0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Benim paşam arabada uyuyakaldı ama yemeğe gidiyoruz şuan da dışarıya ailecek son 2 akşamım kaldı bugünle birlikte aşırı stresliyim ateş püskürüyorum resmen istemsiz 14 saat yol birde yalnızlık psikilojısı bastırdı :( ailemden uzağa gideceğim için ama kocamı da çok özledim evimi tabi siz napıyorsunuz ?

16 Cevaplar

+1 oy
(6,228 puan) tarafından
Artık evine git evlendin yazık adama sjsj
tarafından
Evet o da öyle diyor gel artık diye  :D
(6,228 puan) tarafından
Yeter artk seni tanıdığımdan beri babanlardasin evlendin bacım git evine valla bak gerçekten adamada yazik
tarafından
Kız o da benleydi ama surda 2 buçuk aydır ayrıyız be :D
-Reklam-
0 oy
(3,293 puan) tarafından

Yine yemek yedirme çilesi 

image

tarafından
Bu ne kız balık mı
(3,293 puan) tarafından
O kadar didiklediki balık benliğini sorguladı evet canım ☺
tarafından
Hahah :D çocuklar öyle oluyor ya
0 oy
tarafından

Maşallah paşaya Rabbim NAZARLARDAN KORUSUN İNŞALLAH ♥️ 

Hakkınız da hayırlısı olsun inşallah 

Yemek yaptım şimdi patates dilimledim onları kızartıp masayı hazirliyacagim inşallah 

tarafından
Oh ellerine  sağlık bizde yemeğe gideceğiz inşallah :D daha arabada ağaç oldum
tarafından
Oh Afiyet olsun cnm keyfini cikart
tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Yaa çok zor oluyor insan bir yandan ailesinden ayrılmak istemiyor :'( için yana yana gece gündüz oluyor son günlerinde. Ama işte karnın nerede doyuyorsa,evin yurdun orası. Kaldı ki eşin de oradaymış. Kavuşunca her şey çok daha güzel olsun inşallah sizin için 
tarafından
Evet … Aslında evime gitmeyi çok istiyorum tabii ki ama burda ailemin rahatlığına alıştım ne yemek derdim vardı ne bulaşık birde akşamları çocukla ilgileniyordu ben de dinleniyordum ama işte şimdi yalnız kalacağım kimsem yok orda
(1,316 puan) tarafından
Allah kolaylığını verecektir merak etme. Kaç aydır ailenlesin :)
tarafından
11 aydır :D
(1,316 puan) tarafından
Ee git artık kardeşim zahmet olacak :D:D
tarafından
Gidiyorum yaaaa :D
0 oy
(1,169 puan) tarafından

image

benim ufakligi uyutmaya çalışıyorum 
tarafından
Benimkinde uyuyor ama yemek ye uyandıracağız mecbur
(1,169 puan) tarafından
Afiyet olsun canım
tarafından
Teşekkürler ❤️
0 oy
(1,469 puan) tarafından

Marketten geldim bebisleri doyurdum eşimi yolladım sarma saricam birazdan:)

Seni geçen bı postta görmüştüm o zaman dönüyordun evine sanki:happy:
tarafından
Pazartesi gidiyorum canım :)
0 oy
tarafından
Maşallah yaa yanaklara bak dişlerim kamaştı isircam Allah bağışlasın ❤️
tarafından
Hahah teşekkür ederiz :)))
0 oy
(1,573 puan) tarafından

Maşallah kuzuya :) Tatlım yorumlara bi göz attım da bence sen evlendiginin farkında degılsın :D kusura bakma cocuk yapım aşamasından sonra geri baba evıne gelmıs sın daha da gitmemişsin sankı sende haklısın adaptasyon sorunu yaşamakta kaygılarında şuan anlıyorum :D önerim var enişteyi iç güveysi alın siz bence çok fazla aşırı mantıklı be :D sonucta mutlu kadın mutlu cocuklar demek esıne de seni mutlu etsın ıc guveysi gelsın :D akşam akşam iyi güldüm hakkını helal et valla canım :))) 

tarafından
Yaaa eşimde bizdeydi de 2.5 aydır ayrıyız sadece o okullar açılınca eve döndü ben kalmıştım ben yeni döneceğim :D ne güzel kız hep gül hep
0 oy
(4,637 puan) tarafından
Senin bir kocan var.d.d. evine kış kış .d.d..d
tarafından
Öyle diyorlar zaten bana evine dön kamuspotuyum :D
0 oy
(532 puan) tarafından

kız bi senedir napıyosun orda:D

tarafından
Çocuk büyütüyorum :D
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Isywrindeyim artık aat 10olsun diye bekliyorum sende dur anacım bosver kocayı keyfine bakm ajdkdkdd
tarafından
Demi ya ama kocama da kıyamıtorum kız ev yemeklerini özledim seni özledim oğlumu özledim diye sayıklayıp durur :)
(1,390 puan) tarafından
Ne kadar oldu ki ben hiç öyle gidip.aileme kalamadigim.icin ha yakın aynı şehirdeyiz günlük gider geliriz
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Oy Allah bağışlasın gördük yaramazı :D sakin ol canım, evinde güzel olacak her şey inşallah. Evinize de alışman gerek :) 
tarafından
Hahaha nazar değmesin diy çok atmıyorum ama bu gün attım :) valla çok heyecanlıyımmmmmm
(11,060 puan) tarafından
Maşallah maşallah Allah korusun ❤ adrenalin de gerek bünyeye git de heyecanın dibini gör :D
tarafından
Kocamla uyumayı özledim kız nsnsnn
(11,060 puan) tarafından
Asdfsdf senin oğlan uyursa siz de uyursunuz :D
tarafından
Amin inşallah :D
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Hayirli yolculuklar bende gurbetteym bizde carsidaydik bende anlik birakayim suraya

image

tarafından
Ne güzel manzara ya bizim Bayburt’ta böyle yerler yok bacım :D
(2,475 puan) tarafından
Oranin da farkli guzelligi vardir canim benim
0 oy
tarafından
Maşallah paşaya 

Bende de bir terslik var sanırsam çünkü hiç annemlerde kalmayi sevmem tabi gurbette olmadıgim içinde olabilir sen çok kalmışsın  dön koca evine çabuk ☺️☺️
tarafından
Annemlerin evi bana cennet ya :))) aynı şehirdede olsak giderdim sürekli teyzem perde burda kalabalığız baya ben yalnızlığa hiç alışık değilim o zorlayacak :)
tarafından
Yalnız değilsin ki yaramaz bir paşa var. Benim annemler 20 dk yerde yürüyerek gidip geri geliyorum kalmayi pek sevmem evim gibisi yok. Sen şuan alıştığın icin  çok zor olur evine döndüğünde ki ilk hafta ama artık yeterr ☺️
0 oy
(953 puan) tarafından

Benim kız hasta ya hastaneden yeni çıktık 

imageLoL tam görünmüyor ama karanlık ya ondandir

0 oy
(6,970 puan) tarafından
Çocukla 14 saat yol helal olsun sana benimki 20 dklik yola dayanamiyo poposu kurtlu bende napiyim canım cikiyo :) çocuk ayağımda onu bırakıp işlerime başlamam laZim salonda oyuncaklar toplanacak mutfakta revani yapcam çorba yapcam bi kaç bulaşık işi var onları halletcem banyo WC yikicam duş alçam zibarcam zaten saat yarıyı geçer 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 524 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 255 göst.
0 oy
18 cevap 364 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 389 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (850 puan) tarafından soruldu