0 oy
604 göst.
Aile kategorisinde (2,105 puan) tarafından
Herşeyden fazla fazla olan evimizde kaç tane Kuranı keriminiz var sadece farkındalık olsun diye açılmış bir posttur 

53 Cevaplar

0 oy
(980 puan) tarafından
İki tane var canım bide yasin var
-Reklam-
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Evlendigim yerde var bende istedim yoktu yasin vardi sadece  kaynana saklamış esim.aldim diyor fesatligini ondan bile kullaniyo esime.büyük aldircam gözlerim küçük yazilari görmüyor
0 oy
(64 puan) tarafından
2tane birde yasin şerif var
0 oy
(320 puan) tarafından
Suan yurtdisindayim burda sadece yasin kitabim var ama turkiyedeyken 1 tane kurani kerimkm 6 7 tanede yasini serifim vardi  hepsini okumayada dikkat ederim
0 oy
(65 puan) tarafından
2 tane vardı bir de yeni aldım. En son aldığımız 3 lü Kuran diye geçiyor. Arapçası, Türkçe okunuşu ve anlamı yer alıyor. Arapcasini okurken de bir yandan anlamını takip etmek çok güzel oluyor.
0 oy
(1,125 puan) tarafından
1 tane kuranı kerim var 4 5 tane yasini şerif kitabı var
0 oy
(21 puan) tarafından
1 tanecik var eşim çeyizinden getirdi Kur'an Kerim kitapi 
0 oy
tarafından

5 kuranim var 

Biri gelinlik Kur'an'ım.kirmizi ❤️❤️ 
Bir yeşil validemin hediyesi ❤️❤️
Biri kahverengi eşimin hediyesi ❤️❤️ 
Biri mavi görümcemin hediyesi ❤️❤️ 
Biride koyu yeşil eşimin hediyesi ❤️❤️ 
Ben kuranı bilmiyordum pandemide eşim öğretti 
Herkes kuran hediye etti okadar mutlu oldum ki fazla eşyadan ziyade kuran doludur evimde 
(2,105 puan) tarafından
Banada çok hediye geldi
0 oy
(3,416 puan) tarafından
1 tane var 1 tane yasin kitabi 1 tane de hediye olarak verilen yasin kitabi ve benim hediyelik hazirlattigim yasin kitabi var oglumun mevlidinde dagitmistim ama baya kalmıstı bende evde tutuyorum benim kuranımı kerimim annemde kaldi esiminkini eve getirdik
(2,105 puan) tarafından
Hediyelik yasin güzel fikir ben ince saçma gelmişti komşum oldu bana verdiler yasin kitaplarını bı tanesi hediyelik olandan üstünde isim var okudukca ben dua ediyorum o kişiye birde tanımıyorum
0 oy
(2,565 puan) tarafından
1 tane var bı kaç tanede küçük yasin cuzlerinden annemden de bitane mealli getirecem

(Zaten 2 den fazla olmasida günah canım bence çünkü kapağı bile açılmadan öylece durması bana garip geliyor )
(2,105 puan) tarafından
Haklısın ama hepsini okuyorum zaten ucu kızlarımın
(2,565 puan) tarafından
Maşallah canım o zaman bizim evde şuan birtek ben biliyorum banada tek kuran yetiyor inşallah oglumada ogretecegim
(2,105 puan) tarafından
Kızlarım kurana geçince aldım ilerde evlerine götürürler o yüzden vermedim kimseye
(2,565 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım
0 oy
(13,031 puan) tarafından
2 tane var annem ve kvalidem vermişti 2 Yasin birde Cübelli Ahmet hocanın dua kitabı var 
0 oy
(1,096 puan) tarafından
1 tane var rabbim hakkıyla okuyanlardan eyles8n bizleri 
(2,105 puan) tarafından
Amin canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 202 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
8 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 276 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
+7 oy
35 cevap 966 göst.

380,171 soru

11,381,004 cevap

34,874 kullanıcı

...