0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Not; Bütün test yanıtları Aşağıda verilmiştir Kızlar seçtikten sonra okuyabilirsiniz

image

İçinize sinen sadece 1 tane agacı seçin

19 Cevaplar

+2 oy
(2,991 puan) tarafından
2 yi seçtim ben.              
(224 puan) tarafından
İşbirlikçi yanınız her çevreden insanla kolay iletişim kurmanızı ve iyi geçinmenizi sağlamaktadır. Birisi sizden bir yardım istediğinde elinizden geleni yaparsınız. Sorumlu olduğunuz kişileri dinlerken oldukça sabırlısınız. Bu sebeple çevreniz tarafından hep uyumlu olarak bilinirsiniz.

Bazen çok işbirlikçi olabilirsiniz ve karşı tarafın isteklerini uygularken kendi düşüncelerinizden çok fazla ödün verebilirsiniz. Bu sebeple kendinizle olan bağlantılarınız zayıflayabilir.
(2,991 puan) tarafından
Valla nokta atışı teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(8,777 puan) tarafından
1 numara diyorum nedir sonuc
(224 puan) tarafından
ilk ağacı seçtiyseniz sorumluluklarını gözünde büyütmeyen ve eğlenceli yanından bakmaya çalışan birisiniz. Sorumluluk duygunuz oldukça gelişmiştir. Zorluk seviyesine göre aldığınız görevleri bazen eğlenceli yoldan yaparken bazen de tüm ciddiyetinizi korursunuz. Bunun dışında oldukça barışçıl olmanız sizin hem güçlü hem de zayıf yanınızı oluşturmaktadır. Adalet için savaşan barış için uzlaşan birisiniz. Bunun yanında huzur isteyişiniz, bütün ilişkileriniz sağlıklı yürümesini sağlar
(8,777 puan) tarafından
Nokta atışı diye buna derim benim karakterim resmen
(224 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
(3,663 puan) tarafından
3 numara diyorum 
(224 puan) tarafından
Eğer 3ağacı seçtiyseniz doğanız gereği cömertsiniz ve başkalarına yardım etmekten kaçınmazsınız. Bunun dışında zeki ve zihinsel yetileri çok kuvvetli birisiniz. Bir diğer baskın özelliğiniz ise azimli oluşunuz... Akılcı çözümler üretip en sonunda en mantıklı olanında karar kılarsınız.

Zekanız sebebiyle diğerlerinden iki adım öndesiniz ve gelecek için temkinli kararlar alarak hareket edersiniz.

İ
tarafından
Ben de 3 dedim :) :) iyiymiş yorum :)
(3,663 puan) tarafından
Aynen ☺️
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Bakınca hemen 1 dedim ama 5 de güzelmiş :)) 
(224 puan) tarafından
Zorluk seviyesine göre aldığınız görevleri bazen eğlenceli yoldan yaparken bazen de tüm ciddiyetinizi korursunuz. Bunun dışında oldukça barışçıl olmanız sizin hem güçlü hem de zayıf yanınızı oluşturmaktadır. Adalet için savaşan barış için uzlaşan birisiniz. Bunun yanında huzur isteyişiniz, bütün ilişkileriniz sağlıklı yürümesini sağlar
(1,575 puan) tarafından
Ay evet bu ben. Fazla barışçıl olduğum için de kendiyle küsüşük biriyim ahahah :D
0 oy
tarafından
3   diyelimm
(224 puan) tarafından
Eğer 3ağacı seçtiyseniz doğanız gereği cömertsiniz ve başkalarına yardım etmekten kaçınmazsınız. Bunun dışında zeki ve zihinsel yetileri çok kuvvetli birisiniz. Bir diğer baskın özelliğiniz ise azimli oluşunuz... Akılcı çözümler üretip en sonunda en mantıklı olanında karar kılarsınız.

Zekanız sebebiyle diğerlerinden iki adım öndesiniz ve gelecek için temkinli kararlar alarak hareket edersiniz.
0 oy
(11,089 puan) tarafından
5 numara diyorum, ay seviyom ben böyle şeyler yaa :D 
(2,587 puan) tarafından
Bende bekleyenlerdim:)
(224 puan) tarafından
Ağaçlardan 5seçtiyseniz çalışmayı seven ve ne kadar fazla çalışırsa o kadar çok keyif alan birisiniz. Kararlı oluşunuz, iradenizin kuvveti ve odaklanma beceriniz oldukça gelişmiştir. Baskı altında kaldığınız durumlarda başarıya ulaşana kadar sebat edersiniz. Bu sebeple başarının çabalardan ve ara vermeden çalışmaktan geçtine inanırsınız.

Bunun dışında hayattaki küçük ama değerli noktaları göremeyebilirsiniz. Bazen olduğunuz noktadan bir adım geri gidip çevrenizdeki diğer noktalara da bakmalı ve ayrıntıları fark etmelisiniz.
(11,089 puan) tarafından
Ahahaha yanlış bu test :D bak daha önce de yapan oldu tutuyordu bu tutmadı pek benim için :D
Ay kızlar sevindim he aynısını seçmemize ❤
(2,587 puan) tarafından
:)) bende baya tuttu ama
Teşekkürler bu arada
(11,089 puan) tarafından
Çalışmayı severim ama sevdiğim işlerde. Kararlılık irade sıfır :) baskı altında yazılan kısım doğru. Ayrıntıları da fark ederim genelde ama hep değil yani bu ne doğru ne yanlış. Pek tutmadı bende :)
0 oy
(67 puan) tarafından
3 dedim bende
(224 puan) tarafından

0 oy
(7,927 puan) tarafından
6 diyorum ben
(224 puan) tarafından
6. ağacı seçenler her zaman hareket halinde olma eğilimdedir. Kariyer noktasında da sınır tanımayan ve sürekli yeni şeyler keşfetmeye çalışan birisiniz. Kendi hayal gücünüze inanıp kendi doğrularınızın peşinden gitmeyi seviyorsunuz. Sizi başarıya götüren yol hayal gücünüzden ve kesin adımlarla ilerleyişinizden geçmektedir.

Aldığınız her kararda kararlı ve kesin hareket edersiniz. Enerjinizle ve kıpır kıpırlılığınızla fark edilirsiniz
(7,927 puan) tarafından
Aynen öyle çok hareketli enerjik bir insanım eşim bana atom karıncam der:)
0 oy
(5,085 puan) tarafından
Aha 3 numara ben çiçeksiz meyvesiz

Bugün kederligim heralde sjsjs
(224 puan) tarafından

(5,085 puan) tarafından
Bilemedim şimdi hiçte azimli değilimdir :):))))
0 oy
(3,380 puan) tarafından
5 :)))))))) 
(224 puan) tarafından
Ağaçlardan 5seçtiyseniz çalışmayı seven ve ne kadar fazla çalışırsa o kadar çok keyif alan birisiniz. Kararlı oluşunuz, iradenizin kuvveti ve odaklanma beceriniz oldukça gelişmiştir. Baskı altında kaldığınız durumlarda başarıya ulaşana kadar sebat edersiniz. Bu sebeple başarının çabalardan ve ara vermeden çalışmaktan geçtine inanırsınız.

Bunun dışında hayattaki küçük ama değerli noktaları göremeyebilirsiniz. Bazen olduğunuz noktadan bir adım geri gidip çevrenizdeki diğer noktalara da bakmalı ve ayrıntıları fark etmelisiniz.
(3,380 puan) tarafından
Dikkatte alacağım çok tşk ederim ❣️❣️❣️
0 oy
(119,142 puan) tarafından
3 numara         
(224 puan) tarafından

(119,142 puan) tarafından
tesekkur ederim
0 oy
(2,303 puan) tarafından
6 numara güzelmiş:) 
(224 puan) tarafından
6. ağacı seçenler her zaman hareket halinde olma eğilimdedir. Kariyer noktasında da sınır tanımayan ve sürekli yeni şeyler keşfetmeye çalışan birisiniz. Kendi hayal gücünüze inanıp kendi doğrularınızın peşinden gitmeyi seviyorsunuz. Sizi başarıya götüren yol hayal gücünüzden ve kesin adımlarla ilerleyişinizden geçmektedir.

Aldığınız her kararda kararlı ve kesin hareket edersiniz. Enerjinizle ve kıpır kıpırlılığınızla fark edilirsiniz
(2,303 puan) tarafından
Evet hayal gücüm iyidir. Kafamın uyduğu insanlarla enerjik kıpır kıpırım fazla fazla. Teşekkürler:D
0 oy
(4,666 puan) tarafından
6 numarayi sectim 
(224 puan) tarafından

0 oy
(336 puan) tarafından

4 diyorum :D ya

(224 puan) tarafından
Görseldeki 4. ağacı seçtiyseniz yeni şeyler üretmeyi seviyorsunuz. Aynı zamanda konular üzerindeki duyarlılığınız çevreniz tarafından fark ediliyor. Bu iki özellik olduğunuz ortamda öne çıkmanızı ve fark edilmenizi sağlıyor. Yenilikçi yapınız ile zorlu görevlerin de üstesinden geliyorsunuz.

Aynı zamanda duyarlı oluşunuz hayatta motive olmanızı sağlıyor. Duyarlı ve yenilikçi bir insan nasıl dikkat çekmez?
(336 puan) tarafından
Dikkat çektiğim dogrudur:))))
0 oy
(2,445 puan) tarafından
3 seçtim :))
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Daha sonra post silinmezde bakacam:))
0 oy
(1,195 puan) tarafından
1le 6 arasında kaldım 
0 oy