0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (582 puan) tarafından
İstanbula taşınırken kendi anneme yakın, hatta dibine taşınmıştım,  aylar geçti ve ben mutsuzum. Uzak olmak en iyisiymis,  hep beraber 1 aile gibi yaşayamayız sonuçta ama bu yönde beklentileri oldu bu süreçte. Mesafe koyunca da bozuldular..

Üzülmelerini istemiyorum ama benim kendi ailem var ve kendi aile sinirlarim içinde yaşamak istiyorum, bunu belirtince de yanlış anlaşılıyorum 

Taşınmak istiyorum ama işimiz olsun, mevcut düzenimiz olsun sürekli değiştirmek insanı daha bit yoruyor 

5 Cevaplar

0 oy
(438 puan) tarafından
Bende mesafenin olması gerektiğini düşünüyorum. Hem ilişkiler konusunda hemde evlerin yakınlığı konusunda. Eviniz yakınsa bence sen nasıl bir düzen kurmak istiyorsan net ol o konuda. Onları sevdiğini söyle hissettir ama olması gereken nasılsa onların ona alıştır. Net olmazsan dahada zor ve kötü olur. Kardeşin varsa ilk onunla konuş hissettiklerini. Belki o daha iyi anlar seni. Annenin anlaması konusunda destekler. Tam olarak nasl bir yaşantınız var bilmiyorum ama ben böyle düşünüyorum 
-Reklam-
0 oy
(12,937 puan) tarafından
Üzülen üzülsün bozulan bozulsun ailemin dibinde de otursam haftada bir giderdim 
0 oy
(771 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anliyorum ki bende esimin ailesiyle ayni binadayim istiyolsr ki hep beraber olalim 7 24 herseyi beraber yapalım elimi versem kolumu cekiyolar careyi konusmamakta buldum mesafeli davraniyorum napayim yoksa delircem bastan kabul ettigime pisman oldum zaten iki tarafa da uzak olacaksin en iyisi
(1,096 puan) tarafından
Benim konuşmama gibi Bi lüksüm de yok. Aynı binada oturmak pişmanlıktır maalesef:(
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Ayy mesafe konusunda o kadar haklısın ki. 
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Hep söylerim kendi annen, kardeşin bile olsa çok yakın sürekli birarada gerçekten olmuyor özel hayat kişisel alan diye bişey kalmıyor.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 305 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 578 göst.