0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (240 puan) tarafından
Ben nerde yanlış yapıyorum cidden anlamıyorum artık 13 aylık kızım dün geceden beri ne uyudu nede durdu sürekli ağlıyor akşam parka gittik çok güzel durdu eve geldik sabah 6 da kalktı daha uyumadı durduk yere ağlamaya başlıyor hiç bişey yokken normalde böyle bi bebek değil neden olur bu ya 

Rica etsem kızımı okurmusunuz bide teslime ada ismi dün parkta nazar olabalicegi aklıma geldi çünkü teşekkürler şimdiden 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kimsenin işi yok onca çocuk içinde parkta sadece seninki mi nazar oldu. Bu kadar abartmayın lütfen. Anne baba nazarı bile daha fazla değiyor
(240 puan) tarafından
Biz anneyiz ya hani her ihtimali düşünüyoruz illa nazar var demiyorum olabilir diyorum düzgün okursanız daha olumlu yorum yaparsınız
tarafından
Bende anneyim. Ama her gittiği yerdeki her olumsuzluğu da nazara bağlamıyorum sizin gibi. Diş olabilir atak dönemi olabilir veya farklı bi huzursuzlu k olabilir hersey nazar mı hele park gibi bi yerde yüzlerce çocuğun içinde
(240 puan) tarafından
Tamam siz haklısınız postuma yorum yapmayın lütfen !
-Reklam-
0 oy
(3,346 puan) tarafından
Havalar sıcak  biz bile bazen sıcakdan uyuyamıyoruz cnm  ya da bir  yerinde  ağrısı vardir
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Nazardan ziyade dış çıkarıyor olabilir sendrom olabilir bunları düşündünüz mü 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Belki ayağına falan bişey batmıştır yada bı yere carpmistir dikatli bakin her tarafına bı yeri ağrıyor olabilir nazar düşünüyorsan nas ve felek sürelerini oku suya içir kızına geçer inşallah 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Sıcaktan uyuyamıyordur belki . 6’da kalktıysa şimdi uykusu da sıkıştırmıştır
0 oy
(465 puan) tarafından
Canım bize de oluyor ya hani bazen ruh halimiz perperisan oluyoruz sonra bişey oluyor kendimize geliyoruz oda bir birey öyle bişey olabilir benim kızda da oluyo arada gıdıklıyorum yakalamaca oynuyorum gülüp kahkaha atacağı şeyler yapıyorum kendine geliyor hemen 
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Sadece senin ki öyle gibi düşünme canım benimki bu aralar bağıra bağıra uyanıyor uykularından gecede öyle gündüz de dakika başı uyanıyoruz diyebilirim dışarda biraz daha sakin
0 oy
(3,390 puan) tarafından
Agzina bak bir belki dis cikariyordur sicaklardan da durmuyr cocuklar
0 oy
(6,301 puan) tarafından
Benim kızımda 14 ayına girecek aynı üstelik gece sürekli uyanıyor nasıl geçecek bu günler bilmiyorum tükendim artık 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Fatiha süresini oku elini başına koy oku sonra elini yıka dua et abdestli yap birde bir yeri ağrıyor da olabilir iyice bak

İlgili sorular

+4 oy
48 cevap 785 göst.
0 oy
25 cevap 557 göst.
0 oy
17 cevap 554 göst.
0 oy
0 cevap 106 göst.

379,125 soru

11,349,011 cevap

34,813 kullanıcı