0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (2,578 puan) tarafından
Kızlar 14 aylık oldu kızım ama hala yemek yemiyor kaşık maması ve anne sütü artık yesin istiyorum bıraktırmayı düşünüyorum sizce sütten kesilince yer mi bişeyler artık 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önce yemek yemeye alıştırmaya çalış çünkü bu kez sana çok düşer sende vicdanen aç kaldığı için zorluk yaşarsın ben 17 aylıkken uzun vade de kestim hiç zorluk olmadı her meme istediğinde oyunla biseyle yemek yemeye teşvik et sonra memeyi yavaşça azalt bence 
(2,578 puan) tarafından
Canım yemiyor ya ne yaptıysam olmadı oğlum da hiç böyle bişey yaşamadım ama kızım beni bu konuda çok zorluyor çorba içiriyorum kandırarak su veriyorum öbür yandan çorba oda 3 4 kaşık sonra içmiyor
-Reklam-
0 oy
(3,644 puan) tarafından
Kuzum yemeyede bilir burda yazan cok oldu sutten kesmeni ragmen hala istahi olmayan cocuklar var ben ya oyunla yediriyorum ya telefondan cizgi film aciyorum izlerken yediriyorum cizgi film meselesi benim yaptigim cokda dogru degil o senin kararirin 20 aylik ekransiz yemekde yedigi oluyor ekrana ragmen agzini acmadigi zamanlarda oluyor 
(2,578 puan) tarafından
Bende açıyorum çizgifilm ona rağmen yemiyor canım herşeyi yemesi lazım ama yemiyor kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 117 göst.
0 oy
7 cevap 202 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 183 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu