0 oy
735 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Eşleriniz  şuana  kadar size kaç çiçek aldı  ben 2 senelik evliyim toplasam 5 kere tek almıştır  oysa çiçekleri  çok  severim  resimleri atsaniza 

85 Cevaplar

+1 oy
(316 puan) tarafından
Çiçek sevmiyorum :) 

Yiyecek şeyler alınca daha mutlu oluyorum..
(5 puan) tarafından
Allah seni ne etmeye
(831 puan) tarafından
Bende bi karam aş derim 5 tane alır yanına baska. Nişanlyken cok kızardm bi sürü para verrdi smdi de hiç almıyor 2 yıl oldu dogum yapınca alır herhalde 2 ay sonra:D
-Reklam-
+1 oy
(8,778 puan) tarafından
Çiçek sevmiyorum diyorum inadına ayda bi çiçek alıyor şeytan diyor Bi gün kafasında kır o çiçeği hayir çiçek alacağına kıyafet al eşya al en azından kullanılır çiçek ne ya 2 gün sonra solacak paraya yazık 
(658 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim soluyor sinir oluyorum kalıcı değil onun yerine kıyafet alsalar
(8,778 puan) tarafından
İşte gelde anlat
0 oy
tarafından
3 buçuk yıldır evliyim bir sevgililer gününde geldi bir de anneler gününde. Onlar cansız duruyor onun dışında tek gülle eve geldiği bir kaç kez olmuştur. Doğum günleri sadece kuru pastayla geçer. 
(5 puan) tarafından
Yorumları okudum  tek bir sen birde bir arkadaş çiçek alinmiş
tarafından
Çok sık olmayacak evet ama arada olmalı öyle şeyler. Gerçeği kırgınlığımi alabilmesi için memleketin bütün gül bahçelerini alsa fayda etmez de neyse
(556 puan) tarafından
Neden kırıldın canım
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Az önce  aldı şimdiye kadar  100 yakın çiçek almıştır ben seviyorumm  diye  3 senelik evliyim 
(5 puan) tarafından
Maşallah  gerçekten mi helal olsun  Rabbim bozmasın mutluluğunuzu
(3,323 puan) tarafından
Amin ınşallah şimdi bile çiçek alıp gelmiş çok mutlu oldum  çok çiçek alırdı  artik bırakmıyorum alsin  uzun zamandır  yeni aldı pahalı olmuş o paraya yazik
(2,311 puan) tarafından
Maşallah ayda 2-3 kere mi oluyor:D
(3,323 puan) tarafından
Yeni evliyken  2 harftada  hep çiçek getirirdi sonra ben istemedim o yine getirdi şimdi ev her yer çiçek olmuş   artık dedim getirme çok pahalı olmuş uzun zamandan sonra ilk kez bugün getirdi
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Dur bi düşünimm 

