0 oy
445 göst.
Aile kategorisinde (601 puan) tarafından
Elti konusunda annenizle aynı kaderimi yaşıyorsunuz.Ben aynı kaderi yaşıyorum annemin eltisi baskın karakterli benim eltimde çok baskın karakterli hep bana hep bana

29 Cevaplar

0 oy
(8,272 puan) tarafından
Kısmen yasıyorum annemınkıler daha fenalar 
-Reklam-
0 oy
(829 puan) tarafından
Ben annemin kaderini yaşıyorum eş konusunda 
0 oy
tarafından
Benim eltiler daha fena 
0 oy
(978 puan) tarafından
Yo benim eltim yok gorumcelerimde evli baska illerde annemin kaderini yasamamak icin elimden gelen herseyi yapiyorum hayat mottom bu :)
0 oy
(397 puan) tarafından
Sanırım bnimki de öyle Altan yürüyen anneminki öyleymiş kıskanç ...çekemeyen...gbi
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Annemin eltisi de ben bilirim havasındadir. Ama benim eltim yok tek gelinim. Kız kardeşimin de eltisi yok. İkimizde annemin kaderini yaşamıyoruz. Her zaman da çok şükür siz benim çektiklerimi çekmiyorsunuz der. Keşke şimdiki aklım olsa der. 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Hiç dikkat etmemiştim annemin ikineltisi var araları iyidir benim de şimdi bir ama iki olacak nasipse bizim de şükür iyi 
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Annemde elti çok hepsi bir havadan çalar :)  benim Allah'tan yok ektim falan 
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Benim annem kırım tatarı rus yani. İlk evlendiği zaman yabancı diye çok çekmiş ben doğup biraz yaş almaya başlayınca annem de Türkçeyi sökünce hepsinin haklarından catır catır geldi ben 8 yaşına gelene kadar dayanabildi tabi. Aile apartmanıydı. 8 yaşında olmama rağmen onlar yüzünden çok çirkefleşmiştim. Babam borsa oynar kumar oynar aylarca eve gelmezdi. Hayatı para kazanmak üzerine kurulmuştu varsa yoksa işi ve paraydı çok para getirirdi eve annemin eltileri üşüşürlerdi babamın başına abi abi diye yağ çekerlerdi hep dönerlerdi etrafında babamın para için. Babam böyle olunca annemi kötü belledi boşandıklar ben 9 yaşına gelince. Babam yengemlerin gerçek yüzünü görünce çok pişman oldu ama iş işten geçti. Kısaca baskın karakter de olsan sakin de olsan karşındaki şeyttan ruhlu bir insan ise kader mader bakmıyor hayat. Eltim şu anlık yok olur ise annemin kaderini yaşamamak için kendimi yırtarım. 
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Allah korusun ama yeltenene de o firsati vermem zaten 
0 oy
tarafından
Annemin eltisi yok, bende eltimle konuşmuyorum.  
0 oy
(129 puan) tarafından
Annemin eltisi yok ama halam gorumcesi olarak aynı ne yasadiysa kayınvalide olsun eş ailesi olsun aynı kaderi yaşıyoruz :( annemin bı lafı var kızın kaderi anneye benzermis derler ya 
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Daha eltikerim yok ama 3 tane yolda
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Annemin eltileri hep fena aynı şekilde benimde :)))
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Keşke annemikini yaşasam annemin yedi tane eltisi hepsi arkasından kuyu kazar ama asla cingen deiller aksine tartışmalar bile elit laf sokmalar bile seviyeli benimkiler tam paçozlar onlarin seviyesine insem saç saça baş başa yani neyseki hepsi çok uzagimda ayda yilda bir görürüm ondada slm slm o kadar
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Annemin eltileriyle arası iyidir benimde iyidir 
0 oy
(48,498 puan) tarafından
annemin eltisi yok benim de iki tane 
(48,498 puan) tarafından
yok değil ama istemiyo ☺️kaynanamlar bile cikamiyo en son gittigimizde ela 15 aylık falandi simdi 4.5 yasinda o aşağı iniyor orda gorusuyoruz bazen hic gelmiyo bazen ozledim diyo dibimden ayrilmiyo ayarsiz ama iyi ❤️
(9,169 puan) tarafından
Allah Allah ne garip insanlar var ya Rabb'im Tamam genel misafir sevmiyor olabilir ama insan seviyorum dediği eltisini evine almaz mı ya en basit hiçbir şey yapmazsan bir kahve yap oturun için gerçekten ayarsızmış  :D
(48,498 puan) tarafından
aslinda aliyodj hakkini yiyemem iftara falan kaynimla kavga ettiler boşanma asamasina geldiler simdi bir kisiyi dahi sokmuyo evine diyorum sınır kapisi gibi vize cikartcam ☺️
(9,169 puan) tarafından
Hani şey deriz ya kapıyı kapatınca herkes dışarıda kalır karı koca arasına kimse girmemeli diye bunu gerçek yaşatıyor kendisi anladığım kadarıyla:Djdj
(48,498 puan) tarafından
aynen kendiside gitmez kimseye çağırmak olmasin diye☺️
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Yooğğğ annemin eltileri iyi insanlar severim yengelerimi ama benimki biraz sıkıntılı 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Amcalarımım hanımı çok çok iyiler. Annem elti gibi görmez asla ikisi ile de çok iyi anlaşır. Kız kardeş gibiler.
0 oy
(731 puan) tarafından
Hayır yaşamıyorum, ben daha baskınım annemde ilk gelin oydu ve 16 yıl felan tek gelindi ama kadını çok ezdiler yine o hayatı yaşamıyorum, yine ben baskınım aynı orta da bulunduğum herkes konusurken dikkat edecek özellikle benim, ailem hakkında tek laf ettirmem. Eltimin de ezer geçerim kaynanaya görümceyide kaynıda. Sende öyle ol
(601 puan) tarafından
Yok cnm fena olmakta iyi değil en iyisi mesafe tüm eş ailesine

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde sweetlady (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 653 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elgo (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 262 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde sweetlady (601 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...