0 oy
633 göst.
Aile kategorisinde (1,625 puan) tarafından

Kızlar evde nasıl giyiniyorsunuz ev haliniz sürekli eşofman mı giyiyorsunuz eşiniz gelmeden hazırlanıyormsnz iki küçük çocuk var 2 yaş ve 1 aylık yetişemiyorum 

Bakıma nasıl zaman ayırıyorsunuz 

34 Cevaplar

0 oy
(2,235 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tabiri caizse deliha gibi ahahah 
-Reklam-
+7 oy
tarafından
Halı anlayanlar artı lütfen 
tarafından
Bende ilk halı anladım
tarafından
Dimi ama.
(4,114 puan) tarafından
Bende halı anladm
tarafından
Ahaha bende desenli yazacaktım içeri okudum sessizce çıktım
(1,532 puan) tarafından
Bnde ilk hali anladm okudum içeriği çözdüm:))☺️☺️
+1 oy
(5,575 puan) tarafından

Böyle yim. Küçük bir canavardan sonra süslenmeye maalesef enerjim kalmıyor bazen nefes aldığıma şükrediyorum 

image

(15 puan) tarafından
ben bu
(5,575 puan) tarafından
Hshahhaha yalnız olmadığıma sevindim
+1 oy
(986 puan) tarafından

image

buradaki çoğu kişi ve ben dahil :D
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Ppqwxsszznnlyyşyyy
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ben hazırlanıyorum makyaj yapıyorum saçlarımı yapıyorum bilmiyorum ben öyle iyi hissediyorum kendimi *_*
0 oy
(185 puan) tarafından
Bende normalde üç çocuk olunca fırsat bulamıyorum ama eşimin gelmesine yakın değiştirip makyaj falan yapıyorum sms değermi yapmaya değmez
(1,625 puan) tarafından
Hiç yüzümüze bakmıyor
(185 puan) tarafından
Amannnn bakmazsa bakmasın illaki o güzel bulacak diye değil ya biz kendimizi özel ve güzel hissedelim diye yoksa çokta şey yapmasınlar yani
(1,625 puan) tarafından
Yani orası da öyle
0 oy
(15 puan) tarafından
Şöyle söyliyim iki çocuğum var ufak ev işi yemek ütü bulaşık vs derken pijamaları üstümden çıkarmaya vakit yok hem niye hazirlanacamki yani hergun beni beğenen böyle beğensin begenmeyen de kendi bilir bir 
(15 puan) tarafından
Yok cnm niye laf etsinki aşırı hızlı cocuklarim var yetisemiyorumki hatta eve gelince akşam yemeği bulaşıkları eşim halleder yardımcı olur yani bana napiyim tek başına olmuyor
(1,625 puan) tarafından
Benim eşim neden bana yapmıyor daha üstüne ev çocuklar ben dağınık olunca laf ediyor
(15 puan) tarafından
Benim eşim yuvanın ailenin degerini bilen bir insan halden anlayan cocuklara bana hep yardımcı olur senin eşin galiba tam tersi cnm ne desemki bilemedim
(1,625 puan) tarafından
Karakteri mi böyle sizmi böyle alıştırdın tüyo verirmsh
(15 puan) tarafından
Valla ilk evlendiğimde ben yapiyidum herseyi çünkü sonra çalışma hayatım başladı tek maaş yetmiyordu evim yoktu oda ben yılmayım diye yardimci oldu öyle devam etti şuan evdeyim ama cocuklardan dolayı
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Eğer pijamalar üzerimde kalırsa günüm salkım saçak geçeceği için ben direk tayt tişört hırka kombinime geçerim sabahtan moduma göre bazen rimel kapatıcı falan sürerim ama bunları eşim için mi yapıyorum özellikle onun geleceği saat hayır kalkınca yapıyorum kendimi öyle daha iyi hissettiğim için 
(1,625 puan) tarafından
Ben makyaj yapmayı bilmiyorum  çok özeniyorum yapanlara
(15 puan) tarafından
Amann Bi ruj sur Bi rimel bi kalem tm işte
(1,625 puan) tarafından
Aman bir sor o heves varmı
(15 puan) tarafından
E tabi cnm koca anlattigin gibiyse heves olmazki al karşına konuş yetisemiyirum  de yardım edeceksin mecbur bana de
0 oy
(933 puan) tarafından
Benimde iki çocuk var pijamalarim olur ama böyle kirli felan olmaz günde iki kez tişörtümü değişirim başımda tulbeltim olur arkadan ruj sürerim far sürerim gözaltı kapatici sürerim :) yatmadan önce de saçımı yapar yatarım:) 
0 oy
(3,544 puan) tarafından
eşim genel olarak işini bitirip eve gelir öğlen iki de en geç evde oluyor genel olarak sürekli beraberiz çokta evde durmayiz zaten evde olduğum zamanlarda pijama veya eşofman rahatlığı istiyorum yani genel ev halim pijama sabahlık pufidik terlik :) 
(1,625 puan) tarafından
Maşallah ne kadar güzel
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Özel bişey yapmam en doğalgazlı baya sıcak genelde crop şort gezerim açık biri olduğum için evde sütyensiz gezerim gelecek edecek yok ondan rahatım yani makyaj günlük hayatımda da yapmam yani bir Gloss allık kirpiklerimi kıvırırım bu kadar evde de onu yapmam saçlarım zaten pırasa gibi dümdüz bilet yapmama gerek yok yani evde ekstra açık olduğumdan hazırlık yapmam 
0 oy
(856 puan) tarafından
Esım gelmeden önce hergün yenı nısey gıyetım elbıse tayt bazen şort makyaj yapmasaö bıle yenı temız gıyınırım
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Onceden hazırlanırdım esim gelmeden once ama dagınık halimi daha cok begendigi icin bende nasılsam oyle cıkıyorum karsında hatta basımı da ortüyorum o gelmeden oyle daha cok begeniyor diye gece uyumadan once dusumu alır bakım yapar saclarımı orer uyurum 
0 oy
(15,854 puan) tarafından