HİÇBİR ZAMAN 
(5 puan) tarafından
Bari bir tane tek alaydi
(2,224 puan) tarafından
16 yıldır hicccc
(5 puan) tarafından
Ruhsuz bir eşle ömür geçirmişsin  cnm
(2,224 puan) tarafından
Odun Odun benimki
0 oy
(185 puan) tarafından
Aklıma şey geldi sokakta röportaj yapan bir adam kadınlar güldür çiçektir diyor eşinize en son ne zaman çiçek aldınız diye sorulduğunda valla ben hiç götürmemişem diyo
(5 puan) tarafından
Viş  o kadar da değil bir tane alıp goturseydi
(185 puan) tarafından
Eşim ne zaman suçlu olup beni üzerse alır
(5 puan) tarafından
Oda iyi birşey aslında cnm
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Çiçekler o kadar pahalı ki en son anneler gününde almıştı alma bı daha demiştim kullanabilecegim bir şeyler al demiştim 
(5 puan) tarafından
En  doğrusuda o
(2,693 puan) tarafından
Teraryum daha mantıklı en azından hatıra kalıyor
(5 puan) tarafından
Ben çiçek  hastasiyim  kendi kendine alırım  bazen ne yapam  eşim  almıyor
0 oy
(1,530 puan) tarafından
Hiç çiçek almaz neymiş solup gidiyormuş dün evlilik yıldönümüz su bir şey yapmadı yarın tanışma yıldönümüz 10 yıl oluyor tanisali yine almaz yani artık alıştım hiç almadı 
(1,530 puan) tarafından
Şimdi sabah geldi uyuyor daha akşama kalkar havada öyle güzel ki bugün evi toplayayim kızımı alıp dışarı cikacam ondan hayır yok bize
(5 puan) tarafından
Hayır  yok ise  sallay gitsin cnm
(1,530 puan) tarafından
Kız adam 30 yaşında içine 50 yaşında adam kaçmış gibi ya valla yigenleri var yaslarimiz yakın onlarla gidiyorum eğlence parkına oynuyoruz bir şeylere biniyoruz bizimki of bu haliniz ne diyip duruyor ya daha genciz ne bu efkar
(5 puan) tarafından
Senin eş eskide kalmis cnm  o ne öyle  ruhsuz bir insan al bir çiçek ver eşine sanki cok mu zor
(1,530 puan) tarafından
Kız sorma geçen dedim sizin içinize 60 yaş kaçmış diye
0 oy
tarafından
Çiçek sevmem. Alma dememe rağmen bir doğumda almıştı. O da çürüdü gitti zaten. Sevmiyorum dalında güzel görünüyor. İsteme çiçeğimi bile eşim zorla almıştı :) 
(5 puan) tarafından
Çiçek svemwyi ilk kez gordum
tarafından
Evimde hiç çiçek yoktur. İsteme çiçeklerimi evlendim 8 ay sonra attım çöpe. 100 tane gül vardı
(5 puan) tarafından
Ben kutuya koyup  sakladım ara sıra gösterip hatırlamak gerekir cnm
tarafından
Hatırlamak için bir sürü şey var zaten canım. O yüzden kalabalık ediyordu evde.
0 oy
tarafından
12,yıl içinde 4yada 5kere almıştır en son 8yıl olmuştur
(5 puan) tarafından
Oda iyi ara sıra mutlu olmak gerekir
0 oy
(318 puan) tarafından
Hângi birini sayım cnm ışıklarda hep gül alır yılbaşında sevgiler gününde eve gönderir buket seklinde kardolabin üstü dolmuştu geçen gün attım dokuluyo her yere 
(5 puan) tarafından
Kız ben hiç atmam şuana kadar 5 çiçek alıp  getirmiş  sakladım bari ara sıra hatırlatmak  gerekir bak bunları almışsın diye
(318 puan) tarafından
Aman dökuluyo cnm ya bida alır o
0 oy
(33 puan) tarafından

En son geçen hft kızım olcani öğrendi de almıştı

Çok alır ben sevmem en sonunda dedim alma artık oda gider Gratis bsy alır hediye daha mutlu olcami bildi için 
(5 puan) tarafından
En güzeli gratis benim eşim ondan anlamaz
(33 puan) tarafından
Evt öyle anladı kadar alır bende kabul ederim biz eşimle genelde ben çok Gratis sevdiğim için çok para harcıyorum diye challenge yaparız işte atıyorum 20 dakikada veya işte şu kadar limitte alacaksın falan bizim çok hoşumuza giden böyle gresse gideriz onunla birlikte çok hoşumuza gider tavsiye ederim
(5 puan) tarafından
Bulundugum  ilçede gratis yok olsa götürurdum
0 oy
(372 puan) tarafından
En son geçen hafta aldı eşim arada sırada alır sever böyle sürpriz yapmayı . Hatta bı tane de kızımıza almıştı kızımın ilk çiçeği çok mutlu olmuştum 
(5 puan) tarafından
Rabbim daha mutlu etsin
(372 puan) tarafından
Amin canım  hepimizi inşallah
0 oy
tarafından

