0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar oğlum 3,4 gündür grip olmuştu ama dünden beri ateşi 39 40 derece oluyor ishal ve kusma da var zaten kendisinin ateşi çok inatçı ama bu sefer ishal ve kusma da eşlik ediyor dün acile götürdüm serum takip yolluyorlar 

10 Cevaplar

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Evet salgın var bu aralar çok yaygın. Boş su içirmeye çalış patates haşla ver yedirebiliyosan muz filan yada hastaneye gidince test iste cnm domuz gribi, covid yine yaygınmış
(200 puan) tarafından
4 aylık bebeğim var oda normalde kakasını yapmazdı haftada bir yapardı ama dünden beridir 5 kere yaptı ishal mi bilmiyorum sadece anne sütü alıyor
(1,567 puan) tarafından
Valla çocuklar hep öyle cnm biz neler çektik. Kreşede gidiyo kızım 3 gün gidiyo sa 1 hafta evde. Çocukları bırak yetişkinler bile aynı ben daha yeni toparladım
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Evet canm ablamın kızı şuan hastahanede yatıyor ishal kusma ve ateşten çok geçmiş olsun aşırı yaygın oldu vallahi hastalık 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kızım ateşlendi dün gün boyu ateşi devam etti sürekli ilaç verdim baya da isal vardı 2 günde toplarladi şükür 
(920 puan) tarafından
Nasl atlattnz antibiyotik kullandimi gecmis olsun
0 oy
(4,674 puan) tarafından
Seninki küçükmus canım atesine çok dikkat et
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Bebeğinizde ateş ya da kusma var mı? 
0 oy
(4,314 puan) tarafından
5 gündür hastanede yatıyorduk daha bugün çıktık. Çok fena salgın var
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Ben ve oğlumda sürekli tekrarlayan bı öksürük var geçiyor geri başlıyor. 2 aylık kızımda dünden beri soğuk algınlığı gibi salgın mi usuttuk mu bilmiyorum 
0 oy
(905 puan) tarafından
Bizim tam 10 gün oldu ateş kusma karın ağrısı ishal influenza salgını var özellikle çocuklara bulaşıyor 1 hafta hastanelerde doktorlarda gezdik oğlumun ateşi 39 dan aşagıya düşmedi sürekli kustu serum takıldı 3 defa 7. Gün kendine geldi şuan antibiyotik kullanıyoruz cidden çok zor geçmeyen bir hastalık
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Benim kuzenimin çocukları da günlerdir 39-40 derece ateşle yanıyorlar.Aciller de doluymuş maalesef salgın var
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Domuz gribi, el ayak hastalığı, dirençli yüksek ateş, kusma, zaman zaman ishal, boğaz enfeksiyonu, balgamsız öksürük. 3 aydır ülke kırılıyor. Doktor sitelerine sızmayı başarıp sayfaları takip ederseniz eğer tüm ülkenin halini daha net anlarsınız. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 148 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 215 göst.

380,233 soru

11,383,814 cevap

34,882 kullanıcı

...