0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
16 aylık bir kızım var çok zor bir dönemden geçtik kolik bebekti eşim calismiyor ciftciyiz ne yaparsak beraber yapıyoruz ama eşim benim yorulmadigimi kendisinin yorulduğunu düşünüyor dışarda beraber çalışsak bile ben eve gelip onca iş yapiyorum ev ayrı çocuk ayrı eş ayrı o halde suyunu bile alıp icemiyor benden bekliyor al dediğim zamanda sen bana hizmet etmek istemiyorsun diyor kaç defa kriz geçirdim ama hala ayni aynı zamanda benim belimde sıkıntı var fıtık ve kayma var belim agriyor diyorum evde otururken de belin ağrıyor diyor evde çocuk olduğu için ister istemez evde heryerde oyuncak oluyor ve evimiz sobalı olduğu için toz olma olasılığı iki kat fazla artıyor ve sobaya odun atarken sobanın başı toz oluyor ve buev çok dağınık temizliğini beğenmiyorum diyor surekli 

Bu adam beni düşünmüyor mu  

Birgün olsun evi yemeksiz bırakmadım evimi asla b.k goturesi kadar pis bırakmadım bu adam benden ne istiyor ne bekliyor anlamiyorum artık cinnet geciricem diye korkuyorum bebeğime açıyorum yeminle

5 Cevaplar

0 oy
(368 puan) tarafından
Evi hep temizlediğin için daha fazlasını istiyor bırakacaksın bı b.k götürecek. O zaman temizliği görecek.
(33 puan) tarafından
İşe yarayacagini bilsem inanki yapicam ama yok yaramayacak sonunda ben iki kat fazla yorulucam yine ben temizlicem
-Reklam-
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Çözümü çok basit çiftçilik işinden elini çek madem öyle o dışarının işini yapsın senden de ev işini beklesin hem içerde hem dışarda sen çalışmak zorunda değilsin 
(33 puan) tarafından
Disariyida ben yapıyorum gibi bişe zaten ben olmasam bizim bogazimiza bir lokma girmez ben çabalıyorum ben sıkıntısını çekiyorum dünya yansa adamın bir kalıp sabunu yanmaz
0 oy
(986 puan) tarafından
Benimde sabahtan akşama yattigimi düşünüyor eşim

Yaptıklarımı soyluyorum şu 5 dk o 5 dk ona göre herşey basit 

Hem 2 yaş oğlum var hem 6 aylık hamileyim 

İşten geliyor onu getir bunu götür abur cubur tabağı hazırla bilmem ne gözünün önünde çok yorulursam biraz ucundan tutuyor tabi günahını almayayım
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bütün erkekler öyle malesef canim temizlik yemek çocuk off ne kadar zor benim yerime sen calissaydin ben yapsaydım surkeli yatardim dinlenirdim diyen bir kocam var onlara göre sürekli yatıp dinleniyoruz son zamanlarda anlayışlı olmaya başladı haklısın yoruluyorsun diyor ama lafta sinirlendi mi birşey yapmıyoruz oluyor ben hastaysam oda hasta mesela iki ay önce misafirim gelmişti kış haziriklari yaptık misafir ağirlama öyle yoruldum ki artık bayilacaktim eşim çocuklara bakar dinlenirim dedim sağlam olan adam gitti kendini yerlere attı hastayim demeye başladı misafirler burdayken bütün gün turp gibiydi halbuki ne zaman yoeulsam hasta olsam muhakkak onunda biryeri agirior ama biri aradığında hasta adam gidiyir
0 oy
(185 puan) tarafından
Böylelerini bırakacan pisliğin içine görecekler benim evimde sobalı ve bilirim birgün silsen ikinci gün yine toz he he sen yorgunsun de geç böyle arsızlara başka türlü söz geçmez cnm 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 253 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
0 oy
13 cevap 851 göst.
0 oy
7 cevap 262 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Safiye12 (57 puan) tarafından soruldu

378,368 soru