0 oy
383 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ben 5 yıllık evliyim evlendik 5 bileziğim vardı 120 Gr falandı ben takamadim aşırı rahatsız oldum sevemedim gösteriş gibi falan geldi gittiğin yere takmiyordum evde bırakınca eşim kızdı ya hırsız girse vs tak dedi bende kızdım takamiyorum götür sat ama borç olarak veriyorum onunlada bişey yap dedim oda iş yerine makine aldı o parayla şimdi baktım herkes takiyo takıştıriyo elimde bı yüzügum var gittiğim yerde herkes takınca bı heves geldi eşime söyledim oda aldı sağolsun ben dedim 1 tane olsun ben singir singir takamam öyle dedim 2 tane oldu yaklaşık 10 gün oldu koluma takmaya cesaret edemedim yine bı tuhaf hissediyorum takınca ya görgüsüz gibimi ne geliyor yanlış anlamayın ama ne bileyim bı tuhaf hissediyorum ama şimdi gezmeye gidecektim takayım dedim taktım ama çok garip hissettim siz takiyormusunuz

40 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Bende takmıyorum sevmiyorum ben altın nedense bı türlü alışamadım cok abes abartı geliyor bana :)
tarafından
Banada ya nedense kendimi kro gibi hissediyorum:D
(1,533 puan) tarafından
Sjsjsjs acaba kadın degil miyiz :D kız Allah seni ya kahkaha attım
tarafından
Haha öyle de ne bileyim:D
tarafından
+1 bende sizdenim hiç takmadım evlendiğimizden beri. Tek kardeşimin nişanında taktım
-Reklam-
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Ay olsada  taksam şakır şakır diye ses çıksa görgüsuz olsam :))) 
tarafından
Kizzz bende takamiyorum ya
0 oy
(343 puan) tarafından

O sırada nisnaliyken bile takmayan ben hic sevemedim su altını benimkide kiziyo hema benena:D

(4,986 puan) tarafından
Kız iki kız büyüttüm aralarında 2 buçuk yaş vardı hiç bukadar zorlanmadım bu oğlan beni ayakta oynatıyor Valla
Kaynanana benziyor olmasın :)))
(119,168 puan) tarafından
☹️☹️☹️ cekmis dimi goren benziyo diyo zaten
(4,986 puan) tarafından
Zaten kimden kaçarsan ona benzermiş
Düzelir minnoşum daha küçük hanım hanımcık bir kız olacak sen gör ☺️♥️
hic umudum yok valla nisan basi krese basliycak o gunun hayaliylr duruyom
(4,986 puan) tarafından
Kaç yaşında
0 oy
(491 puan) tarafından
Altınım yok olsa takardim
tarafından
Anladım
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Sadece akraba düğünlerinde takarım cnm onun dışında kasada zaten
tarafından
Hmm anladım
0 oy
(858 puan) tarafından
Yani böyle büyük gösterişli bileziklerden yaptordıysanız desenli mesenli olabilir yani takamayabilirsiniz ama böyle Ajda bilezik kibrit çöpü bilezik felan yaptırsaydınız onlar daha gösterişsiz düz modeller ve daha şık duruyor bence ondan 10 tane de taksanız diğer bilezikler gibi durmuyor ve işçilik parası da olmuyormuş onlarda misal satarken para bekliyorum bende eğer olursa onlardan yaptırcam hayırlısıyla bunlarda olmaz derseniz burma modeller de var oda işçiliksiz
tarafından
Ya desenli değil düz bilezik az kalın tabi ama ne bileyim ya bı tuhaf hissediyorum
(858 puan) tarafından
Ajda bilezikler hem ince hem zarif duruyor bence
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Bileziklerimi eşime verdim işi için sonrasında gitti bana benim beğendiğim modern bileziklerden aldı ama onu bile takmıyorum sadece kolye takarım boynumda takmayinca boşluk hissettiğim için seviyorsan tak kimene ama sevmiyorsan da takmak zorunda değilsin dursun bir köşede kötü gün dostu 
tarafından
Ya ben aslında birinde görünce heves ediyorum çok yakışmış diyorum keşke bende taksam diyorum ama kendime yakistirmiyorum aslında takmak istiyorum ama yok bı turlu beceremedim
(3,556 puan) tarafından
Taktikca alışırsın takmaya devam o zaman:)
tarafından
Valla ilk defa taktım bakalım inşallah akşama kadar bunalmam
0 oy
tarafından
2 tane var takmıyorum anca düğünlerde bileklik var sadece onu takarım 
tarafından
Bende sadece kunyemi takardim oda kucuk biseydi rahatsız oluyorum niyeyse
tarafından
Ben ama nasıl takıyorum 5 dk durur kolumda çıkarır bi yere atarım sonra artık aklıma ne zmn gelmişse çok severim altın ama kıyamıyorum takamiyorum düğüne gittim taktım ama gel gör nasıl takmak bilezikler elbisenin altına koydum ses gelmesin diye kolye elbisenin altına koydum sjsjsjs altın sevdalısı ben gitmiş başka biri gelmiş o derece takamiylrum bi tuhaf oluyor herkes bakıyor gibi oluyorum anlamadım gitti
0 oy
(2,997 puan) tarafından

Bende sadece misafir geldiğinde filan ya da bir yere akrabalara filan giderken takıyorum görgüsüzlük için değil de ne biliyim eskiden sevmezdim sonunda herkes olmaktan korktuğu kişiye dönüşür derler ya öyle :) 

0 oy
(1,385 puan) tarafından
Normal.dugunde takilani bende takmam.ama Ajda bileziği var onu takıyorum çok spor zTen şıkır şıkır da değil 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Ilk evlendiginde takiyodum sikir sikir iki kolumda(gorgusuz gibi:D) mevlut, bayram ve dugunlerde ama sevdigimden degil. Esimin tarafinda yeni gelin adettir dedi diye takiyodum. Sonra satip ev aldik esimin memleketinde. Gecende babamda icerlemis bi bilezik aldi esimde resat kolye. Ama yine dugun dernek vs olursa takarim. Gunluk icin uygun degil. Gunluk takmalik altin kolyelerim var onlari takiyorum. 
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Yakin akraba dügünlerinde takarım sadece
0 oy
(553 puan) tarafından
Sadece çok yakın akraba düğününde takarım onun dışında hiç takmam zaten sevmiyorum mecbur taktım bana kalsa takmam 
0 oy
hamd olsun var hepaj duruyo ve hstune eklemede yapiyoruz ama tek dugun gunu taktim asla takmam ☺️
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Bende var 6 yıllık evliyim bende takmıyorum. Eşimsana bi kaç tane alayım dedi yok dedim. Alırsada dolapta yatırım olarak bekler :D 
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Ben sadece düğünde bayramda falan takıyorum. Bazi insanları görüyorum çocuğu okuldan almaya gelirken bile takıyorlar. Bende kendimi tuhaf hissediyorum o yüzden günlük kullanamıyorum. 
0 oy
(3,179 puan) tarafından
Sürekli kolumda altın severim ama eskiden tek künyeleri takıyordum şimdi bırakamadığım için hep kolumda ama görünmüyor benimkiler 
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Düğün ya da özel gün harici takmam yok şuanda olsada düğünden düğüne sadece günlük çeyrekli bilekligimi falan takıyorum 
0 oy
(676 puan) tarafından

Özel günlerde taktığım için sorun yaşamıyorum dahada olsa diyorum ama oturmaya vs yerlere giderken takmam saatim yüzüğüm künye olarak çeyrek var kolyede devamlı taktığım tam altınım var yetiyor bekarken takamam diyordum gayet güzel takılıyormus:)

0 oy
(1,162 puan) tarafından
Bilezik kolye bileklik yüzük hepsi var ama ben takmıyorum ya eşimde düğünde aldırdın takmıyorsun diyo 100 gr benim bileziklerde bi alışamadım nedense  herkes takip geziyor 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 445 göst.
19 Temmuz 2023 Moda kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 664 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 234 göst.
14 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

378,417 soru

11,326,884 cevap

34,780 kullanıcı

...