+80 oy
1,768 göst.
Diğer kategorisinde (275 puan) tarafından

image

Şükürler olsun. Maşallah diyenimiz bol olsun. Darısı tüm hasta yakınlarının başına olsun. 

95 Cevaplar

+6 oy
(1,137 puan) tarafından

image

hatırlar mısın bilmiyorum. Çınar ege için eve ciktigi gun asure yapacagim komsulara dagitacagim diye niyet etmistim kendimce. Postu dun gordum ama asuremi ocaga koymadan yazmak istemedim.. gozumuz aydin.. sukurler olsun rabbime rabbim ayrilik gostermesin sagligini dara dusurmesin. Hoş geldin minik savaşci ❤️❤️❤️❤️
(15,823 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Ben hatırlıyorum hatta senin yorum yaptığını görünce Yağmur aşure yapppp diye yazmaya gelmiştim
(1,137 puan) tarafından
Ahhshaha yaptim kuzum yaptiiim gece sabahi sabah zor ettim dert oldu icime gec kalmisim yapmaya gibi hissettim  gozumu actigim an asure yapmam lazim diye uyandim yataktan esim diyor noluyor sana :) hayatimda ilk kez bu kadar buyuk bir sevincle yaptim bir tatliyi
(15,823 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Rabbim kabul ettsin ❤️❤️❤️ Ellerine kollarına sağlık
(275 puan) tarafından
Canııımmmm mesajlarınızı okumaya ancak fırsat bulabildim. Çok teşekkür ederiz Allah razı olsun ve kabul etsin. Senin de her ne dilegin varsa yerine gelsin tez vakitte. Daha büyük mutluluklar sevincler yaşa. Kendin gibi güzel insanlar çıksın karşına attığın her adımda. Ağlattın beni yaaa... canımın içisin ♥︎
(1,137 puan) tarafından
Oyyyu canımm canımmm allah senden razi olsun asil aminnnn aminnnn aminnnn ❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+2 oy
(2,466 puan) tarafından

Cook şükür yaa ☺️☺️☺️☺️gözlerim doldu ay nasıl sevindimmm 

Rabbım kimseyi oralara düşürmesin :'(

Maşallah maşallah kuzuma <3

(275 puan) tarafından
:) :* ♥︎ aminnn Allah razı olsun canımmm.
+2 oy
(8,908 puan) tarafından
Ne dedim sana cinar ege evine gelecek sende bu günlerini hatırlayip güleceksin vay be biz ne yollardan geçmişiz diye asıl macera şimdi başlıyor hastanede aylarca direnip hayata tutunan bebis şimdi canini okuyacak bizede çınar ege aşağı çınar ege yukarı postlarini okuyup bak biz sana demiştik diye gülmek kalıyor sağlıkla büyüyüp canini okusun savaşçı bebis
(1,347 puan) tarafından
Ay Bi tane paylaşımı vardı hatırlıyorum hamileliğimi sonlandıracaklar ölü dogum olacak babalık izni verirlermi diye bak maşallah şuan evinde minik aslan gözlerim doldu ay :(
(1,573 puan) tarafından
Yaaa ben agladım cıdden aynı postunu hatırlıyorum bende nasıl duygulandım vay be zaman ne hızlı akıyor dert çekene zor geçer elbet ama geçmem de demıyor Çok şükür bugune cok mutlu oldum bız demıstım rabbım de oldurdu cok sukur çınar ege evınde :))
(275 puan) tarafından
Duygulandırdınız beni yaaa. Nasıl ağladım şimdi. Canlarım benim hep yanımda oldunuz. Zor zamanlarınızda kendiniz gibi iyi gelen insanlar çıksın karşınıza. Siz bana hep destek güç oldunuz. Benden de minigime gecti o güç. Dualarınız hep bizimleydi biliyorum. Dediğiniz gibi dert çekene zor ama şükür geçti geciyor. Şimdi öpmelere doyamıyorum.
0 oy
(6,228 puan) tarafından
Yaaaaaa masallah maşallah maşallah bütün yorumlarını okuyordum postlsrini takip ediyordum girer girmez bunu görmek çok iyi geldi 
(275 puan) tarafından
:) Teşekkür ederiz teyzesi
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Canım benim maşallah kere maşallah çok sevindim koşup oynadığını da atacaksın buraya inşallah o günleri de gmreceğiz
(275 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederiz :*
0 oy
(29 puan) tarafından
Maşallah çok şükür iyi demi artık 
(275 puan) tarafından
Çok şükür daha iyi diyelim canim evde oksijen destegine devam edecegiz.
(29 puan) tarafından
İnşallah daha iyi olcak❤️
0 oy
(5,152 puan) tarafından
Maşallah ❤️

Rabbim yanından ayırmasın hep annesinin koynunda olsun ☺️❤️
(275 puan) tarafından
Aminnnn çok teşekkür ederiz.
0 oy
(6,320 puan) tarafından
Maşallah çok şükür canım. Allah uzun sağlıklı ömürler versin 
(275 puan) tarafından
Aminnn cok teşekkürler canim
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Maşallah maşallah kurban olurum seni verene ya gözün aydın canım nasılsınız ay gözlerim doldu kız ❤️❤️❤️❤️
(275 puan) tarafından
:) Daha iyiyiz şükür canım evde oksijen destegine devam edeceğiz bir süre daha buna şükür cok teşekkür ederiz
(7,248 puan) tarafından
Çok şükür tabi kuzum ya ay minicik ellerini severim ben ya minik mucize evinde daha iyi olucak inşallah :)
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Maşallah Barekallah. Çok sevindim. 

Rabbim bağışlasın gözünüz aydın. 

Ne kadar da minnoş.

Mucize bebek ☺️♥️♥️♥️
(275 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun ♥︎ :)
0 oy
(798 puan) tarafından
Ay Allah'ım sen ne büyüksün MAŞALLAH SÜPHANALLAH Allah esirgesins izi bir daha hiç ayırmasın sağlıklı seneleriniz omrunuz olsun güçlü paşa sensin demek maşallah sana aslan 
(275 puan) tarafından
Çok şükür canım Allah razı olsun aminnn inşallah hicbir anne evladı ayırmasın Rabbim. Biz de aslan oğlum diye seviyoruz. :)
(798 puan) tarafından
Nasıl paşa nasıl alıştı mi evine eminim ki evinde çok çabuk toparlayıp canına okuyacak ☺️
(275 puan) tarafından
Eve alıştı şükür canım ama oksijenle alakalı sıkıntı çekiyoruz ara ara
(798 puan) tarafından
Düzelir inşallah canım oda daha hızlı toparlar kilo alır inşallah
(275 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(10,023 puan) tarafından

Eneeem kiz masallah ya kucucuk canini yiyim onun ya :angel: masallah masallah insallah cok cok guzel gunler goresiniz birlikte <3

(275 puan) tarafından
Amin canımmm inşallah Allah razı olsun. ♥︎
0 oy
(603 puan) tarafından
Ouyyyyyyy yerim onu ben maşallahhh.takımı trendyolda görmüştüm çok yakışmış 
(275 puan) tarafından
Teşekkürler ederiz canım. Beğenince kendimi durduramayıp aldığım ilk kıyafetiydi. Daha 14 haftalıktı bunu aldığımda. :) çok şükür
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Aaa şahane bir haber bu maşallah ❤️
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Yaaaa ay aşırı mutlu oldum yerim Allah sana bağışlasin çok sevindim gözün aydın güçlü anne ❤️
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım :*
0 oy
(737 puan) tarafından
Oyyy maşallah kuzuma Rabbim esirgesin bir daha hiç ayrilmayasin yavrundan insallah gözün aydın canım 
(275 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Maşallah maşallah Canm Allah sana bağışlasın ❤❤❤
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ♥︎
0 oy
(1,488 puan) tarafından
Maşallah maşallah suphanallah Allah'ım kimsenin gözünü ardında bırakmasın bebeğini de sana bağışlasın hayırlı evlat eylesin amin 
(275 puan) tarafından
Aminnn inşallah Allah razı olsun canım teşekkür ederiz
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Çok şükür bin şükür bebek bey eve gelmiş.Sen herkese ders verdin meydan okudun hayata küçüğüm hoşgeldin miniğim maşallah sana.
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederiz
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Oyy maşallah sana çınar ege benimde oğlum olacak inşallah eviniz şimdi ne huzurlu dur mis kokuyordur Allah'ım yaşadığınız korku dolu günleri unuttursun inşallah maşallah sana minik savaşçı 
(275 puan) tarafından
Aminnn. Allah razı olsun canım. Bir yanımız huzur bir yanımız hala korku. Bir sorun oldugunda elimizden kayıp gidecek diye ödümüz kopuyor. Rabbim kimseyi korktugu yere uğratmasın.
(1,990 puan) tarafından
Korkma insallah Rabbim ona o ömrü verdi size bagisladi Allah'ım bundan sonrasi hep güzel olacak inşallah ben inanıyorum
(275 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

+3 oy
16 cevap 553 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 366 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
+4 oy
23 cevap 728 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu