0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Dün akşam kaynanamlardaydım bebeğim 11 aylık prematüre bebek ek gıda + aptamil içiyor artık dedi inek sütü ver yarım bardak süt içine limon sık azda sıvı yağ dök ver akşamları dedi bu kadın ne saçmalıyor dedim içimden 1yaşa kadar yasak zaten bide içine limon sıvı yağ koymak nedir hiç ses etmedim polemiğe girmek istemedim onunla verdiği tavsiler hep yanlış burnunu hep sokar ama hiç dediğini yapmadım bu zamana bide ayrı Bi konu var 6 sene beraber yaşadık 8 aydır ayrıyız evinde eski mutfak eşyaları vardı tava tencere bardak hiç evine yeni mutfak eşyası almadı eskileri kullandım bende temiz biride değildi geldiğim de ben düzene soktum evi ben ayrı ewe çıkınca kendine çeyiz düzdü resmen tencereler bardaklar bir sürü şey aldı ben ewime çıkarken bişey almadı kızlarına okadar çok eşya aldıki yine de ses etmedim şimdi bana övünüyor şunu aldım bunu aldım diye yeni tenceremde Bi yemek pişiriyim dio akşamda ben varken almayan ben gttkten sonra bana hava atıyor aldıklarıyla bende sinirleniyorum ama belli etmiyorum.. 

3 Cevaplar

+1 oy
(408 puan) tarafından
Kemik gelişimi açısından doğal %100 doğal keçi yoğurdu bulursanız verin. Keçi yoğurdu çocuklara çok faydalı kemik gelişimi açısından bunun dışında dışarı çıkarıp d vitamini aldırın her gün şort sıfır kol giydirin 
(51 puan) tarafından
Keçi yoğurdu sütü bulamam maalesef dışarı çıkarıyorum balkona ama sıfır kol giydirmem daha mevsim el verişli değil sıcak gibi ama baya esiyor hava ocean d vitamini veriyorum dışarıda güneşlendiriyprum
(408 puan) tarafından
Biraz zor bulunur. Bulsanız da tam keçi yoğurdu değildir karışımdır. Şimdi değil zaten havalr ısınsın hergun yarım saat 1 saat çıkarın dışarı. k.valiniz bilmezmi 1 yaşından önce iclemedigini
(51 puan) tarafından
Hep en iyinisi ben bilirim kafasında ama bişey de bilmez
-Reklam-
0 oy
(408 puan) tarafından
3 yaşa kadar verebilirisjni. Yetişkinlerde bir faydası yok. Bunun yerine yoğurt, peynir, ayran içirin daha sağlıklı ve faydalı tabi şimdi değil. 3 yaşına kadar icermeyin hatta hiç icermeyin bir faydası yok
(51 puan) tarafından
Yoğurt yapıyorum evde kendim onu yediriyorum Peynir yio sütü bende vermeyi düşünmüyorum
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Bebek hakkında dediği çok saçma ama mutfak hakkında bir şey diyemem alır almaz onun bileceği iş çünkü mutfak eşyası kızın çeyizinde gelir yeni yeni hiç ona ihtiyacın olmadan kendin alabilirdin canım. 
(51 puan) tarafından
Ben onunla beraber yaşarken çeyizimi nie getiriyim ki o kullansın diyemi kendi evime geçtim getrdim annemlerden hepsini de
(7,187 puan) tarafından
O da senin gibi düşünmüş demek ki yenilerini niye alayım ki o kullansın diye mi diyerek sen gidince almış
(51 puan) tarafından
Doğru olabilir evet düşünür bunu da

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 222 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bebek vargungmail (500 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 453 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 482 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 530 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı