0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (1,393 puan) tarafından
Merhaba hanımlar bazı insanlar için geçinmek çok zor sınavdayız Rabbim e çok şükür borcumuz harcımız yok ama gerçekten ayın sonu zor geliyor evde paketleme işi yapan varsa bilgilendirir misiniz lütfen uzun zamandır araştırıyorum ama dolandırılmaktan korkuyorum insanlar çok fena belki burda yapan varsa yardımcı olur diye düşündüm Allah razı olsun şimdiden

3 Cevaplar

+2 oy
(13,162 puan) tarafından
Paketleme değil ama müşteri yemsilcisi olabilirsin 
(13,162 puan) tarafından
Türktelekom veya Turkcell gibi yerlerde evden müşteri temsilciliği oluyor onu demiştim
(16 puan) tarafından
O nasıl bir şey bilgilendirme yapar mısınız lütfen bnmde ek gelire ihtiyacım var
(2,606 puan) tarafından
Bunu yazmaya gelmiştim.  Kariyer.net e falan bakın is ilanı veren sitelere . Oralardan ulasiyorlar
(557 puan) tarafından
Türk Telekom ve turkcel de evden çalıştım bilgisayarla çağrı alıyorsun görüşme yapıyorsun ama eğer çocukların varsa zor biraz haftanın 6 günü çalışıyorsun günlük 8 yada 9 saat bazen satışta yapman gerekiyor ikna kabiliyeti istiyor çalışma saatlerini onlar belirliyor
(13,162 puan) tarafından
Zor tabiki ama emek olmadan olmuyor ki türktelekomda yengem çalışıyor turkcele girecektim bende girmedim o yüzden dedim yani
-Reklam-
+1 oy
(16 puan) tarafından
Sakın ha bn dolandirildim bı geri akilanmadim bı istune Instagramim calindi
+1 oy
(605 puan) tarafından
İstanbul'da çok iş var canm öyle ankarada faln da oluyo ama başka şehirlerde pek görmedim istanbuldaysan bı araştır ben sürekli denk geliyorum falanca bölge filanca bölge die kendin elinle alıp elinle teslim ediyorsun paranida aliyorsn sanirim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zehrafatma (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy
18 cevap 379 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Akile (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu