0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından
kaç gündür böyle kurt tarzı şeyler görüyordum fakat ben benzetiyorum zannettim ama bugün gerçekten hani böyle küçük kurtçuklar var ya resmenbebeğin de olan var mı doktor ilaçla falan mı geçirdi nasıl bir yol izledinizBir de ben yanılıyor muyum acaba gerçekten kurt şekline mi benziyor yoksa böyle iplik şeklinde falan mı oluyor

5 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
Muz yedirdinmi onumu diyorsun acaba canim
(94 puan) tarafından
Genelde veriyorum muz daha önce verdiklerimle karşılaşmamıştım ama son bir haftadır böyle küçük kurtlar olur ya beyaz beyaz öyle şeyler olduğunu fark ettim
(257 puan) tarafından
Bilmiyorum canım muz verince siyah ipliksi seyler oluyir
-Reklam-
0 oy
(3,866 puan) tarafından
canim hareket ediyor muydu , muz vermeye basladiysan kurt gibi gozukmeye baslamis olabilir
(94 puan) tarafından
Muzu genelde veriyorum ama ilk defa hani birhaftadır öyle olduğunu farkettim hareket etmiyordu
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım resim atmaya calis birde post basligina resimli diye yaz daha iyi olur bence 

Bilgim yok büyük insan için var ama Bebek için maalesef 
(94 puan) tarafından
Bir daha yaptığında çekeyim o zaman
(1,790 puan) tarafından
Aynen canım aklında kalırsa ve yakında ise eğer git bir özel hastaneye numune kabı al öyle kaka yapınca al biraz kot numune kabına götür tahlil yaptır
0 oy
tarafından
Kurtsa hareket eder canım dikkatli bak  bir dakine... Bben doktora görmüştüm herkezde olur bbebeklerde nadir bulunur demişti..şurubu var onun doktor verir gerekirse..ama önce emin ol.
(94 puan) tarafından
Aynen bı iyice dikkkat edeyim sagolun
0 oy
tarafından
Siyah parazitler dökülüyor kurtçuk değil de ishal varsa oluyor genelde 
(94 puan) tarafından
Biraz daha dikkat edeyim emin olayım o zaman

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 218 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melos3107 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde .mmmm. (123 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,378 cevap

34,941 kullanıcı

...