum
0 oy
(3,436 puan) tarafından
Spor giyiniyorsanız 2 . Veya en sondaki
0 oy
(645 puan) tarafından
Asagi yuksri ayni boydayiz benimde ayak 40 :) ilk resimdeki gibi olanlar bende guzel durmuyor ben cizme seviyorum hem guzel duruyor hemde ayagim aladdinin cini gibi olmuyor :) ha en alttaki bottanda var bende acikcasi carsi pazar vs yaparken giyiyorum birde kiloluyum kot esofman vs cok giyiyorum kotlarimin hepside cizmeye uygun degildi bol yada boru paca olduğu icin ikisindede var bende
0 oy
(216 puan) tarafından
Birinci güzel 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
En sondaki güzel modeli en iyi olanı da o bence küçük göstermesi için onu yuvarlak tercih edebilirsiniz 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
1. Ya da çizme ikisi de kibar durur 
0 oy
tarafından
En üstteki herşeye gider ve de kibar duruyor 
0 oy
tarafından

O peluş gibi olanı yağmurda giyemezsin zaten biliyorsundur. Onun dışında en sonda ki bot diyorum :)

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 377 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 668 göst.
11 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 457 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 347 göst.
4 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

381,228 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...