0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ya kızlar bende bı katilayim şu sohbete dedim şimdi size birşey sorcam haksızmıyım hamileik var die kafama takmıyorum çünkü 6 yıl sonra tedavi oldum kaynan yüzünde kendimi strese koyup uzmenin bir anlamı yok ben sırf adı kayna die ilah kayna muamlesi yapmıyordum gercekden birgün kırıcı bir kelime ona karşi kullanmadım ve çok değer verirdim ve bir güne birgün kaynam hakinda eşime birşey dedgim yok ve kaynam eşim falan çok küçükken 4 5 yaşlarda bırakıp gitmiş neyse bunalr boşanmış beni ilgilendirmez olur dedim kaderdir kimse isteyer evlatlarini bırakmaz eşim askerlikde sonra dayı oğlu demis annen şurda surda yaşıyor seni götürelim ve anne evlnemis bir oğlu var eşimi gotrumus dayı oğlu tanşmis annesiyle ben cidden düğünüm oldu hiç benle yaşamiyan bı kayna değilde daha ötesi değer veriyordumm hep giderdim eşime derdim günah anneye gidek kayın peder bir laf deseydi yokya anne şöyle anne böyle derdim kaynım bazen derdi annem yanındaki oğlu sevyor yok diyordum öyle düşünme her harikalde kim ne derse desin onu savunyordum cidden bide beni bırak çocuklarıyla yaşamış bı kadin banada kaynalik etmemiş her hakkı tanıyordum annem yemin olsun derdi kızım kayın pederine bir iysen ona 2 kat iyi ol o evlatrinda hep ayrı kalmış  acı yasamiş ki annemin demesini bırak kendim bile o saygı değeri veryordum sonuçta çok merhametli bir yapım var cokda duygusallık cokda sağım cidden

7 Cevaplar

+1 oy
(9,503 puan) tarafından
Sorun nedir ?
(486 puan) tarafından
Hamielyim die pek ustelmiyir eşim baskı yapınca kavga ediyoruz onu. Yüzünde ve ben o hastane çıkışı resmen pataldim ya tedavimi tekileseydi belki kimine normal ama daha anltmadimgm çok şey o an kulakariyal diyor cinnet geçirmek elde değil yapmadığım şeylerle suclmak die bilir nie cvb vermiyor ve ailemi işin içine katyor ailemi koyuluyor ailemde onu çok sevdiği halde bgun aramis eşime bir sürü laf diyor ben tshim etim neler anlatyor
(486 puan) tarafından
Ajhahah;)uzun olunca benimde kafa karsyor vallh
(11,089 puan) tarafından
Gülnazyılmaz şu yorumlara da artı verebilsek keşke :) ++++++
tarafından
Of okudum da vala beynim yandı keşke okumasaydım okadar karışık ki son yazdıkların boşver işte kaynana heryerde kaynana zaten hamile kalınca Kaynanalara bir şey oluyor benimki de ben hamileyken geldi psikolojimi bozdu eşim ilgisi banaydı o da kıskanıyordu ikinciye hamileyim izne gittik yine kıskanıyordu da işten güçten fırsat bulamıyordu boşver hiç bir şey senden önemli değil cevabını vermediğin müddetçe tepene çıkarlar
(486 puan) tarafından
Ayen ayen eşim ciden bana ve ailem çok değer veriyor ablamda geldi ona gitik gördü esmin ilgsni fark etim kizkanmis ailme taş atıyor annemi yılda bir sryan annem diyor beni aramış falan dedim merakdan ve 2. hamileigimi demedim annemde duymuş dün kesin çatladı eşmi hemen aradı::)))
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kız kaynananın tüm geçmişini yazacağına problemi yazsaydın ya sjsjsj
0 oy
(866 puan) tarafından
Bacım sen şimdi ne anlattın?
0 oy
(1,185 puan) tarafından

Yani ne yazdın nasıl yazdın hiç bir şey anlamadım :D

0 oy
(13,803 puan) tarafından

Tamamda sorun ne onu anlamadim ben :angel:

0 oy
(3,577 puan) tarafından

Bir tarafta Kayıp kaynanayı bulan siz

Diğer tarafta sorulmuş olan soruyu bulamayan ben. 
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Keşke doğru duzgun yazsaydın sorunu da araya sıkıştırsaydın da biz de anlayabilseydik.
(486 puan) tarafından
Çünkü ben onnu hergun arayıp satlerce konusyordum her derdimiz sıkntmi analtyirdum eşime bunu anlatmıyorum bı cvb vermedim die kötmu oldum diyor o olmuş neymin kızı falaln işte karnidaki çocuğa sahip cikamdi düşürdü ailesi seni dolduryor işlemde eismi çok seve eşimde cidden değer veriri benim zorumla degilya  adam kendisi o degri ailme veriyordegerde görüyor fazlası ya la kadının zoruna gitmiş zarr
(1,181 puan) tarafından
Aman çok da takma. Bak ne zorluklarla olmuş bebeğin. Umursama boşver konuşsun dursun. Eşin de birsey derse önce haklıyi savunmayı öğren de
(486 puan) tarafından
He işte eşim düzü gidyir beni dinlemiyor cidden eşim çok saygılı tamda annnede kötü laf kulan demiyorum bir yere kadar bak diyorum 7 yılık karnını tanimyorsan sana diycek söz yok bugüne kadar bu kadın annem hakinda ileri geri kötü konusmadi şimdi bir nedeni var ki konusmuyor böyle seyelr  diyor bende bı annme soyliyeyim söyleyen şöyle
(486 puan) tarafından
Vallh takmıyorum bile bgun eşim konuştu öyle aklıma geldi yazdım kaynalr hep böylemi bazen arkadaşlarım diyince ya diyorum dum adı kayna kötulyrlar benim kaynam öyle degil falan derdim yemin meğer bu insan yüzüne gulen arkda nere yaoyormus eşim bazen orya gidince demek hakimda nelr diyordu eşim demez tabi bana
(486 puan) tarafından
Tabi  canm eşime dedim senle kavgada etmiyorum git annedir ne halin varsa gör ister evine git ister ara sor beni ilgilendirmez ne zorluklarla mucadle etim halnde devam ediyorum bgun çocuğum olmsa annen seni evelndirmye kalakr sanda hayır yok zaten yiladri annesiz buydunuz eşime bu algı ilk defa dedim ve üzüldüm dedim bu satten sonra demiyorsun yuvam yıkılsa annemi sahip cikcak bize

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 160 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Minigim500 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 452 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 306 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 345 göst.