Daha dün aldı ama şaşırdım benim öküzde pek beceremez böyle şeyleri :D bana hep ne istersen onu al hediye işini beceremem 

(5 puan) tarafından
O öyle diyorsa  al sonra almazsan  Hicbirsey almaz sana
tarafından
Almasın ben alırım :D kartları hesapları herşeyi bende . Eşimin ihtiyaçları kendi ihtiyaçlarım evin ihtiyacı falan herşeyi ben çekiştiriyorum
0 oy
(1,461 puan) tarafından
9 yıllık evliyim  2 kere çiçek aldı 2 ya da 3 yıllık evliydik ilk büyük kavgamizi yapmıştık özür için almıştı.bide 2. Bebeğime hamile olduğumuzu öğrendik anneme gitmiştim kalmaya döndüğümde fanus içinde çiçek sepetinin oluyor ya ondan almıştı karta yazı yazıp o kadar.cok aman aman sevmem çiçek ama alırsa da çok mutlu olurum.hatta 2 gündür evde çiçek aldın almadın muhabbeti dönüyor denk geldi 
(5 puan) tarafından
Bence ara sıra hatırlat ki alsın cnm
(1,461 puan) tarafından
2 gündür hatırlatıyorum işte ama.hic ciddiye almıyorum öyle hediyeyle falan özel gunmus hiç işi olmaz salağa yatıyor hep
0 oy
(12,803 puan) tarafından
Öğretmenler gününde ama ben almasını istemiyorum çöpe gidecek yazık koparılıp hediye edilmesini de mantıklı bulmuyorum ya canlı çiçek hediye alsın veya almasın. Hatta dün züccaciye dükkanında bak keşke çiçek yerine şöyle kahve fincanı alsaydın dedim adamda var olan romantizmi de ben öldürüyorum :)
(5 puan) tarafından
Vallah eşleriniz birşey alıyorsa  bırakın alsınlar alma filan dersen alisilar  sonra hiç almazlar
(12,803 puan) tarafından
Çiçek hayatımızın çok rutini sayılmaz kırk yılda bir desem yeridir yani işin şakası idi o ama ben birlikte zaman geçirecek anı olacak şeyleri tercih ederim üç beş gün sonra o çiçekleri çöpe atmak bana dokunuyor
0 oy
(2,674 puan) tarafından
İki senelik evliyim iki defa anca . Ben daha çok yeme taraftari olduğum için sevdiğim abur cuburlari alır hep. 
(5 puan) tarafından
Oda iyi  birşey  cnm  bazıları  hiç almas
0 oy
tarafından
Anneler gününde aldı ben kendim dedim alma kuruyor gerek yok hediye alsın daha iyi 
(5 puan) tarafından
Birşey alsa alma deme sonra hiç almıyorlar
tarafından
Ben yüzüne dedim çiçeğe vereceğin parayı başka birseye ver daha iyi öyle yapiyor artik
0 oy
(368 puan) tarafından
Mutfağımıza gıda alabiliyorsak ne mutlu. Çiçek şurada kalsın..eskidendi öyle ekstra harcamalar şimdi temel ihtiyaç haricî birşey alamıyoruz maalesef fak fakir kategorisinde yer almaktayız.... :D
(5 puan) tarafından
Aynen oyke eskiden bir çiçek 100 filandı şimdi 500
0 oy
(426 puan) tarafından
En son evlilik teklifi ettiğinde (1.5 sene önce) ama ben yiyecek alıp geldiğinde daha mutlu oluyorum sanırım
(5 puan) tarafından
Artık o zekândayız cnm

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 1,632 göst.
9 Kasım 2019 Aile kategorisinde Ponçoğinannesi (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 216 göst.
0 oy
52 cevap 929 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy