0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (2,297 puan) tarafından

Nasıl başlasam bilmiyorm ya o kadar sinirliyim ki kızlar artk biktim şu kadından:( oğlumu okula gitmesi icin hazırladım oğlumda biraz şımarıklık yaptı bende bagrdm oğlum  çabuk gel montunu giy tuttum kolunu getirdim kaynnam gelmiş diyo niye vuruyon çocuğa ne bağırıyorsn bende patladım valla .. dedim ben dövmedim gözünle gördün mü  ?? Sabah oğlum oynuyordu den kendi oğluna dedin kalk  şunu sustur vur dedin  bana gelince mi nenesi oluyorsun bana karışma artk yeter dedim oda dedi sus başım ağrıyor çıktı gitti :(( bi tek ben bağırınca suçlu oluyorm ya geçen kayinbba  uyardı utanmıyor bu kadın bıktırdı  beni kaynnam ya ayrı eve çıkmak istiyorm ama olmuyor ya zamanı  bekliyoruz 

Napcam bilmiyorm kızlar kocam da eve gelse söylesem kavga çıkacak:(

5 Cevaplar

0 oy
(3,462 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ayrı olduğumuz halde katlanamiyoruz aynı evde yaşamayı düşünemiyorum bile
(2,297 puan) tarafından
Öyle zor ki canm berbaer yaşamak herşeye karışıyor lar sabrım kalmadı ınanki..gecen ablamın evine gittim neden beno götürmedin diyo kavga etti
(3,462 puan) tarafından
B.k mu var diyemedin mi
(2,297 puan) tarafından
Dedim ablam da ne işin  var  kız öyle desem olmaz..
(3,462 puan) tarafından
Her b.ka sinek olmaya bayilirlar
(2,297 puan) tarafından
Sorma canm ya biktim artk ondan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sıkma canını. Sen gereken tepkiyi koymuşsun canjm. Anne babanın sözünün üstüne karışılmasını asla doğru bulmuyorum. Öyle olduğu Zaman çocuklar daha şımarık oluyor 
(2,297 puan) tarafından
Zaten oğlum onun yüzünden böyle ve beni takmıyor:( oğlumla tel olunca oğlum her dediği mii yapar  ama onun yanında yapmaz kaynnam da kavga icin yer arıyor oğlumu bbahane edip herşey diyo dayanamiyom
tarafından
Açık açık konuş gerekirse tavrını daha sert belli et ama eşinin de aynı tavrı göstermesi gerekiyor.
Çocukların geleceği için bunu yapmak gerekiyor canım.
Üzülme suç senin değil
(2,297 puan) tarafından
Eşim de tavrını gösteriyo canm ben artk dayanamıyorum her namazda dua ediyorm kurtulmak icin :( ogkum benim her dediğini yapan biri ama o şımartıyor
tarafından
Rabb'im mübarek 3aylar hürmetine hayırlısı ile sana ayrı ev nasip etsin inşallah canım ❤️
(2,297 puan) tarafından
Amin  Allah Allah razı olsun canm Çok istiyorm ınanki huzurum kalmadı görümce ayrı kaynana ayrı kaynım ayrı:( evimde E var ama  tek deyilim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Zor canım ama ne kendini ezdir nede evladına karıştır ikili olan evlerde çocuk yüzsüz arsız oluyor biz alt üstüz az çok aynı ev olmasada anlayabiliyorum eşine bişey deme o eşine derse güzelce açıklarsın dövmediğim halde dövdüğümü söylüyor falan diye
(2,297 puan) tarafından
Eşim herşeyi biliyo ve annesini hiç  sevmez herşeye karisyir diye. Şımarık yapmışlar baş edemiyorm ya
(6,441 puan) tarafından
Öyle oluyor iki ev arası büyüyen arsız olur derler bizde ben uzak tutuyorum vallaha kızma dediklerinde karışma diyorum direk özellikle kaynanama kayınpederimde kızma dese bile duymamazlıktan geliyorum şımarık olacak ileride kim başa çıkacak
(2,297 puan) tarafından
Öyle yaptılar şimdi başa çıkamıyorum valla. Okula gönderdim düzelme oldu biraz ya düşüne biliyor musun oğlumun telefonu var ben günde 1 saat veriyorm onlar ver sussun yeterki diyor
(6,441 puan) tarafından
Ohh ne âlâ deseydin vallaha hiç yüz verme torunları yaa neden evlatları gibi davranmaya çalışıyorlar
(2,297 puan) tarafından
Ben artk karşı çıkıyorum diye hep tartışma oluyor
0 oy
tarafından
Yanı tabıkı asla vurmamalıyız ama dıyelım kı vurdum cocuk benım cocugum, ben vuracak noktaya gelene kadar nerdeydın? Ben kızıma bagırıyorum annem psıkolıjısını bozuyosun dıyor ee anne gel de yardım et bana benım psıkolojıme yardım et de bagırmayayım dıyorum, benım anamdan yedıgım dayagı kımse yememıstır ama lafa gelınce herkes cocugu dusunur oluyor bız cocuk degılmıydık? Evlerı ayırma sansınız yok mu canım
(2,297 puan) tarafından
Bak doğru dedin canm. Ben oğlumla arama girme  doyirm o senin tek deyil benimde oğlum tamam seviyorsn ama yanlış seviyorsn .. evi ayırmak kolay da bu ev benim bana aldılar onlar başka eve gidecek ama kayonbba zaman o yedi benden bekliyorm öyle
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Çok zor valla en sevmediğim şey işimd karısılması üstüne bı de benım cocugumu benddn cok dğşünüyomus gibi konusursa bırı kafayı yerım heralde allah yardımcın olsun
(2,297 puan) tarafından
Amin. Cok zor canm ya dayanmıyorum ya

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 851 göst.
0 oy
4 cevap 176 göst.
0 oy
0 cevap 286 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 763 göst.