0 oy
1,565 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Haydi kizlar soruya aldiysa ne aldi veya almasini ister miydiniz?

Benimki almadi bi cop bile:D

55 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Cevapları merak ediyorum bekleyeyim :)) 
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Benimde almadı 1 çöp  bile  Hicnirsey almasını istemezdim  boş hayaller kurmayı birakali çok oldu çünkü :'(

tarafından
Uzulme kiz napak bizde elimizdekiyle yetiniriz aslinda dusunmeleri guzel olurdu ama dedigin gibi bos hayaller
tarafından
Hemde teyzem  olarak hem kaynanam  altın nile takmadı torununa  para bile vermedi ay 1 paket bezi bile nasip olmadı ki kaldı ki bana hediye alsin
tarafından
Kiz ammada ximriymis ha kaynanan benim de teyzem laynanam ama kizima ceyrek takti
(15 puan) tarafından
Ne hediyesi kızlar yatak arabayı bile herseyi kendimiz aldık bebek 7 aylık oldu bi bez bi mama bile almadı cok pintidir benimki ve fesat sinirim bozuldu
+1 oy
(15,592 puan) tarafından
Eşim almamış kaldı ki kaynana pehhee
tarafından
Ahahh valla dogru dedin benim kocada almadi ama sozu var seneye kolunu dolduracam dedi bakalim
(165 puan) tarafından
Haha aynen :)
(398 puan) tarafından
yalandan kim olmüş :D
+1 oy
(179 puan) tarafından

Yok can almadı 

tarafından
Bu kaynanalarda amma cimriymis ha :))
(179 puan) tarafından
Wala öyledirler
+1 oy
(1,597 puan) tarafından

eşin aldım bir sor kaldı kı kaynana alan :ermm:

tarafından
Ahah oda dogru kiz uzulme benim kocada almadi sana en guzel hediye kisimizi vermisim daha ne istiyon diyoo surekli
0 oy
tarafından
Mevlidinde çeyrek takti yeterli :)))
tarafından
He valla kiz senin kaynana comertmis benim kaynana zirnik koklatmadi bana
tarafından
Sende torununu koklatma ahhah vallah gösterme :D
tarafından
Kiz zaten torununu koklayamiuor ki kizim onun kucagina gidince basiyor cigligi kaynanm diuor bu cocuk beni sevmiyor cocuk bile negatif enerji aliyo ondan puhahahh:)))
0 oy
(913 puan) tarafından
Benimki bişey almadı virüsden yasak olan zamanlara denk gelmişti kızıma çeyrek takdı bana 50tl para verdi. Ben de o paranın üstüne 10tl koyup anneler gününde kendisine granit tencere aldım))
tarafından
Valla bu cok guzel o seni dusunmus sen onu benim kaynana almadi ben her anneler gunundr alirdim ama budefa almadim
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Para verdi dogum yaptm die :D bide nevresim takımı :D
tarafından
Vayyyy masallah kaynanana valla kiz bizimkiler bize gunahlarini vermediler
(3,617 puan) tarafından
Para bizimkilerin altında kalmamak için neresinde esim çarşaf istedi oda 2 takım almis tavşan birini hediye etti :D
tarafından
Kiz seninde cimriymis aslinda esin sayesinde yapmis yoksa onuda yapmayacakmis
(3,617 puan) tarafından
Aynen canim vari yoğu diğer gelini oglu
0 oy
tarafından
İlk ikisonde herşeyimi o düzdü ztn birlikte yaşıyorduk kayinpedrim bilezik fln yaptı çok ozencli kayın validen bundada salon perdemi yenileyecek ve banyo takımı almış kirli sepeti fln çok güzel .herseyimizi yapmaya çalışır sağolsun.
(1,790 puan) tarafından
Hiiiii yerim onu ben. Ellerinden öp olur mu. Ne kadar şanslıymissin Rabb'im bozmasın inşaallah canım.
tarafından
Kiz kaynannai op yerime selam soyle bekar kaynin var miii kardesimle bas goz edek:)))
tarafından
Yok cnm tek gelinim  eltim olsa bu kdr olmazdı heralde .iki görümcem var onlarda Allah'tan hiç sevmezler süsü fln kendi kızına bile bı ceyiz alamıyor istemiyorlar  bütün ozencini bende gideriyor sağolsun bende yaparım herseyini esirgemem hizmetimi asla musafir gelcek olsa hemen beni arar ne yapalım die ben yanında olayım ister hep yaşlı değil ama benim yanında olmamdan mutlu olur ben tatlilari yaparım o tuzlulari yapar hazır oluruz hemen.gercejten şu zmnda ne ben onun gibi bı kayınvalide bulabilirim ne de o benim gibi bı gelin çok şanslıyız elhamdülillah.
tarafından
Mssallah canim Rabbim muhabbetinizi bozmssin insallah
tarafından
Amin cnm sagol
0 oy
tarafından
Sağolsun hiç birşey almadi
tarafından
Gel sarilalim kuzu yalniz degilsin
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Beklemiyordum almadı. Kurbandan bes gün önce falan doğdu bebeğim arada iki saatlik yol var doğumdan bir hafta sonra geldi. Koyunun bacağını getirmiş kesti doğradı bı güzel sağolsun sonra dedi ki bu etler oğluma aha buda senin payın (kemik).. güldü şaka yapmismis
(14,015 puan) tarafından
Daha neleerr ay çok şaşırdım valla içine mi doğdu ne
(1,794 puan) tarafından
1,5 sene tanıdım asla sohpet etmedi evine gidince yemek hazirlamadi. Çörek yapmıştı hamileyken anlattı anlattı ikram etmedi... Daha bir sürü şey.  Kadın bir gün iyi davranınca direk  ölümü gelmiş dedim
tarafından
Kiz Rahmetli olmus ama o nasil sakaymis
(1,794 puan) tarafından
Sözde şaka işte gerçek niyetini öyle söylemişti
tarafından
Ahahhaha yaaaa kusura bakma canım yazışına çok güldüm :D ama benim babannem de anneme çok yapar o davranışı aha buda senin olayını yada anneme birşey verir eline sora oğlum yesin der. Annemde içinden oğlun batsın der sende öyle de :D sanki aynı evde ayrı gayrı yemek yiyoruz o nasıl lafsa yaaa valla çok ayıp ediyo bu kaynanalar yaaa
0 oy
tarafından

Valla ben kendimi geçtim torununa alsaydı bari cimri yobaz

Eşim çeyrek bileklik yapmıştı oğluma da isimli künye yaptırmıştı kendi almıyor ya eşime de niye masraf yatın zaten özelde doğum yaptı di
tarafından
Ben olsam durmadan ailemi overdim bunu onu aldi diye nispet yapardim yapiyorum da esine yazik ya baya bi masraf yapmis ama olsun senin icin coxugu icin yapmis
0 oy
(704 puan) tarafından

Hepsi çicek yaptirdılar sagolsunlar :D

tarafından
Ahahh kiskandim kiz:))
(704 puan) tarafından
Yok canm kıskanma soldu gitti hepsi insan az özenir yapay cicek alır amann :))
(704 puan) tarafından
Gerçi ben canlı seviyorum da neyse :)
0 oy
tarafından
Torununa ne almski bana ne alicak
tarafından
Kiz torununa bisi almadi mi ne degisik insan ya bizim analarimiz heyacandan ne yapacaklarini bilmiyolar kizim kuvezden xiktigi gun annem hemen nevresim takimi yaptirmaya verdi
tarafından
Anam aldida kaynana sadece bi cift corap aldi
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bebeğe çeyrek ve pazar malina da hakaret sayılacak derecede bir elbise yine bebeğe. 

Aman almasın zaten burnumdan getirir sonra. Gölge etmesin yeter bana
tarafından
Evet ya bide bu huylari var yaptiklarini soyleme aman biz bunu sunu yaptik demeleri
(1,790 puan) tarafından
Ya hiç sorma canım ya hiç sevmediği görümcesi hala yani bir geldi bana pijama takımı almış büyük oğluma tişört bebeğe birşey ama ona bakıyorum yok yani. He yelek ördü yalan değil ama o da bize özel değil yani. Bu pandemi de olunca evde kaldı ya ör Allah ör bir sürü çıktı ortaya. Gidiyorum hepsini seriyor önüme al istediğini. Ya ben onun torunu için yaptığı birşey görmek istiyorum. Al ben bunu torunuma yaptım bu yani. Yeleklerde bir yumaktan bir tane çıkarıcam diye oyuncak bebek yeleği gibi küçücük. Kızım Mayıs'ta doğdu yaz geçti şimdi 4 aylık alsam ne zaman giydiricem bak giydirmiyor almasam beğenmedi olur. içlerinden zar zor seçtim bir tane bakalım giydirebilir miyim
0 oy
(9,941 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bizim oralarda bi laf var. Eşşeğun s..ni diye :angel:

(1,790 puan) tarafından
Sizin ora nere Trakya mı ;)))
(9,941 puan) tarafından
Yok canım trabzon :D
(1,790 puan) tarafından
Hahahaah yakalamisim yine bir yerden ben aslen Trakyaliyim esim Trabzon ama orda da varmış  işte çekiyor :)))
(9,941 puan) tarafından
aa benim esimde trakyali :))
0 oy
(123 puan) tarafından
Daha doğum yapmadım ama birşeyler almak için para biriktiriyor 
tarafından
Oda iyi canim kadin simdiden baslamis hayirli dogumlar olsun insallah
(123 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(549 puan) tarafından
Bzmkide besik aldı
tarafından
Gule gule kullansin bebisiniz canim
(549 puan) tarafından
Bska Bı cop almadı dugunde fln evlemdgmzdn beri onu da alsın yani
Altınlarımı aldı :)))
0 oy
tarafından
Kız doğum.hediyesini bırak 3 doğum yaptım torununa bile bir çorap almadı 
tarafından
Kiz senin beterin beteriymis ana o kadar cimri olunur mu insan bi corap alir
0 oy
(341 puan) tarafından
Beni bırak  toruruna bile almadi dogdugunda 
tarafından
Kiz senin kaynana paralari mezara goturecek belli:))

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 3,299 göst.
24 Eylül 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 624 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 641 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde !Cutemom34__ (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 638 göst.