0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından

Hanımlar doğum gününde, gelenler için hatıra olarak ne yaptırdınız? Magnet yaptırılıyor genelde. Farklı birşey yaptıran vardır belki diye buraya sorayım dedim. Fikir verirseniz sevinirim:) genel doğum günü ile ilgilide tavsiye fikir verirseniz onada açığım :) 

7 Cevaplar

0 oy
(317 puan) tarafından
Bende bekleyim şuracıkta bizimkinde şubatta doğum günü fikir edineyim
(439 puan) tarafından
Bizimki de 31 ocakta :)
-Reklam-
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Tercih meselesi elbette ama bana bu hediyelik olayı çok manasız geliyor. Onun yerine eşim ben ve oğlum profesyonel fotoğraf çekimi yaptırdık. Daha güzel bir anı olarak kaldı bize. 
(439 puan) tarafından
Hatıra kalsın diye düşündüm ama sizin yaptığınız da güzel olmuş
(2,843 puan) tarafından
şöyle bişey yapabilirsin illa hatıra bırakmak istiyorsan. Kişilerle bebeğinin resmini bastırıp magnet veya çerçeveye koyup verebilirsin. İllaki davet ettiğin kişilerle resmi vardır bebeğinin sende. Onları kullanıp. Arkalarına da not yazabilirsin
0 oy
(378 puan) tarafından
Canım benim kızımın da doğum günü var ocakta ben Özge desing diye bir Instagram hesabından yaptırdım daha gelmedi ama bir bak istersen çok güzel şeyler var 
(439 puan) tarafından
Tamam bakayım teşekkürler
0 oy
(178 puan) tarafından
Ben bir şey yaptırmamaya karar verdim sonunda çöpe gidiyor sonuçta bir şekilde onun yerine oğluma hediye alırım daha iyi ama trend yoldan köpük için sticker gördüm çocuklara dagıtmak için 
(439 puan) tarafından
Nasıl bişey anlayamadım
(178 puan) tarafından
(178 puan) tarafından
Bunu alıp köpükte alıp yapıştırmayı düşündüm ama sonra vazgeçtim
(439 puan) tarafından
Çocuklar için güzel olabilir aşkında
0 oy
(439 puan) tarafından

Başka fikiri olan yok mu?? Sıra dışı bir doğum günü yapayım diyorum ama fikire ihtiyacım var:)

0 oy
(433 puan) tarafından
Yasin bastır onun gibi hatıra saklanmaz isme özel kadife yasinler
(439 puan) tarafından
Fikir için teşekkürler
0 oy
(526 puan) tarafından
Hatira profesyonel çekim düşünüyoruz canım her sene tekrar edic3z nasip olursa :) 

Balon tarzı süsler güzel oluyor da magnet olayını sevmiyorum. Ben özene bezene yapıyorum verdiklerim ya takmıyor yada Bi köşede duruyor . Masraf yapmaya değmiyor.  Aile için özel birkaç şey yapılır geçer gider
(439 puan) tarafından
Evet haklısınız zaten en yakınları çağırmayı düşünüyorum. Profesyonel çekim derken nasıl yapıyorlar ki. Artık telefonlar da çok güzel çekiyor. Ona masraf yapmaya değiyor mu?
(526 puan) tarafından
Hem vesikalık hemde manzaralı falan olsun istiyoruz.  Telefonlar falan var ama ozenilmis birsey olur . Çevremizde akrabamız yok . O tarz eğlenceler olmayacağı için en makul olan bu diye düşündük.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 247 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde hpymomm (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde hpymomm (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.