0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (51 puan) tarafından

İyi akşamlar cok mutsuzum ..  7 yıldır kan pıhtılaşma sıkıntım var trombosit beynime pıhtı atma siktinti var iğne tedavisi görmüştüm 6 ay boyunca hiç fayda etmedi .. geçen eşim sülük taktı bacagima 1 seans uyguladık inşallah 2 seans şifasını görürüm.. 

Okadar mutsuzumki elbise giyinsem bacaklarım çirkin biri kalın biri ince  :( 

image

7 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım 
(51 puan) tarafından
Amin inşallah:(
-Reklam-
0 oy
(7,419 puan) tarafından
en son kan pıhtılaşma bende var dı  sonra baktırmadım
(51 puan) tarafından
Sıkıldım bunaldım.bu rahatsizliktan
0 oy
(583 puan) tarafından
Bu bende de var 2 bebek kaybettikten sonra öğrendim gebeliklerde ipne hap kullandım sonra bişey kullanmadım . Bu hastalığa hangi bölüm bakıyor ya 
(51 puan) tarafından
Hematoloji olması gerekiyor
0 oy
tarafından

1 kendine hakaret etme elbise giyememek eksiklik değil 

2 her zaman kendinle barışık ol 

Her zaman daha kötüsünü düşün ve mutlu ol benimde ağzım ***** ben hiç takılmıyorum inşallah şifa olur 

(51 puan) tarafından
İnşallah takılmamak elde değil 17 yaşından beri var ben açık birisiyim ve elbise veya tayt giyinince çirkin görünüyor bacagim şuanda ,25 yasindayim
tarafından
Bende çok yaşlı sayılmam 28 yaşındayım ve açığım  cnm doğdum doğalı 3 kez sol tarafım dan felç geçirdim en son geçen gün soldan yine güç kaybim oldu şöyle düşün senin bacakta bol paça pantolon giyip saklaya bilirsin benim direk yüzümde ben nereme saklayim

Kimseye muhtaç degilsin kendi nin ve evinin ihtiyaçlarını göre biliyorsun elin ayağın sağlam bunlar en son takılacağın şeyler olsun kendinle barışık ol sitres yapma inan üzelmene değmez
tarafından
VE ASLA AMA ASLA İSYAN ETME RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER BÖYLE UFAK ŞEYLER LE SINANA LİM ELİ AYAĞI OLMAYANLAR VAR BİR ÖRNEĞİ BENİM ABİM AYAĞINI KALÇASİ İLE KESİP ATTİLAR RABBİM BETERİNDEN KORUSUN DE ŞÜKRET CNM
(51 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah Allah razı olsun ♥️♥️
0 oy
(605 puan) tarafından
Canım Allah şifa versin inşallah kesinlikle hacamat yaptırın 
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Sen ben ola bilir misin resmen hayat mücadelesi verdim o pıhtı bacağıma attığı zaman öldüğümü zannettim kısmi felç geçirdim şuan 4. Yılım hayatımın zor yılları çok şükür geride kaldı üstüne 1 gebelik daha gördüm çok şükür iyi geçti şuan genel test vereceğiz sen verdin mi bilmiyorum heyet toplanıp bana ilaç çıkaracak şuan bu postu boğazım düğüm düğüm okudum :(((

3 yıl iğne sonrası coraspirin
(51 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah .. çok zor yani aynı durumu yaşayan anliyabilir sadece ♥️
(2,701 puan) tarafından
Vardır rabbim in bir bildiği şifasını da verir elbet bazen çok sıkılıyorum uzun yol yürüyemiyorum zorlanıyorum, rabbim kimseyi canı ile sınamasın sağlık huzur nasip etsin inşallah
0 oy
(343 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah ileşirsin en  kısa zamanda 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 235 göst.
0 oy
9 cevap 410 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ygzelisa (18 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,369 cevap

34,880 kullanıcı

...