7 24 pijama sadece geceleri bazen gecelik giyerim adamın gözü gönlü açılsın :D:D:D

(7,927 puan) tarafından
Emine sen bensin :))
Birde bir yere giderken çok şık olurjm vay be der:)
tarafından
Aaa emine bende öyleyim
0 oy
(372 puan) tarafından
Benim ruh halime göre değişiyor ben süslemeyi ezelden beri sevdiğim için kendim için yaparım güzel giyerim ama öyle ev modu yani tayt crop yada eşofman üstüne sweet saçım çoğu zaman toplumdur  bu aralar dökülüyor nefret ediyorum yerde saç bulmaktan ama makyajımı filan yaparım 
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Biri 4ywsina girecek öteki 15 aylık yetişemiyorum vallahi bak mesela fizikten geldim üstüme ne giydiysem giydim çay içtim kendime geldim iki çocukla ne bakım olur ne bişi çamaşırlar makinede bırakmıyor onları bile sereyim
0 oy
tarafından

Şuanda eşofman- tayt giyiyorm vermem gereken kilo var vereyim o zaman neler neler giyicem:D

0 oy
(1,170 puan) tarafından
Tek cocuk varken sürekli olmasada bakıyordum o zmn kayananyla kayinpederle oturuyorduk  şimdi ayrı evdeyiz  ikinci olana kadar  kendime bakmaya çalışıyordum şimdi ikinci var kendime fırsat bulamıyorum   çok çok nadir yani kıyafet olarakta  nasıl rahat ediyorsam öyle giyinirim 
0 oy
(2,352 puan) tarafından

mutfak halımı çekip göndericektim :D vallahi ben elimden geldiğince yapmaya calisiyorum bakımımı tabi ev halimde genellikle spor tarzı olur başkaları gibi pantolon yada elbise giyip duramam evde illa o eşofman ayağımda olucak :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tplkdr (32 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 342 göst.
0 oy
12 cevap 253 göst.
26 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...