0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (826 puan) tarafından
Oda çok istiyor ama iki kaybim var vaktimiz de yok işinden dolayı :( kendimi eksik hissediyorum artık canı veren rabbim tabi ki ama ya işte yaşayan bilir bu hissi:(

9 Cevaplar

+1 oy
(673 puan) tarafından
Birincisi sen Allahin vermiş olduğu bir rahatsızlıktan dolayı eşine neden mahcup hissediyorsun. Bile isteye olmadı sonuçta öyle değil mi. İkincisi bunun çözümü var. Dogum olana kadar hergun kan sulandırıci iğne yakacaksın. Once bi doktora git duruma anlat kendisi yazar hemen zaten iğneleri 
(1,279 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum çünkü bende 2 düşük yaptım 3. De kan sulandırıcı kullandım hergun şimdi çok şükür bebeğim yanımda doğalı 2 ay oldu üzülme doktora git iğneyle oluyo allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Canım bunun çözümü vardır illa ki.. kan sulandırıcı falan..

Ümidini kaybetme  tedavi ol cunki imkansız değil ⚘♥️
0 oy
tarafından
Kan pihtilasmasindan dusukmu oluyor canım anlamadım 
(826 puan) tarafından
Evett ilaç ve iğne kullanmazsan bebek ölebiliyor karnında tehlikeli
tarafından
Kaynimiz kizida düşük oluyorudu hamile kaldıktan sonra kansulandirici iğne vurunuyordu
0 oy
tarafından
Benim de pıhtılaşmam var günde 2 kere en yüksek dozdaki iğneyi kullanıyorum bebek için tehlike 3 ay oldu aliştim artık önemli olan doğum sırası benim için sen hayırlısı ile atlatırsın ama benimki kronik oldu 
(826 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canım dualarım seninle :(
tarafından
Rabbim sanada yardım etsin inşallah çok sagol ❤️
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun bizim tanidikta öyleydi İzmir'de tedavi görerek doğum kontrolü ve doğumunu yaptı bilen insanlara denk gelirsiniz inşallah herşeyin hayırlısı vardır bunda da bir hayır dünya imtihan dünyası 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hamile kaldigini ogrendiginde coraspine basla direk doktora git zaten igneye baslar.Mahcup olunacak bir durum yok kendi kendine kaninpihtilastirmiyosun sonucta
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Yaşadım ama bilmiyorum ben bu hissi niye suçlu hissedeyim ki bence yanlış düşünüyorsun dermansız dert değil çok şükür. Yaparsın güzelce iğnelerini alırsın bebişini sağlıkla kucağına. Unutma psikoloji pıhtıdan daha tehlikeli . Yapman gereken sadece dikkat etmek. Rabbim sağlıkla huzurla kucağını doldursun. 
0 oy
(379 puan) tarafından
Canım benim 4 kez kaybettim henüz nedenini bilmiyorum ama benden kaynaklı bişey se bile neden mahcup olayım ki Allahtan gelene napalm götür seler di en iyi doktorlara o zaman hiç de kendimi fln suçlaya mam bedenen de ruhen de en çok acıyı çeken biziz
0 oy
(4,700 puan) tarafından
İyide canım bu gayet normal bir hastalık benim halam falan da öyleydi hamile.oldugunu öğrendiğin gibi günlük iğne yiyince bebise bişey olmuyor ki 

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 1,497 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 480 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,205 göst.