0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar ilk defa evimde kurtçuk sorunu oldu bütün bakliyatlarım yeni tavanda sayabildiğim 20 tane var yaşadığım yere yeni doğalgaz geldi acaba çok sıcak diye mi oldu neden olur ki midem bulandı resmen ne yemek yemek ne yemek yapmak geldi içimden şuan yediğim yemekten midem bulandı nasıl geçer bu ne yapmam lazım 

9 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım çok zor yaz kız bakliyat dışarıda durmuyor bizim yerden ısıtma olduğu icinmidir bilmiyorum kurtlaniyo direk
(2,103 puan) tarafından
İlk defa oldu ve daha bakliyatlarımı açalı 1 hafta oldu hiçbirinde kurt yok kız ne diyommm sayabildiğim 20 tane var ayyyy ordan kayıp düşseler ööyykk
(4,548 puan) tarafından
Kabus gibi ya illaki bir yerde unuttuğun birşey vardır canım dikkatli bak çekirdek vs unuttunmu bir yerde oda çok yakıyor evde kuş varsa yemine de bak
(2,103 puan) tarafından
Evde kuş yok ta şimdi her dolanı ne varsa indirdim her şeyi domestoslu su ile sildim bütün ne varsa her şeye tek tek baktım 1 tane kurtlu güveli ley yoktu eşim de tavandaki kurtlafı topladı şimdiliknyok
-Reklam-
0 oy
(4,996 puan) tarafından
Yaaa bnmde eski evimde duvarda gördüm kiraciydim evimde temizdi gece asla bulaşık bırakmam  o gün oturup ağlamıştım sinirden temizlik yaptım 1e kdr i mutfağı nerden gelmişti blmyrm nasıl oluşur onuda blmyrm bnde burda kalym öğrenirim en azindan
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bi ara benmde başıma geldi yemin ederm herşeyi atmak zorunda kaldm çerezlerimi bile canm yaa bisey kurtlanmış farkında değilsin  demek yeni de olsa markette eskimiş olabilir 
(2,103 puan) tarafından
Canım herşeye baktım her yeri sildim 1 tane kurtlu güveli bir şey yok evde
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Çöpte olabilir canım benim en çok orada oluyor veya dolapların içinde birşey kaldıysa  iyice araştır 
(2,103 puan) tarafından
İndirdim canım her şeyi domestoslu su ile sildim 1 tane güve 1 tane kurt yoktu hiçbir şeyde
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Defne yaprağı kullanın. Benim yaşadığım şehirde nem dolayısıyla çabuk kurtlanma oluyordu bu yıl en sıcak yazı yaşadık bir şey olmadı maşallah. Defne yaprağı hayat kurtarıyor 
(2,103 puan) tarafından
Posttan sonra rahat edemeyip bütün dolapları indirdim aşağıya 11 aylık bebek var gecemiz gündüzümğz karıştı sünnet ameliyat üstüne 40 derece ateşli zamanlar geçiriyoruz kafamı kaldırcak halim yok ama hepsini indirdim baktım 1 tane kurt yapmış bakliyat yok güve yok hiçbir yerde ama defne yaprağı alacağım teşekkür ederim
(1,585 puan) tarafından
O zaman dolaplardan kaynaklı olabilir. Dolaplar eskiyse ya da kuytu köşe bir yere yuva yaptıysa ordan geliyor olabilir. İnşallah bulursunuz
0 oy
(7,443 puan) tarafından
ben buz dolabına koyom bakliyatlarımı bida böyle bi sorun yaşamadım
(2,103 puan) tarafından
Bğtğn her şeyi indirdim her şeye baktım bir tane kurtlu güveli bakliyat yok ki her yeri domestoslu su ile sildim
(7,443 puan) tarafından
bide camaşır makinası bulaşık makinasını fırın varsa oraya altına bak
(2,103 puan) tarafından
Çamaşır makinem banyoda her akşam Yıkar silerim fırını da yeni çektim sildim orda da yok kii
0 oy
(279 puan) tarafından
Mutfak dolabının arkasında boşluk varsa orada bir sıkıntı olmuş olabilir. Buzdolabı, fırın vs. altlarına bakın. Ceviz fındık vs varsa içinde kurt vardır 
(2,103 puan) tarafından
Her yere baktım hiöbşr yerde yok canım
(279 puan) tarafından
K othrine diye bir ilaç var. İstersen bir al dene belki kurt içinde işe yarar
(2,103 puan) tarafından
Kurtulmuş biber vermişti babannem o kurtlanmş eşim buldu şuan hiçbir yerde yoklar
(279 puan) tarafından
Çok şükür sevindim sizin adınıza
0 oy
tarafından
Ömrümde ilk defa benimde başıma geldi ben çareyi bakliyatkarin tümünü buzluğa atıp komple temizlemekle buldum . Resmen zulüm iğrenç bir durum 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Yeni taşındıysan mutfak dolaplarının arkasına vs biyere yuva yapmıştır. Benim bulgur güvenenmişti geçen sene erzak dolabını komple indirmiştim okadar yorucu oluyor ki ayy Allah kolaylık versin. 
(2,103 puan) tarafından
Yok canım kendi evimiz eşim 5 senedir yaşıyor benimde 2 sene olacak yeni doğalgaz geldi o yüzden bütün dolaplarım söküldü tekrar takıldı mecbur sildim her yeri fırın ocak falan ocak zaten tezgahla bir fırını da silerim çıkartıp orda da yok erzaklarda da yok kullanmadığım çöp kovasında çöp kalmış küflenmiş dün fark ettim çıkarttım çöpe attım belki ondandır çünkü erzaklarımın hepsini yeni aldım tek tek baktım
(5,904 puan) tarafından
Allah Allah ya inşallah bidaha görmezsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 115 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melos3107 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Esrabeyza (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (124 puan) tarafından soruldu

380,926 soru

11,404,706 cevap

34,942 kullanıcı