0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Herkese hayırlı sabahlar. Gününüz aydın olsun ne sıkıntınız ne derdiniz ne dileğiniz varsa kabul olsun inşallah. Hasta olan arkadaşlarım varsa da geçmiş olsun Rabb'im şifasını versin. Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın, göz yaşınız hep kurusun ve her daim çok mutlu olun Allah'a emanet olun. Mutlu, neşeli, sağlıklı bir gün dilerim tüm iyi kalpli ve tüm kötü kalbinin esiri olan insanlara iyi pazarlar :)

5 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay canim benim ne güzel dualar

Hepsinde çokça amin ecamin inşallah :)
tarafından
yeniden gösterildi
Teşekkür ederim, o senin güzelliğin canım :)
-Reklam-
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Amin  güzel duaların icin Allah razı olsun 
tarafından
düzenlendi
Allah hepimiz'den razı olsun inşallah :)
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ne güzel bir post ne güzel dualar sağol canım benim bütün güzellikler seni bulsun inşallah ❤️
tarafından
düzenlendi
Teşekkür ederim canım. Amin inşallah en güzel yarın'lar hepimizin olsun :)
(7,447 puan) tarafından
Amin canım :)
0 oy
(2,274 puan) tarafından
Güzel duaların için Allah razı olsun Ama bu son iki günde bu kadar şehit haberi aldıktan sonra Maalesef ki yüzümüz gülmüyor Ateş sadece düştüğü yeri yakar derler ama bizimde içimiz yandı Vala çok çok uzgunum  çok cok üzüldüm Allah bu durumları getirenleri kahretsin  inşallah 
tarafından
Teşekkür ederim Allah hepimiz'den razı olsun inşallah. Çok haklısın ne kadar gülüyorsak içimiz bir o kadar da buruk. Şehitlerimizin için ayrı Filistin için ayrı üzülüyoruz. Bizde bir Anne'nin Baba'nın evlatlarıyız bizim de evlatlarımız var bebeklerin çocukların kadınların çaresizliği bizim yüreğimizi yakıyor, hayat çok acımasız aslında olan gariban şehitlerimize oldu yine bir kaç aile per perişan oldu şehitlerimiz için Allah'tan Rahmet yakınlarına da sabır versin inşallah.
0 oy
(3,653 puan) tarafından
Amin amin amin canım 
tarafından
Amin :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.
0 oy
6 cevap 84 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,165 puan) tarafından soruldu

380,113 soru

11,379,332 cevap

34,864 kullanıcı

...