0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (554 puan) tarafından
Çok yoruldum heryerim ağrıyor bacaklarımın ağrısından uykuya dalamiyorum oğlum hic durmuyor yere koyup oyuncaklarini veriyorum 5 dakika kemirip sonra ağlamaya başlıyor tuvalete gidip gelesiye sanki terk etmisim gibi çığlık atıyor hep kucakta olmak istiyor hoplatip ziplatip oynaticaz ama gücüm yetmiyor ağrılardan uykusuzluktan kucağımda hep ellerimi kemiriyor dislerindenmi acaba bu huysuzluk yoksa benimkimi böyle gecermi bu durum kendi kendine oyalanmycakmi hic

14 Cevaplar

0 oy
(2,172 puan) tarafından
Kac aylik bebegin
(554 puan) tarafından
Yarın tam 5 aylık olacak
(2,172 puan) tarafından
Disten olabilir canim havuc ver eline onu kemirsin yazik seni istiyo sabir annesi buyuyecek benim kizim 6aylik oldu yeni yeni kendi kendine oynuyo arada ceee oynuyoruz guluyo
(554 puan) tarafından
Havuc verdim pirasa verdim ayva verdim dis kasiyicisa var ama iste hepsi 5 dakikalik bizde perdeyle oynuyoruz deminden beri perdeyi cekince gülüyor:D bu arada gece cok çok ağladı emmedi bile ki cok emer kendisi calpol verdim ağrısı var galiba diye hatami ett bilmiyorum ama gercekten cani yanar gibi agliyordu
-Reklam-
0 oy
(13,250 puan) tarafından
Kaç aylık canım benim oğlumda 7 ay öyleydi 1,5 aydır biraz daha oyuncaklara ilgi duymaya başladı biraz rahatladım 
(554 puan) tarafından
5 aylık oyucaklarini aliyor ama tek derdi onları kemirmek sonrada aglamaya basliyor zaten iki ay daha sabredeyim bakalım:/
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Vallabrnimkide öyle bin tane oyuncak önüme oturtuyorum oynaylım dşye hemen arakasını dönüp kucagıma trmanıyo bide öyle hastayız ki eşimle ağlıyorum artık neyseki kaynanamlar vardabşraz oyalıyolar 
(554 puan) tarafından
Ben evde tekim annem ise gitmezse o bakiyor bazen ama hergun hergun olmuyor tabi öyle saatlerce degil 10 dk oyalansa bi kap yemek yapsam mesela yetecek
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Diş ağrısından yavrum. Seninle olmak istiyor idare et annesi
(554 puan) tarafından
Herkes öyle dedi jel sur disine dediler ama doktora goturemedim daha dis yerleri belli degil ama cikana dek surermi bu durum
(2,102 puan) tarafından
Sürer canım sonra da diğerleri ağrır. Bu böyle 2 yaşına kadar gider
(554 puan) tarafından
Vay başıma gelenler:)
(2,102 puan) tarafından
O hepimizin başına gelenler jjsjjs
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Diş tir o diş 
(554 puan) tarafından
Galiba ya saldırgan birde el kemiriyor denk getirirse burun kulakta kemiriyor yüzüne yaklasimca falan bi atlıyor insan korkuyor:D
0 oy
(3,533 puan) tarafından
Ayni bnm oğlan... Amow hiç durmuyo hasat edyo bni. Srekli ona bakıp ilgilncn ve hoplat ziplat.  Bide dış cikartyo hasat etti
(554 puan) tarafından
Galiba bizimde diş elimden geldiğince oynatiyorumda bacaklarim belim artık dayanilmaz hale geldi ağrısı
(3,533 puan) tarafından
Bri patladı  digerleride beyazlams  bzm  çok huysuz
0 oy
tarafından
Kaç aylık diş dönemi ise normal böyle olması geçer zamanla 
(554 puan) tarafından
Yarın tam 5 aylık olacak yerleri belli değil ama tum belirtilerde var salya kulak yanak kasima huysuzluk birde saldirganlik var bizde insanin kulagina burnuna eline falan saldiriyor istisnasız ne bulsa kemirmek istiyor
tarafından
Diş zamanı yaklaşıyor canım ondandır huysuzluğu
0 oy
(295 puan) tarafından
Oyuncaklar ilgisini çekmeye başlayınca rahatlarsın canım. Biz de öyleydik 6 aya kadar 
(554 puan) tarafından
Oyuncaklariyla ilgili ama tek derdi kemirmek onlari biraz kemirip sonra agliyor
(295 puan) tarafından
Bizimki 3 aydan beri kemiriyor 8 aylık olduk hala dış yok. Belki dişinin çıkma zamanıdır
(554 puan) tarafından
Cikasiya nobetteyiz desene:/
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canm belki diş cıkarıyordur kücükmü oyuzden mızmızlık yapıyordur
(554 puan) tarafından
5 aylık dis yerleei belli değil ama tum belirtiler disi gösteriyor sanki ondan burda bi akil alayim dedim
(1,175 puan) tarafından
Cıkarınca rahatlarsınc anım insallah
(554 puan) tarafından
Ay insallah zor böyle ya
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Benim oglumda bes aylik ve aynen hic durmuyor senin bebegin oyuncaklarini kendi tutabiliyormu
(554 puan) tarafından
Tutuyor yere battaniye serdim ustune atıyorum yuz ustu dönüyor  uzanip bir oyuncak aliyor eline direk ağzına heh diyorum böyle durur bu odadan bi cikiyorum annam sanki terk ettim çığlık kiyamet
0 oy
(147 puan) tarafından

Dis canim o malesef dis donemi çok zor oluyor. Benimkide 7 aylik oldu 6 buçuk aylıkken 2 dis patlattı simdi baya uzamış tavsan olmus:) ama anneleri bu kadar harap etmeselerr gecen hafta saatlerce uyutamadim ağlayıp durdu napsam olmuyor bende oturdum onunla agladim cok zor ..

(554 puan) tarafından
İnan bende o noktadayim biri bisi dese patlycam
(147 puan) tarafından
Ağla rahatlarsin canim oku bebeğine inşallah kisa sürer
(554 puan) tarafından
Okuyorum hep babamada okutuyorum inşallah kisa sürer hoş dişleri cikarsada isirir diye korkuyorum cunku simdiden acitiyor  artık hayırlısı Allah'tan
(147 puan) tarafından
Sen bekle bak nasıl itinaylaa isiracakk:)) emerken ısırıyor normal oynarkende birden parmağımı bi götürüyor agzina ısırıyor acitiyoda vallahi bide yuzume bakiyo masum masuum ama çok tatli oldu yaaa tavsan gibii :))
(554 puan) tarafından
Hahaha isirsin artik napayim insan kizamazki:)
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Distendir onun dikkatini çekecek şeylere yönelt ben pierre koyarım yada yerde mindere yatırır onla oynarım zamanla kucagkucağı birakiyor
0 oy
tarafından
Kaç aykik ?bizim ki de öyle valla
(554 puan) tarafından
5 aylık büyüdükçe düzelir diyodum daha azdı:D
0 oy
tarafından
Uyumadan önce 1cay kaşığı kalkıp verebilirsin canim bana dış doktoru söylemişti. Ama sürekli değil 1er gun arayla
(554 puan) tarafından
Calpol dimi dun verdim birde bu öğle verdim ağrısı var diye yarin vermeyim o zaman nette en az 6 saat diye okumuştumda ondan

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 893 göst.
9 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Greyy (1,112 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 524 göst.
0 oy
10 cevap 194 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu