0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar annem şükür namazında niyazindadir gerçekten melek gibidir herkes onu çok sever babam hariç babamdan yıllardır eziyet görüyor ben evlenmeden babamdan boşanması için elimden geleni yaptım anneme ev tuttum çalıştım ama 19 yaşında eşimle tanıştım annemin düzeni oturmadan evlenmek zorunda kaldım kız kardeşim trafik kazası geçirdi babam zorla barıştı annemle annem de çocuklar için başımızda dursun dedi ama hala eziyet görüyor erkek kardeşim var oda anneme eziyet etmeye başladı babam karı ağızlı birsuru dostu var kadın anlamında annem artık perişan halde 50 yaşında ama çok üzgün babam izin vermiyor bizimle bile konuşsun ne yapacağım ne edeceğim çok kötüyüm ise

6 Cevaplar

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Yapacağın hiçbir şey yok Allah yardım etsin annene babanada akıl vicdan versin en azdın kardeşinle konuş anneni korusun arkasında dursun kardeşine akıl ver 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baban annenin imtihanı bu dunyada anladigim kadari ile Allah bir cikis yolu gosterir insallah.
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Annen için dua et yada annene cesaret etitirt bosat. Artık sende büyüdün
(58 puan) tarafından
Kuzum doğuda köyde kadincagiz. Eşim dogulu malesef eşim dışarda çok iyidir evde zehir zemberek bir adam
(1,457 puan) tarafından
Anneni kadın sığınma evine falan göndersen? Dayı dede yokmu sizde doğulusunuz cok olması lazım. Bi babanı dövselerdi akıllansaydı ( kusura bakma ama hakedıyo )
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Bence çoğu şey de kader değil ya insanın tercihi biraz 

Benimde annem benzer durumdaydı bizim evlenmemizi bekledi bıraktı onu 
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun maalesef annelerimize göre boşanma ayrılma konuları onlar için apayrı bir durum bizim gibi düşünemiyorlar , Rabbim imtihanını bitirsin güzel şekilde ne diyelim
0 oy
tarafından
Ah ah öyle insanların sınavı bu ayni annemi anlattın tabi babam o kadar degil ama fazla dinlemez annemi dikine gider küfrü vardır ben kucukken ikikere vurmusluğu oldu bir gun guzel soz soylemez ye ic yat annem tek basina ev bahce ahır yemek temizlik debelenip dursun kaynana kayinpederin uğrasmasıda cabası yinede sesi cikmaz hemen ağlar konusamaz anam anam 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 446 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (622 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...